|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PK kartica i djeca
12.6.2013 9:44:22   
monstrum
Upisujete li djecu na PK karticu i time si povećavate porezno oslobođenje svaki mjesec na plaći ili ne upisujete nego to iskoristite jednom godišnje i tražite povrat poreza? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PK kartica i djeca
12.6.2013 12:33:47   
Jana1208
koristit ćemo jednom godišnje...nekako nam to bolje odgovara, a i mislim da je puno isplatljivije pogotovo ako je ugovorena fiksna neto plaća...user posted image

_____________________________

12.08.2012. & 08.01.2015.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PK kartica i djeca
12.6.2013 16:28:11   
monstrum
U pravilu da...tako smo i mi razmišljali, a onda je mm ostao bez posla, pa sam ipak stavila klince na karticu..ipak mi više znači mjesečna veća plaća u takvoj situaciji...a opet na kraju godine dobijem i nešto nazad.. ne puno, ali opet..

(Odgovor članu Jana1208)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PK kartica i djeca
12.6.2013 16:59:34   
danijela8
Da vas pitam, sin je trenutno na mojoj PK kartici, ali mislila sam ga prebacit na muža obzirom da sam ja trenutno na porodiljnom, sad - nisam sigurna ako dijete nije na vašoj kartici jel vam se svejedno dodaju 2 dana G.O.? Ili se to računa samo za onog roditelja na čijoj su kartici djeca? U mojoj firmi mora dijete bit na vašoj kartici da bi ste dobili za Božić dar za dijete

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PK kartica i djeca
12.6.2013 17:30:40   
monstrum

IZVORNA PORUKA: danijela8

Da vas pitam, sin je trenutno na mojoj PK kartici, ali mislila sam ga prebacit na muža obzirom da sam ja trenutno na porodiljnom, sad - nisam sigurna ako dijete nije na vašoj kartici jel vam se svejedno dodaju 2 dana G.O.? Ili se to računa samo za onog roditelja na čijoj su kartici djeca? U mojoj firmi mora dijete bit na vašoj kartici da bi ste dobili za Božić dar za dijete


2 dana godišnjeg zbog djece dodaju se osnovnom broju dana godišnjeg temeljem kolektivnih ugovora, i nemaju veze na čijoj je PK kartici upisano dijete..e sad, ovo za poklon za Božić ovisi od firme do firme.. u nekim firmama je nebitna činjenica na čijoj je kartici, već je dovoljna činjenica da imate dijete.
Ako se suprugu više isplati da budu na njegovoj kartici zbog plaće, stavite ih na njegovu, a pred Božić ih možete kratkotrajno prebaciti na svoju karticu kako bi ostvarili pravo na Božićni dar. user posted image

(Odgovor članu danijela8)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!