|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Život na brodu
4.1.2009 22:27:21   
lelo
Evo cure da podjelim sa vama priču sa jednog od mojih putovanja.Naime radila sam za Carneval Cruise Lines 10 godina i stvarno mi je bilo super.Upoznaš različite ljude,vidiš razna mjesta ali i upoznaš pripodne katastrofe.Iako smo svi bili izvježbani za bilo koje situacije ljudi su po prilično paničari pa tako smo i mi bili, pa koji puta sve to vježbanje je ko u vodu palo.
Katastrofa prva brod se zapalio.O.k. brzo se sve saniralo jer smo bili blizu luke, ali mi posada uopče nismo znali da se brod zapalio jer je prije toga bila vježba sa gostima pa smo mislili da još nije gotova.
http://www.cruisebruise.com/cruise_fires_july_20_1998.html

_____________________________

Leon 19.04.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Život na brodu
4.1.2009 22:29:54   
FIONA
aaaaaaaaaaaa....svaka di čast ja bi riknula prije nego kaj bi brod do kraja izgorel makar bil zvezan u luci!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Život na brodu
4.1.2009 22:36:09   
božica
lelo super siuser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 22:46:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Život na brodu
4.1.2009 22:49:35   
tiha
ja bi umrla od straha nema sta svaka cast na hrabrosti

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Život na brodu
4.1.2009 23:12:17   
Ruža
Bravo Lelo!user posted image  Vjerujem da većinom nosiš pozitivna iskustva sa broda.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Život na brodu
4.1.2009 23:32:47   
tikica_69
Ja bi voljela provesti neko vrijeme na brodu. Obozavam more. Smiruje me.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Život na brodu
4.1.2009 23:59:57   
piggy
ja ti se divim osobno ne znam koliko bi mogla izdržati,a pogotovo da se nekaj dogodi.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Život na brodu
5.1.2009 10:28:59   
tonkica
Svaka čast, skidam ti kapu!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Život na brodu
5.1.2009 20:48:58   
lelo
Puno pozitivnih iskustava i malo negativnih.user posted image
Krećem dalje sa katastrofama. Prva veća oluja koju sam doživjela je El nigno to je kada se mješa topli i hladni zrak pa dolazi do jakih vjetrova i počinje sezona kiša(Karibsko područje nema zimu samo ljeto i kišne sezone koje traju od veljače do travnja)uz dozu dramamina (tablete protiv morske bolesti) sam to preživjela ali prvo jače ljuljanje broda baš i nije ugodno (vikala sam da idem doma user posted image ).Niko nam nije naravno rekao da u augustu počinje sezona hurracana.I tako su se počeli nizati jedan za drugim ali nijedan nije bio tako jak ili bi nas zaobišao sve do 23. 8. 2005 kada je došla Katarina.Mi smo krenuli sa brodom u Meksico i Kay West ali su nas vratili pa je kapetan odlučio krenuti za Bahame(tamo je obično bilo sigurno)ali Katarina je promjenila smjer (bila je 5 kategorija opasnosti)prema bahamima pa se kapetan opet odlučio promjeniti smjer prema našoj matičnoj luci u Miamiu.Kada smo došli pred Miami luka je bila zatvorena i nekoliko brodova je plovilo okolo luke i čekalo da se otvori ali nije.Katarina je stigla i do Miamia.kažu kada si na brodu onda si najsigurniji jer brod može zauzeti razne položaje i manuvre za okretaje.Naš kapetan je napravio veliku grešku i naglo okrenuo brod pa se brod počeo jako ljuljati i okrenuo se na bok pošto je bio jak vjetar  on ga je vratio u početni položaj.Bit priče je da nikom ništa nije bilo osim manjih posjekotina i totalnog uništenja barova,restorana,ureda i ponekih kabina.Ja sam tada radila na bazenu i nije mi bilo svejedno jer sam zajedno sa mojom kolegicom i nekoliko gostiju vidjela stavu kako jedne sekunde ploviš pa onda si doslovce u moru i opet natrag na suho.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Život na brodu
5.1.2009 20:51:39   
tonkica
Čovječe Lelo, tebi tam stvarno nije bilo ni sekunde dosadno! user posted image Prava si!!!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Život na brodu
5.1.2009 20:56:14   
koka
ajme Lelo ti si puna iznenađenja, svaka čast user posted image hrabra si nema šta

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Život na brodu
5.1.2009 20:56:29   
lelo
evo jedan od brodova na kojim sam radila.
user posted image user posted image
ovo povučeno sa zelenim je Pool bar (bazeni i bar gdje sam radila)

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Život na brodu
5.1.2009 21:00:09   
tonkica
Joj zakon izgleda!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!