|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:03:46   
novamama

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: novamama

meni je ustvari tužno vidjeti da toliko vas u to vjeruje, jer takav život nije lak...stalno neki strah...

a ljuta sam na te majmune koji prodaju te fore...

i svojim postovima pokušavam te razuvjeriti da to nije to što ti misliš da je jer da je tako ja bih tih miljon kuna već imala, ako ne ja, onda bar brat bratu - pola hrvatske!!! nije li ti to bar malo sumnjivo?

kakvi jbni sretni brojevi?!?!?!

ali evo, preporučujem ti jednu lijepu knjigu od Neal D. Walsch-a: Razgovori s Bogom...ima 3 dijela....možda ti bude malo lakše u vjeri....



dobro si pročitala, sretni brojevi za lotouser posted image ......hvala za preporuku......STVARNO vjerujem u boga i bogu se molim, sva su mi djeca krštena u crkvi, još sam u pastoralnom vjeću i sve to stoji, samo kako da kažem ima ta neka viša sila

nikada me ta magija i vradžbine nisu zanimale, niti me sad zanima, samo kažem da ima nešto, ne zanima me niti znam kako se to radi, vjerujem u boga i nadam se njegovoj pomoći...
user posted image želim sve najbolje bog će se već pobrinuti za nju, kao i za sve nas kad dođemo pred njegov sud.....zato uvijek kažem  IAM BOGA ZA SVAKOGA....



dobro...ajmo ovako...bog je SVE jel' tako?

kako onda nema boga u toj 'crnoj' magiji, ako je bog SVE...gdje je bog? svugdje, a kako ga onda nema u 'magiji'?

ajde mi to objasni,a pitaj i svog svećenika....i cijelu župu....
di je bog?



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:04:56   
njanja
Anonimna, ti imaš najobičnije probleme, kakve ima svaka 5-ta valjda nevjesta u Hrvatskoj...probleme sa svekrvom....
i moja sestra ih ima već godinama pa niti jednom nije za to okrivila crnu magiju

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:05:37   
maja

IZVORNA PORUKA: ejmama


IZVORNA PORUKA: maja

A ja se smijem Domy zbog jAnjeuser posted image

Na čemu si ti?user posted image user posted image user posted image


na kupinovom vinuuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:06:21   
Domy
IZVORNA PORUKA: njanja

Domy, ne mislim se prepucavat. Ono što samo mogu primjtiti je da ljudi ne vole i ne žele čuti istinu....
Nije samotako tu, tako je svuda oko nas...
Dok god živim u Hrvatskoj, a ne u Afganistanu, govoriti ću svoje mišljenje, sviđalo se to tebi, nekome ili ne...

Što se psihologa tiče, mislim da to nije nikakva uvreda, znam puno prekrasnih ljudi koji zbog svojih privatnih problema odlaze tamo, 1 h je 150 kn, nakon toga se osjećaju bolje i sigurnije u sebe.

njanja ne misliš se prepucavat a prepucavaš se cijelo vrijeme..
Ja volim i želim čuti istinu ,za razliku od tebe...
e vidiš i ja ču iznosit svoje mišljenje sviđalo se to tebi ili ne al bez vrijeđanja ljudi ,za raliku od tebe...
A što se tče psihologa za sada mi netreba...meni je trebao samo bioenergičar...a to što to tebe boli što sam ja to navela e to je tvoj problem...
I na kraju savjetovala bi ti zaista da više ne vrijeđaš ljude ...nekužim što imaš od toga?

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:07:02   
ejmama

IZVORNA PORUKA: maja


IZVORNA PORUKA: ejmama


IZVORNA PORUKA: maja

A ja se smijem Domy zbog jAnjeuser posted image

Na čemu si ti?user posted image user posted image user posted image


na kupinovom vinuuser posted image

Daj i meni dobaci,finooo

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:07:52   
pikachu
IZVORNA PORUKA: ejmama


IZVORNA PORUKA: maja


IZVORNA PORUKA: ejmama


IZVORNA PORUKA: maja

A ja se smijem Domy zbog jAnjeuser posted image

Na čemu si ti?user posted image user posted image user posted image


na kupinovom vinuuser posted image

Daj i meni dobaci,finooo


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dajte i meni da odvaljujem... Admini, sorry na OT-u...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:17:22   
njanja
Odustajem...
Trava je zelena

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:17:50   
maja
kod nas jučer bila bijela user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:19:59   
CallamityJane
MI nemamo trave user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:21:44   
Domy
kod nas je žuta al zaista valjda od mraza..

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:41:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: njanja

Anonimna, ti imaš najobičnije probleme, kakve ima svaka 5-ta valjda nevjesta u Hrvatskoj...probleme sa svekrvom....
i moja sestra ih ima već godinama pa niti jednom nije za to okrivila crnu magiju


dobro kad su tebi najobičniji, jer meni nisu.....mojoj obitelji je bila rađena isto crna magija i prije nego sam se udala, isto to je radila moja pokojna baka mojoj mami (tatina mama)......poslje toga što sam svojim očima vidjela, cijeli bunt koje kakvih dlaka, konaca, zemlje, kuhanih jaja zakopanih koje kud, tako isto i mesa, govana ne znam sve kakvih, od mišijih do ne znam....zato velim znam da to nisu samo najobičniji problemi sa svekrvom...ono što sam doživjela ne želim da itko to doživi.....

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:46:21   
njanja
ma dobro, ajde, rekla sam da odustajem.
je crna magija je svud oko nas i okrivite nju za svaki svoj problem.
biti će vam lakše jer nećete morati preuzeti odgovornost-netko drugi će uvijek biti kriv...


Asta la vista!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 16:54:16   
pakić
Ma ovo je skroz smiješno! Mislim, anonimno, ja ti vjerujem, ali mislim da ne treba toj tvojojuser posted image uopće poklanjat pažnju. Možda bi jedan iskren razgovor sve riješio. Sjednite, ti, ona i tvoj muž, i lijepo joj reci što osjećaš. Moja mama se 10 godina zafrkavala sa svojom svekrvom, koja joj je vadila mast iz dana u dan, i bila je na praksitenima i na rubu živaca, a nikakve magije nije bilo. Samo zločestoća. Nemoj si još više zagorčavat život.

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:02:21   
Bebys
isuse zeno...
samo brzo to rijesavaj...STO DALJE OD SEBE..TO SVE NOSI DJAVLA SA SOBOM
i zasigurno bjezi od tamjana...i to JAKO DJAVO MISLIM...a i ona ako njumu sluzi..fuj

boze pomozi kakvih idiota ima od ljudi..nevjerovatno
dobro da si skuzila...na vrijeme dok nije kasno...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:05:04   
lilia
Evo što ću ja reći:
Razumijem Domy koja smatra da postoji ćiribu ćiriba jer stvarno ima svega i ne treba biti pretjerano samouvjeren jer nikad ne znaš što te može snaći.
S druge strane razumijem i Njanju koja smatra da su to priče za malu djecu u 21 stoljeću.
Osobno da me snađe takav problem i posumnjam da me netko "začarao" ozbiljno bih razmislila da posjetim psihologa jer pametnih savjeta nikad dosta a s druge strane pokušala bih se boriti protiv te lude žene jer mogu vam reći da me jeza prođe kad čujem svakakve priče i ne smatram da su baš sve "bablje".
Dakle bez ljutnje za psihologa jer to je za mene jedan od boljih savjeta.
Sretno anonimna u svakom slučaju ti nije lako.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:05:38   
Bebys
SLUSAJ DA TI KAZEM
nemoj se zavaravati samo da takve stvari NE POSTOJE..
i tekako postoji kako bog tako i vrag
i svi njegovi....PROTIV TAKVIH STVARI SAMO TREBA uzeti oruzje bozje i NEMA STRAHA...sretno draga

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:05:41   
tina0310
IZVORNA PORUKA: pakić

Ma ovo je skroz smiješno! Mislim, anonimno, ja ti vjerujem, ali mislim da ne treba toj tvojojuser posted image uopće poklanjat pažnju. Možda bi jedan iskren razgovor sve riješio. Sjednite, ti, ona i tvoj muž, i lijepo joj reci što osjećaš. Moja mama se 10 godina zafrkavala sa svojom svekrvom, koja joj je vadila mast iz dana u dan, i bila je na praksitenima i na rubu živaca, a nikakve magije nije bilo. Samo zločestoća. Nemoj si još više zagorčavat život.


ja sam sve sa svojom S pokušala a onda je gđa odlučila jedan dan fizički obračun...mm i ja smo se dogovorili da na proliće idemo ća a do tada nemamo komunikacije....nebi me ništa čudilo od nje jer pretjeriva sa kipićima i "zaštitom" od Boga i kad sam rodila šizila je na mene jer naveče prostirem veš....ona viruje da je bila lipa al ju je neka na selu začarala pa joj je cili život lice čviljavo i nikakvouser posted image ma glupost....svijesna sam da to postoji al i također da nas vira u boga zaštićuje od svega...mislikm da ono u šta nevirujemo nemože nam ništauser posted image

slobodan izbor imamo svi al nezaboravite,dok se opterećujete kojekakvim stvarima(ija sam među vama) život prolazi a tako je lipuser posted image user posted image user posted image

ovo je tema koja nema ni početak ni kraj jer su mišljenja i iskustva različita...istina je da u nekim slučajevima psiha igra veliku ulogu ali također je istina da je zavladalo veliko zlo među nama ljudima i neznaju se svi isto nositi sa tim i posežu za nadnaravnim....


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:17:47   
Anoniman
OMG!!!!!!

Ja ne mogu vjerovati šta sam sve pročitala!!!

Ljudi moji, kakva crna magija!! Oladite malo.

I ne mo gu da se ne zapitam kakvi su to vjernici koji u problemima zovu vidovnjake i brane se tamjanom. di je tu euharistija, molitva, pomirenje?????



< Poruku je uredio Kejt -- 23.10.2010 17:19:50 >

(Odgovor članu tina0310)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:19:30   
Domy
IZVORNA PORUKA: njanja

ma dobro, ajde, rekla sam da odustajem.
je crna magija je svud oko nas i okrivite nju za svaki svoj problem.
biti će vam lakše jer nećete morati preuzeti odgovornost-netko drugi će uvijek biti kriv...


Asta la vista!!!

ma dobro ajde rekla sam da odustajem...al očito janjo moja to je jače od tebe pa nemožeš...što se vidi iz ovog tvojeg zadnjeg posta...
I da pojasnim svima koje čitaju površno pa brkaju stvari pa da navedem još jednom da nebi bilo zabune ..ja nisam bila niti kod hođe ,popa pa ni vidovnjaka nego kod bioenergičara...i to je bilo kad sam imala 20 god..i što se tiče  što je jedna navela čiribu čiriba da ja u to vjerujem ..pa je pozivam ovom prilikom da mi navede i citira post koji to opravdava..

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:25:10   
Bebys
http://www.vojska-bezgresne.hr/vb/medaljica.htm

evo ti draga SAVJETUJEM ti da ovo procitas
vojska bezgresne
javi se na adresu pateru NE PREKO NETA nego pismom
i samo daj osnovne podatke nemoj nista drugo
za sebe supruga i djecu svakoga ponaosob
i neka vas upise i nosite oko vrata svi medaljicu marijinu
I NISTA SE NEBOJ...NITKO VAM NISTA NECE MOCI NIKADA...
ona je slomila glavu zmiji
sretno

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:32:10   
Domy
IZVORNA PORUKA: Bebys

http://www.vojska-bezgresne.hr/vb/medaljica.htm

evo ti draga SAVJETUJEM ti da ovo procitas
vojska bezgresne
javi se na adresu pateru NE PREKO NETA nego pismom
i samo daj osnovne podatke nemoj nista drugo
za sebe supruga i djecu svakoga ponaosob
i neka vas upise i nosite oko vrata svi medaljicu marijinu
I NISTA SE NEBOJ...NITKO VAM NISTA NECE MOCI NIKADA...
ona je slomila glavu zmiji
sretno


beys moram ovo komentirat ..da prvo kažem da tebe ovdje zaista cijenim..kao osobu jer si mi jako draga...
ovo što si ti navela sad da se ova obrati na tu ajmo reči adresu i da to nosi tj tu medaljicu..i sad mi reci kakova je razlika što je ova anonimna se obratila vidovnjaku ili ti tome što ti navodiš...objasni ja sam plavuša pa ne kužimuser posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 17:45:48   
Ninaa
Potpisala bi Kejt i kao vjernik ne vjerujem u te stvari, kad čistim kuću uvijek je malo poškropim sa svetom vodom, isto ko i kak se navečer pomolim. Naš župnik veli da ima ljudi koji se bave takvim stvarima ali da ne mogu ništa protiv onih koji u to ne vjeruju, dakle draga moja poškropi kuću svetom vodom, pripali svako malo tamijana i nemoj vjerovati da te može zamagijati i onda neće moći ostali pametan savjet nemam. Ili ja živim na selu u kojem se to ne događa ili zbog toga kaj ne vjerujem u to ne nalazim nikakve takve stvari niti sam čula da itko od mojih susjeda, prijatelja ili poznanika o tome priča ili u to vjeruje.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 18:35:17   
novamama
meni još nitko od vjernica nije odgovorio kako to da je bog svugdje, a da nije tamo gdje je 'vrag', 'magija' i slično....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 18:54:47   
nemammaste
Vidim opet sam svašta propustila...user posted image
Ja neću zalaziti u to što postoji ili ne postoji, ono što sigurno postoji je energija, iz čega god ona proizlazila.Ono u što netko čvrsto vjeruje postojati će.Bit je u tome da se izvlači pozitivna energija iz toga a negativna tjera od sebe

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 20:31:20   
mamacita
Kakva situacija i jos zesca rasprava.
Ne znam zasto, ali cinjenica je sto sam potvrdila citajuci ove vase odgovore, sto je osoba veci i revniji vjernik (ala ona zestoka rasprava o vjeri i crkvi; ili ona o vaznosti sakramenata---- dakle osobe koje revno zagovaraju te teme) istovremeno vjeruje (vise od svih ostalih) u snagu crne magije, vracanja, i "zlih" ljudi; te se koriste sa svim mogucim sredstvima protiv tih "sila tame". Cak i u mojoj bliskoj okolini vidim ljude koji svaki put kada idu negdje s autom mole onu molitvu U Ime Isusovo (SVAKI PUT, SVAKI DAN). Pitam se, zasto se "vragu" ili tom nekom "zlu" predaje tolika vaznost da ga se treba sjetiti svaki dan po par puta u danu? Ako osoba u nesto istinski i svom dusom vjeruje, onda sve to postaje stvarnost. Tipa horoskopi, gatanja, vanzemaljci, posebna MJESTA gdje se cuda ne/dogadjaju i tsl.
Dakle ako osoba vjeruje da je Bog jaci od svega, onda cemu predavati vaznost zlu ili necemu ovozemaljskom. Jer ono cemo dajemo vaznost postaje sve to jace jer ga "hranimo" nasom paznjom. Dakle, tko jos vjeruje ako vidi crnu macku kako prelazi cestu da ce se nesto losega desiti? Koliko vas ne ide nikud na petak 13. ?

Molim vas oprostite ako moj odgovor i pitanja nekoga uvrijede (vidim da su se neki uvrijedili sto su drugi iznijeli svoje iskreno misljenje... no misljenje ako nije u skladu sa normom za neke je vrijedjanje... stoga) jednostavno sam znatizeljna.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!