|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero....???
10.2.2012 23:49:16   
AntonijaV
mi kombiniramo pampers i babylove..ovisno o tome gdje kupujemo pelene... i jedne i druge su nam super..
nedavno je curka imala proljev 5 dana i to jako često - neznam jel ukupno dva puta babylove propustio...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Pampers ili Libero....???
11.2.2012 8:33:17   
Bebys
kazu za taj beby love da su super pelene....bas cu probati kada dodjem doma zanimaju me jako i vele da uopce nisu skupe...user posted image

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Pampers ili Libero....???
11.2.2012 12:58:50   
di.ana
mi koristimo pampers iz dm i ok su nam,koristim popust 15%pa nas i jeftino izađu,82 kom za 93,00 knuser posted image ,ovih dana trebam roditi i mislila sam opet uzet i za bebicu pampers new born ali sam po forumima vidjela da svi hvale mullerove po kvaliteti i cijeni,pa sad sama neznamuser posted image ?jeli netko od vas koristio te mullerove new born?

_____________________________

DOMINIK 13.8.2000.
LUKA 25.9.2010.
čekamo malu sekicu 27.2.2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Pampers ili Libero....???
11.2.2012 14:21:20   
mala99
IZVORNA PORUKA: Bebys

kazu za taj beby love da su super pelene....bas cu probati kada dodjem doma zanimaju me jako i vele da uopce nisu skupe...user posted image


Samo oprezno, puno je beba od njih dobilo osip. Loše upijaju, pa kakica nagrize bebinu guzu

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Pampers ili Libero....???
11.2.2012 14:59:39   
spongebob
neke treće: PLATNENE!!! user posted image user posted image

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Pampers ili Libero....???
11.2.2012 21:24:15   
artur
babylove

_____________________________

kad ti život priušti limun, ti napravi limunadu

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Pampers ili Libero....???
11.2.2012 21:24:45   
mišica 666
mullerove pelene su mi totalno otkriće napokon ne moram presvlaćit malu po noći jer bi mi prije sve propiškila a s ovim pelenama ništa. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Pampers ili Libero....???
12.2.2012 0:15:36   
AntonijaV
mi smo sad na 5ici babylove, 76 kom za 114,99..a i nerijetko koristim onaj popust 25% pa bude 86 kn :)
a što se tiče osipa, mi za sada nismo imali problema...kremice za guzu jako rijetko koristimo svakih par mj. kad joj se mrvicu zacrveni namažem dva-tri puta i prođe...imamo takav ten da niti jedan ozbiljan osip nije imala (valjda se neću ureći .hmm :/)
redovito mijenjamo pelenu..ovisni o njenim pelenskim aktivnostima..nekad je to 3 puta na dan, a nekad i do 6...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Pampers ili Libero....???
12.2.2012 8:23:40   
sina
platnene

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Pampers ili Libero....???
12.2.2012 8:29:08   
Bebys
evo dodala sam opciju platnene  pa glasajteuser posted image

(Odgovor članu di.ana)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
28.4.2012 18:32:30   
krijesnica3
imam jedno pitanje za mame koje su imale sličan problem, ovako; koristila sam stalno pampers i sad nedavno sam kupila četvorku veličinu i bebača je počeo svrbjeti pišonja i crveno je oko jajčeka i sad sam pred tri dana kupila libero pelene jer piše gore da su bez balzama ali svrbež mu nikako ne prolazi, neznam više s čim mazati. hitno pomoć molim. i da pitala sam dr. al je rekla isto da su možda pelene krive i njegov AD koji je sad manje izražen.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
30.4.2012 12:01:59   
Bebys
sudo krema mazi samo i proci ce

cuvaj se pampersa on je parfimiran

(Odgovor članu krijesnica3)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
21.5.2012 23:20:34   
Tratina
ajme te pampersice... mi ih koristimo. a počinju mi ić na živce jer u svakom paketu nađem bar 3-4 komada poderana na vrhu prednje strane!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
22.5.2012 10:55:01   
Gardenija
platnene

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
22.5.2012 11:03:19   
svrcica

IZVORNA PORUKA: krijesnica3

imam jedno pitanje za mame koje su imale sličan problem, ovako; koristila sam stalno pampers i sad nedavno sam kupila četvorku veličinu i bebača je počeo svrbjeti pišonja i crveno je oko jajčeka i sad sam pred tri dana kupila libero pelene jer piše gore da su bez balzama ali svrbež mu nikako ne prolazi, neznam više s čim mazati. hitno pomoć molim. i da pitala sam dr. al je rekla isto da su možda pelene krive i njegov AD koji je sad manje izražen.


I mom Mateu se to počelo događati...Sudocrem nije pomagao, zapravo ni jedna krema nije i onda sam dobila Nivea sos kremu i sad mu stalno s tim mažem i super je. Na kraju nisam mjenjala pelene. Bilo nam je isto i s onim bijelim Pampersicama...
e mislim da ti to baš ima veze s Mateo isto ima AD, ali npelenskim osipom....

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu krijesnica3)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
22.5.2012 12:07:25   
svrcica
e mislim da ti to baš ima veze s Mateo isto ima AD, ali npelenskim osipom...


Tek sad vidim kak mi je ovo ispalo user posted image ... imam malo osjetljiv miš na laptopu, a nisam provjerila kako je napisano user posted image .
Htjela sam reći da i moj Mateo ima AD i da mislim da to nema veze s tim već da je to samo pelenski osip. Kod nekih je baš tvrdoglav, još ak ti spava cijelu noć pa ga ne presvučeš... Ja sam počela Matea po noći presvlačiti kada je bilo jako crveno, bez obzira na to koliko je pospan bio, bilo mi ga je žao, ali je pomoglo.

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 0:16:18   
Tratina
vidim da ima par ljudi šta koriste platnene pelene... zašto to? ja sam mislila da je to prošlo svršeno vrijeme... user posted image

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 15:01:28   
ucitelj
i meni je to cudno i ovako nije ugodno jos dirati rukama ma ja sami inace gadljiva nezz kako bi to podnilauser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 18:26:39   
sina

IZVORNA PORUKA: Tratina

vidim da ima par ljudi šta koriste platnene pelene... zašto to? ja sam mislila da je to prošlo svršeno vrijeme... user posted image




imas na netu malo o tome i iskustva mama koje ih koriste,pa pročitaj. i na rr ima tema o tome.

od jednokratnih pelena babylove su mi zakon,a sad se spremam na platnene. pampers i libero user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 18:45:13   
elven

IZVORNA PORUKA: ucitelj

i meni je to cudno i ovako nije ugodno jos dirati rukama ma ja sami inace gadljiva nezz kako bi to podnilauser posted image


Iskreno, meni ovakva izjava čudna...da mi je nešto od mog djeteta gadljivo....čudno....prvi puta čujem ovako što od majke...

Oko platnenih pelena ima minuta više posla prilikom presvlačenja i malo više oko pranje i sušenja i to je to. Ja ih ne koristim, posludila par komada i probala i trenutno to nije za nas...

...Huggies premium....te koristimo

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 18:56:46   
sina

IZVORNA PORUKA: elven


IZVORNA PORUKA: ucitelj

i meni je to cudno i ovako nije ugodno jos dirati rukama ma ja sami inace gadljiva nezz kako bi to podnilauser posted image


Iskreno, meni ovakva izjava čudna...da mi je nešto od mog djeteta gadljivo....čudno....prvi puta čujem ovako što od majke...

Oko platnenih pelena ima minuta više posla prilikom presvlačenja i malo više oko pranje i sušenja i to je to. Ja ih ne koristim, posludila par komada i probala i trenutno to nije za nas...

...Huggies premium....te koristimo




elven potpisujem te. i ja sam to pomislila ,ali mi se nije dalo pisati. od mog djeteta da mi se to gadi????

dala si mi ideju-i ja bih ppelene,ali se bojim da ću biti prelijena oko održavanja ili da mi se neće svidjeti,a bacit ću novce za njih. mogla bih ih i ja posuditi. mislila sam 100% kako ću ih odmah koristiti dok sam čitala iskustva drugih mama na netu,a sad mi se nekako neda sa babylove-a na njih

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 23:34:40   
Tratina
ja, iskreno, još nisam našla jednokratne pelene koje nam odgovaraju. pampers puca, babylove promoče kroz pelenu, libero su skuplje i kruće, a na ove šta se kupuju po supermarketima mogu samo reć da žalim za svakom lipom koju sam dala za njih... ali, opet mi platnene ne padaju na pamet... to odvajanje kakice, pa ispiranje kroz vodu, pa da mi onako mokre i smrdljive čekaju 2-3 dana na pranje... ma ne znam... ionako svaki dan perem mašinu robe pa se mislim onda još i to...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.5.2012 23:37:47   
Tratina
e i još da komentiram ovo da je čudno da nam se gadi kakica od djeteta... pa naravno da mi se gadi. kakica je kakica (da ne kažem grublje user posted image )i brate mili smrdi!

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
24.5.2012 0:19:36   
elven

IZVORNA PORUKA: Tratina

e i još da komentiram ovo da je čudno da nam se gadi kakica od djeteta... pa naravno da mi se gadi. kakica je kakica (da ne kažem grublje user posted image )i brate mili smrdi!


Draga, onda se iskreno nadam se da vas neće zalomiti kakva rota ili drugi gastroenterogeni virus.... (sorry na OT)

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
26.5.2012 15:19:01   
Tratina
jednom smo imali jednodnevan (uf gadan gadan) proljev! ne ponovilo se!!!

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!