|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2010 20:57:50   
malica
O vračanju neću ništa napisati. Toliko toga je već rečeno. Shvaćam strah, ali ne prihvaćam nemoć. Spominjala si da ćete kad sredite kat na ista vrata izlaziti. Ženo draga, što imate sređivati kat? Pospremite se i otiđite što dalje otamo. Stvarno ne kužim zašto ulagati u "pakao"?!?!?!

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
26.10.2010 14:14:52   
Anoniman
evo mene opet..imal asam nekih problema i nisam sad je sve ok, evo me tu sam.....
za sve one koje mi savjetuju da se okrenem bogu, hvala lijepa, ja jesam vjernik, u boga vjerujem i bogu se molim, također i mm......tako da hvala OKRENUTI SMO BOGU......najviše hvala onim koje su stale uz mene i dale mi podršku.....user posted image user posted image hvala cure

(Odgovor članu malica)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
26.10.2010 15:10:57   
Anoniman
draga domy...zašto ni tebi ne mogu poslati ppuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
17.11.2010 16:37:57   
tehnofill
IZVORNA PORUKA: Anoniman
.... uz božju pomoćja čvrsto vjerujem da će biti bolje, u boga vjerujem i bogu se molim, ...

Ti se obračaš na magiju, ne na Boga. Zato nije istina da u Boga veruješ. Veruješ u magiju.

IZVORNA PORUKA: mama mery
ako postoji dobro postoji i zlo samo ja za takve stvari nebi zvala vracare vec bi isla kod svecenika

Tako je.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
kako bi ti postupila u ovakvoj situaciji?

Kako uči katolička crkva? da se postupa s takvima.

IZVORNA PORUKA: mamacita
...ako osoba vjeruje da je Bog jaci od svega, onda cemu predavati vaznost zlu ili necemu ovozemaljskom.
...jednostavno sam znatizeljna.

Ne trebaš biti mnogo pametan da razumeš. Ako netko vjeruje (čitaj zna), da postoji duhovni svet onda je jasno da mu je mnogo jasnije kakav je ta svet. Onaj koji u to ne vjeruje /nema / neželi  imati iskustva, onda jasno ne vjeruje ni u jedno ni u drugo.

Bog je jači od svega i baš zato se treba nanjega obratiti molitvom. Nije dovoljno to samo znati. Treba i moliti.

IZVORNA PORUKA: tiha
ocito ja nisam normalna mene je nesto napalo pred ocima mojih ukucana ....

Nemoj se uznemirivati. Nema ništa od toga da nekoga uverivaš u nešto. Samo je iskustvo tisto koje uvjeri. Zato i ne trebaš da se opravdavaš.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
17.11.2010 16:55:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tehnofill

IZVORNA PORUKA: Anoniman
.... uz božju pomoćja čvrsto vjerujem da će biti bolje, u boga vjerujem i bogu se molim, ...

Ti se obračaš na magiju, ne na Boga. Zato nije istina da u Boga veruješ. Veruješ u magiju.


U BOGA VJERUJEM I BOGU SE MOLIM, ali vjerujem da postoji i ono drugo......NE MOLIM SE MAGIJI NEGO BOGU DA MI POMOGNE DA SE RTIJEŠIMO MAGIJE......po tvom ako vjeruješ u magiju ne vjeruješ u boga....e ma nemoj...JA VJERUJEM U BOGA I VJERUJEM DA POSTOJI MAGIJA

ali nema veze, tko nije na svojoj  koži osjetio magiju taj ne zna o čemu govorim
bitno da svi drugi znaju u što vjerujem bolje od mene same

(Odgovor članu tehnofill)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
17.11.2010 17:04:20   
tehnofill
IZVORNA PORUKA: Anoniman
zvala sam telefonom zbog ukradene životinje i točno mi je opisala ....
...ne osuđujete zbog zvanja vidovnjakinje, ja vjerujem u Boga i njemu se molim, ali postoji i to drugo, a ja i mm ćemo učiniti SVE da zaštitimo našu obitelj od zla, pa makar....

Da je vračara pogodila / znala o vašem životu je jasno. To nije problem. Ona to radi in tako to je. Problem je u tome, da se ne pitaš odakle njoj to. TKO je onaj, koji ji "govori". Razumeš. Magija nije crna i bela i crvena (sexualna). Magija je magija i upotrebljava iste sile. Iste duhove ako želiš. Problem je u tome, kad ideš u pomoč "beloj" magiji jednako praviš savez sa istim silama, sa kojima je onaj drugi napravio savez da ti nanese zlo. Razumeš. Nije važno zašto si savez sklopio - da nekoga napada ili da tebe brani. Savez je sklopljen sa istom "osobom".

Dobro. Bilo što je bil. Ali sad si saznala, da je duhovni svet stvaran. Sad moraš sa tim napred. Zato čitaj Sveto Pismo. Sad če ti biti sve jasnije. Osobito Evangelij.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
.....za sve one koje mi savjetuju da se okrenem bogu, hvala lijepa, ja jesam vjernik, u boga vjerujem i bogu se molim, također i mm......tako da hvala OKRENUTI SMO BOGU.....

Učinit SVE. Dobro. A što da učini Isus u kojeg veruješ? Što trebaš njega, kad se sami štitite magijom?

Znam. Ako ti sada netko uzme zaštitu i kaže, to nije dobro, moraš baciti - ti bi poludila. Do toga moraš sama doči. Ne sama, u zajednici, gde če ti o tome više reči. Poneke katoličke zajednice imajo više ljudi s takvim iskustvima, a i sa oslobođenjem.

IZVORNA PORUKA: malizia
.. nekakvi vidovnjaci, jadna ne bila oni samo muzu lovu na takvima kao ti.

Varalice muzu samo lovu iako oni koji u istinu rade sa magijom, muze i lovu.

IZVORNA PORUKA: malizia
.. Tek si s njima vraga sebi nakalemila na vrat i to DOSLOVCE.

Živa istina. A ima jedna osoba koja jedina može ti ga skinut sa vrata a to je:

svako koljeno, na nebu i na zemlji i izpod zemlje če kleknut pred imenom Njegovim


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
17.11.2010 17:12:38   
tehnofill
IZVORNA PORUKA: Anoniman
....e ma nemoj...JA VJERUJEM U BOGA I VJERUJEM DA POSTOJI MAGIJA

Da.
Ne znam dovoljno hrvatski da bi mogao obrazložiti
VERA / VJERA kao Vjerujem u Boga jednoga,..
a drugo je
VEROVATI / ZNATI kao ja tebi verujem, da si oprao avto
(kakva je rječ za prvo i kakva za drugo značenje?)

Tu je razlika. Ono što znamo, znamo. A u ono u što vjerujemo, u tome tražimo spas.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.11.2010 9:28:42   
tehnofill
IZVORNA PORUKA: Anoniman
za sve one koje mi savjetuju da se okrenem bogu, hvala lijepa, ja jesam vjernik, u boga vjerujem i bogu se molim,

Ne pišem ti, da bi te osuđivao, nega da ti odprem oči, da uvidiš situaciju.


Da bi se istinito mogla okrenuti Bogu moraš:
- baciti sve "zaštite" i odreknut ih se
- napraviti temeljitu ispovjest
- svakodnevna molitva in nedeljna pričest
- oprostiti svekrvi (vrlo važno)
- moliti za svekrvu, da se je Isus dotakne

a dobro je još:
- da sveštenik moli iznad tebe, muža, djece molitvu za oslobođenje
- da svečenik u kuči u kojoj živite moli molitvu za oslobođenje prostora
- upotrebljavaš blagoslovljeno vodu, sol ( i za hranu)
- upotrebljavaš zavjerenu vodu i sol  <neki svečenici (eksorcisti) prave zavjeru (moli se zavjera protiv zlih sila) vode i soli (5.januara) baš pred praznik tri kralja>
Za hranu možeš upotrebljavati zavjerenu vod, sol i maslinovo ulje a uz molitvu možeš upotrebljavati zavjerene svječe (sve to zavjereno na bilo koji drugi dan)
- molitvom zvati zaštitu Isusa i posredovanje Mariji
- čitaj svaki dan Psalm 91
- .... i ostalo što znači živjeti katolički

a od svega toga najviše je važna predaja svega u ruke Isusove. To je najteže. Tu se sve lomi. Ne može (zbog slobodne volje čovjeka) Isus ništa, dok mu ne predaš da On uredi. A sve gore navedeno, če ti vremenom dati snage da češ u istinu moči reči "zgodi se volja Tvoja".

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.11.2010 10:38:53   
Bebys
tehnofill

nepoznam te ali SVE JE SUPER DOBRO NAPISAO sto si rekao ili rekla...

< Poruku je uredio Bebys -- 24.11.2010 10:39:08 >

(Odgovor članu tehnofill)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 0:52:10   
MaminaBeba
Dugo vas citam ali se dosad nisam prijavila, ali kad sam ovo procitla morala sam. Ja imam identican problem sa mojom svekrvom koja meni baca sihre da me rastavi od mm. SAmo sto u mom slucaju mm to nezna. Imamo malu bebicu i nadam se da ce sad malo popustati. Najgore mi je sto se moja mama od broge za meni uvezi tih problema razbolila. A moja svekriva user posted image  je jedna prava seljanka koja nemoza da podnese da je njen sin ozenio jednu pismenu, kulturnu, skolovanu zenu i domacicu kojoj ona nikad nemoze biti ravna. I to je ubi, jer je ona zamisljala da ce joj sin ozeniti neku seljancicu koja ce samo njemu da kuha, pere i da oprostite da se sexa a da onauser posted image  i dalje bude glavna, da njoj podnosi racune itd. Ali tu se zenula.
Samo me interesuje Anonimna kako je tvoj muz na to reagovo kad je saznao i kako se ponasa prema njoj?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 1:25:32   
sara.at
MaminaBeba user posted image user posted image nalet slucajno na tebe

_____________________________


23.08.2010 andjeo mamin i tatin
Maleni Arian uljepsao nam Nas zivot

(Odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 16:54:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Dugo vas citam ali se dosad nisam prijavila, ali kad sam ovo procitla morala sam. Ja imam identican problem sa mojom svekrvom koja meni baca sihre da me rastavi od mm. SAmo sto u mom slucaju mm to nezna. Imamo malu bebicu i nadam se da ce sad malo popustati. Najgore mi je sto se moja mama od broge za meni uvezi tih problema razbolila. A moja svekriva user posted image  je jedna prava seljanka koja nemoza da podnese da je njen sin ozenio jednu pismenu, kulturnu, skolovanu zenu i domacicu kojoj ona nikad nemoze biti ravna. I to je ubi, jer je ona zamisljala da ce joj sin ozeniti neku seljancicu koja ce samo njemu da kuha, pere i da oprostite da se sexa a da onauser posted image  i dalje bude glavna, da njoj podnosi racune itd. Ali tu se zenula.
Samo me interesuje Anonimna kako je tvoj muz na to reagovo kad je saznao i kako se ponasa prema njoj?


mm vjeruje meni, kad sam mu rekla za magiju on sam je odmah rekao da je to njegova mama što sam ja potvrdila, izbjegava kontakte s njom, napokon to može jer smo se odvojili od user posted image i user posted image
sad smo na katu sa svojom dječicom sami i baš nam je lijepo, uživami
dok smo bili svi zajedno stalno smo se svađali da nije bilo normalno.....ona je napravila da se rastanemo i da on samo nju sluša i polaže joj račune....kasnije sam otkrila da joj pomaže u tome i kćer, mm sestra
mm uopće ne želi imati s njima ništa

ne znam što da ti kažem nego da ti  želim svu sreću, mm mi vjeruje i sam vidi šta mu mama radi i s čim se bavi

sretno dragauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaminaBeba)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 17:13:01   
njanja
mene samo zanima kako jedna (kako si se sma opisala) pismena, skolovana i kulturna zena moze vjerovati u crnu magiju i da ti crna magija moze uciniti losije od dobra koje ti cini pismenost, skolovanost i kultura???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   [Brisano sporočilo]
4.2.2011 17:39:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:09:34   
lidac0605
Míslila sam da smo gotovi sa copranjem...Ma bolje da sam tiho...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:11:10   
lidac0605
Míslila sam da smo gotovi sa copranjem...Ma bolje da sam tiho...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:11:59   
novamama
IZVORNA PORUKA: njanja

mene samo zanima kako jedna (kako si se sma opisala) pismena, skolovana i kulturna zena moze vjerovati u crnu magiju i da ti crna magija moze uciniti losije od dobra koje ti cini pismenost, skolovanost i kultura???


user posted image ovo sam ja htjela napisati, ali malo nekulturnije pa sam odustalauser posted image

meni moja sveki pravi odličnu paštu i fažol sutrauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:12:28   
novamama
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Míslila sam da smo gotovi sa copranjem...Ma bolje da sam tiho...


pssstuser posted image user posted image user posted image da te ne sustigne sveki na metliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:15:14   
lidac0605
A zato mene leđa bole,to me ona jaše cijelu noćuser posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:20:00   
novamama
IZVORNA PORUKA: lidac0605

A zato mene leđa bole,to me ona jaše cijelu noćuser posted image


user posted image user posted image
morat ćeš nešto poduzeti po tom pitanjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:25:46   
nemirna mama
i mene moja jaši ko magarca user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:30:56   
LUNA000
sad sam vidjela ovu temu..pa samo da prokomentiram..vjerujem u Boga..igrom slučaja prije par godina došla samu jednu obitelj..od koje sam prvi put čula priče o urocima, vidovnjacima, gatanjima i slično..nije da ne vjerujem da možda nešto postoji..ali uvijek sam im govorila da ako vjerujem u Boga onda takve stvari za mene ne postoje..i od mog muža obitelj je sa sela..i onda sam i od njih čula takvih priča..ja uvijek kažem..ako mi netko želi bilo kakvo zlo..nek zna..da od luđeg postoji još luđi..time se tješim..heheuser posted image user posted image ..uglavnom da se prepustim mislima o urocima i da me netko urekao ako mi loše ide u životu..normalno da bih i ja počela vjerovati da me netko urekao..ali ja se vodim onim...dobro i pozitivno razmišljaj i kad je najgore, pomoli se i nema negativnih misli..treba biti pozitivan uvijekuser posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:32:32   
modesty blaise
...nemrem se ja držat po strani kad je ovakva tema u pitanju....
ljudi moji pa zar još u današnje vrijeme uopće postoji neko ko vjeruje u čaram baram priče ?user posted image

kakve magije? kakve glupe vrađbine? kakve babe roge i ine gluposti?
dajte se pustite tih bedastoća....
ma nemrem se načudit takvim glupostima???????
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:32:49   
Bebys
bilo bi dobro one koje zanima procitati knjigu...

KAKO PREPOZNATI ZAMKE ZLOGA...

preporucam...mnoge stvari ce vam biti jasne

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:37:01   
mama mery
ja cu samo reci ako postoji dobro postoji i zlo.............

_____________________________




(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!