|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaš dnevni jelovnik
13.8.2013 10:05:26   
Zvonki
Što jedete? Da li pazite na unešene količine hrane ili ste sretnica koja si može sve priuštiti?
Kod mene je stanje ovakvo - nemam viška kilograma ali dođe trenutak kada mi više ne paše konstantno jedenje i tijelo mi daje signal da stanem i usporim. Trenutno malo prije odlaska na more pazim što i koliko trpam u sebe. Voljela bih kad bi imala tu disciplinu da jedem koliko je realno potrebno za život i da ne jedem da bi bila sretna...
Trenutno jedem otprilike ovako: Musle ili sl. sa punomasnim mlijekom za doručak ili gablec. Oko podne pojedem voće, doma oko 17 h ručam - normalno sve jedem ali ne grabim kao inače dva ili tri puta. Večera - voće ili nešto lagano tipa rajčica i šnita kruha sa namazom.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaš dnevni jelovnik
13.8.2013 11:39:40   
pincirotvajler
jao zvonki user posted image
ja jedem junk i slatko,zato i imam vjerojatno 30,40 kg više od tebe user posted image
kad sam u neko doba pazila na prehranu,5 obroka,povrće i voće svaki dan..nema slatkiša..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaš dnevni jelovnik
13.8.2013 19:17:51   
elina
Meni je doručak najbitniji i jedva ga dočekam...hiih.....margo,pureca delux ili tako,onda ručak što god skuham i to obilno,a večera lagano...npr,jogurt i pahuljice...izbjegavam čips i grickalice,al ako mi baš dođe želja onda si priuštim......Sad sam u 21 tj.i dobila sam 3 kg.....pozzzzzzzzzzzzz

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaš dnevni jelovnik
17.8.2013 0:28:58   
andydea
I meni je doručak najbitnijiuser posted image user posted image
Iskreno jako puno jedem od kad sam rodila..super je kaj se ne prima toliko...dojim još uvijek jako puno,bez obzira kaj mi mali uskoro puni 1.god. tako da pazim kaj jedem u smislu zdrava hranauser posted image , ali koliko jedem neuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaš dnevni jelovnik
19.8.2013 15:22:57   
evanoi
doručak obavezan - mlijeko ili čaj zimi i 2 kriške kruha s margom i marmeladom najčešće, nekad sirni namz ili sl. marenda - voće, ručak - sve šta skuham: uglavnom juha + povrće s mesom/ribom, tjestenina... ma svašta, užina - voće ili jogurt i sl., večera - kuhano jaje, salate, ostatci ručka (u manjim količinama), musli i jogurt... priuštim si i nezdravu hranu tu i tamo, uglavnom i nisam baš njen ljubitelj osim čokolada...a o tome na nekoj drugoj temi user posted image čokolade su moj porokuser posted image dobro da se ne lijepi za mene user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaš dnevni jelovnik
14.9.2013 7:55:15   
leot
Pazim sta jedem ali ne zato jer pazim na liniju nego pazim na sebe,svoje zdravlje.
Jedem ujutro sta mi dode,npr.jucer sam pojela 2 piroske sa sirom(sad kad pomislim na to uuuuser posted image ) uglavnom su za dorucak jaja sa sirom i crnim kruhom ili sendvic sa puno povrca(ribani kupus,salata,svejzi krastavci,rajcica...)
Rucak je uvijek neko meso ili riba na salatu,sa tijestom. Sta kuham za moje uglavnom i ja jedem i uvijek radim povrce za prilog i tako uvijek imamo 2 priloga.
Vecera je voce ili salata samo sa povrcem.
Meduobroke nemam jer nemam potrebu za tim.
Sokove ne kupujemo.
Grickalice samo kupujemo kokice pa ispecem ili stapice/perece nista drugo.
I to je to.
Sto manje junk food i problem rijesen.
;)

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaš dnevni jelovnik
6.11.2013 18:50:00   
Ljubs
Ja jedem doslovno sve. Često si planiram uvesti posebnu prehranu kako bih smršavila, ali jednostavno ne ide i ne ide.

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaš dnevni jelovnik
17.4.2018 8:14:10   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaš dnevni jelovnik
17.4.2018 9:07:36   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaš dnevni jelovnik
8.4.2024 15:53:22   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!