|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   3 kontinenta,5 država,10 gradova
6.1.2009 23:01:56   
mariola
Zapravo se radi o bračnom putovanju.Ne znam je li bila ova tema, ali je otvaram prije svega da objasnim Njanji detalje a i da vi pišete o vašim iskustvima.
Dakle ovako, bili smo na krstarenju 12 dana s talijanskom kompanijom MSC crociere. Venecija,Bari,Krf,Rodos,Atena,Kreta,Antalija/Turska,Tripoli/libija,Malta,Napulj i Genova. Svaki dan smo bili u drugoj luci i u luci bi bili cijeli dan i danju bi bili na izletima po gradovima,odnosno otoku,ovisno di smo, noću bi putovali.Obišli smo stvarno puno toga,nezaboravno iskustvo.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Brisano sporočilo]
6.1.2009 23:07:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
6.1.2009 23:22:00   
njanja
ajme prekrasno....razmišljala sam svoju prošlogodipnju 13. plaću uložiti u krstarenje, ali ipak sam bila već dobrano trudna pa nije bilo za plovodbu... Moja želja je bila genova-španjolska-maroko-kanari..... stavi par slikica u album....  i da, šta ti se najviše sviđa??? 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
6.1.2009 23:32:03   
mariola
Oduševila me Antalija. Prelijep grad. moderan, čist, uredan. Nešto nevjerojatno.
Mislila sam Turska=prljavo,staro,ružno, kad ono nevjerojatan grad. A oduševila me i Libija a pogotovo Libijci. Zamišljala sam neku klasičnu Afriku, deve, pustinju... Glavni grad Tripoli je ok grad, nije to neka moderna arhitektura iako je oni tako nazivaju ali je normalan urban grad, al čim se makneš malo dalje bijeda i siromaštvo,polusrušene kuće,loše ceste,loši auti. A ljudi fenomenalni. Tamo sam s eosjećala tako sigurno, svi su nas pozdravljali, mahali nam, gledali su u nas bijelce kao u bogove. Svi su tjeli pričat s nama, svi se trude da ti kažu nešto o svojoj zemlji. Ma nevjerojatni su.
Znaš šta? Već sam počela odvajati od plaće dio za novo krstarenje. Idemo nas dvoje čim prije. Totalno je drukčije iskustvo kad krstariš nego kad si ono 10 dana na jednom mjestu.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 8:39:27   
Florijan Jakov
bravo za lijep provod, mariola... vjerujem da bi si svatko poželio jedan takav odmor i uživanje... user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 9:47:07   
Ruža
Prekrasno, prekrasno... Možda jednog dana kad otplatimo stambeni i mi odemo!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 10:26:50   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image blago tebi.......ja nemrem trenutno ni do centra a da nemam planiranja kao ti za ovo predivno putovanje!!!

nek NEKA TJEŠIM SE...USKORO BUM I JA SA SVOJOM OBITELJI!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 16:42:59   
Kika83
prekrasno.blago tebi,možda jednog dana i mi odemouser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 16:44:47   
tikica_69
Jel financijski podnosljivo?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 16:52:30   
mariola
Samo putovanje nije skupo. Za nas dvoje 10000kn 12 dana. Ali smo potrošili puno na druge stvari, izleti oko 1100 eura, čuvanje našeg auta u Veneciji 1000 kn, suveniri,sitnice, spa, sve skupa smo potrošili cca 4000 eura. Al se isplati. A može se i s puno manje novaca proć. Ne moraš uzeti izlete, možeš se sam šetat po gradu bez vodiča. Al ipak puno toga više vidiš i naučiš uz vodiča. Kad si individualac po gradu samo se šećeš, a kad uzmeš izlet obiđeš puno toga. Npr, cijeli Krf, dva grada na Rodosu, dva grada u Libiji...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 3 kontinenta,5 država,10 gradova
7.1.2009 17:34:43   
tonkica
Zakon!!! To je i meni želja jednog lijepog dana, možda kad mm i ja odemo u zasluženu mirovinu. user posted image Živi bili pa vidjeli!
I svakako stavi fotke u galeriju da vidimo djelić atmosfere.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!