|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 21:18:53   
tiha

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: tiha
eli a oni koji to nisu osjetili na svojoj kozi nebi trebali napadati i pisati ovdje svasta jer to nije ni mjesto ni vrijeme!



ma nemoj...
znači, samo ćemo izražavati mišljenje na onim temama gdje imamo30 istomišljenika???
znači, mame koje nisu dojile, neka se nikad ne usude išta napisati na temama o dojenju?
mame koje imaju 1 dijete,neka se nikada ne usude ništa napisati na temama o braćama i sestrama???
mame koje imaju minival, neka se nikada ne usude ništa napisati na temama o peglanju kose?

Molim vas, gdje dolazimo? ovo je forum? anonimna je postavila pitanje i svi smo sloboni komentirati.

Sad bez ikakvih loših primisli i zezancija kako sma krenula sa temom, mogu Anonimnoj poručiti neka radi na sebi i odnosu s mužem i u tom slučaju joj nikakve vradžbine neće moći naškoditi, Ja čvrsto vjerujem u graženje sebe kao osobe, građenje odnosa sa mužem, prijateljima, obitelji. ODbijam vjerovati u ikakve vradžbine i odbijam na ovom forumu držati jezik za zubima smao zato jer većina drži glavnu riječ...





njanja mislila sam na onaj dio sa psihijatrijom!

ocito ja nisam normalna mene je nesto napalo pred ocima mojih ukucana oni to nisu vidjeli a ja jesam dakle luda sam a sta su svi oko mene onda umislili da ja imam 2 tjedna plavice na rukama!? alo?!
ja nisam ta koja je isla skidati to, ne nisam nikad na to ni pomisljala, jer se zbilja bojim ali zivim s tim. dakle ja nemam dodira sa crnom magijom ali ocito je moja baka imala i to je priznala i sta bi ja sad trebala raditit reci da nije istina a zena priznala! valjd je misla da ce joj bog oprostit....




_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 21:39:15   
tiha

IZVORNA PORUKA: novamama

meni je ustvari tužno vidjeti da toliko vas u to vjeruje, jer takav život nije lak...stalno neki strah...

a ljuta sam na te majmune koji prodaju te fore...

i svojim postovima pokušavam te razuvjeriti da to nije to što ti misliš da je jer da je tako ja bih tih miljon kuna već imala, ako ne ja, onda bar brat bratu - pola hrvatske!!! nije li ti to bar malo sumnjivo?

kakvi jbni sretni brojevi?!?!?!

ali evo, preporučujem ti jednu lijepu knjigu od Neal D. Walsch-a: Razgovori s Bogom...ima 3 dijela....možda ti bude malo lakše u vjeri....





ja se ne bojim toga jer nemogu osobno utjecati na to! ja sam jednom prilikom na ispovjedi pitala svecenika i ukratko objasnila o cemu je rijec i rekao je da nisam luda razgovarali smo 45 minuta i odonda se toga uopce ne bojim objasnio mi je neke stvari koje meni tada nisu bile jasne bila sam premlada (imala sam 12 god) naravno svako vece se molim bogu cijeli svoj zivot jer sam tako odgojena.i naravno da vjerujem da je bog velik i da me stiti od sveg zla! da nije tako vec bi davnih dana bila pod zemljom!!!!




anonimna ali nije mi nesto jasno ti si to zvala telefonom?user posted image oderat ce te urednouser posted image takvima sto rade preko telefona nikad nista nebi vjerovala totalno mi je to bezveze ta zena tako zarađuje za zivot,nadam se da ti je to jasno.odekle ti hrabrosti da to diras? ja se bojim i nikad se nebi petljala sa time kao sto su cure rekle osobno se moras sa svekrvom suocit i borit...a nemas ni dokaz da ti je to ona napravila kako znas? moze biti bilo tko drugi!!!! malo razmisli o svemu pogledaj dobre i lose strane uhvati ju i porazgovaraj s njom! drugacije neces takve stvari rijesit...




_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 21:43:04   
uciteljica
Nešto negdje postoji, oduvijek su ljudi o tome pričali, pričaju i danas bez obzira na svu modernost našeg doba. Vjerujem da neki zli ljudi žele zlo drugima i to pokušavaju svakakvim stvarima. I u mojoj obitelji je bilo nekih čudnih pojava kaonbpr. prošle godine kad su moji starci mjenjali krov na kući, ispod, crijepa na zadnjoj i njavišoj letvi je bilo cijelo skuhano jaje... kako se tamo zataklo, kako to da se nigdje nije natuklo ne znam niti ne želim znati. Odbijam svaku filozofiju o tome jer ako počnem vjerovati za sve naopako u životu  će mi biti kriva crna magija. Ali nije mi jasno zašto treba kritizirati i napadati one koji u to vjeruju i imaju dokaze da je tome tako?! Reći svoje mišljenje svakako treba, ali davati savjete tipa odi k psihijatru i liječi  se te slično tome, omalovažavati i izrugivati se tuđem mišljenju jer nije kao tvoje , mislim da je to zaista ne prilično.
Ajmo sada ženske mir na rr.



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 21:57:29   
tiha

IZVORNA PORUKA: uciteljica

Nešto negdje postoji, oduvijek su ljudi o tome pričali, pričaju i danas bez obzira na svu modernost našeg doba. Vjerujem da neki zli ljudi žele zlo drugima i to pokušavaju svakakvim stvarima. I u mojoj obitelji je bilo nekih čudnih pojava kaonbpr. prošle godine kad su moji starci mjenjali krov na kući, ispod, crijepa na zadnjoj i njavišoj letvi je bilo cijelo skuhano jaje... kako se tamo zataklo, kako to da se nigdje nije natuklo ne znam niti ne želim znati. Odbijam svaku filozofiju o tome jer ako počnem vjerovati za sve naopako u životu  će mi biti kriva crna magija. Ali nije mi jasno zašto treba kritizirati i napadati one koji u to vjeruju i imaju dokaze da je tome tako?! Reći svoje mišljenje svakako treba, ali davati savjete tipa odi k psihijatru i liječi  se te slično tome, omalovažavati i izrugivati se tuđem mišljenju jer nije kao tvoje , mislim da je to zaista ne prilično.
Ajmo sada ženske mir na rr.







to ja pokusavam reci bravo draga!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 22:09:40   
Domy
IZVORNA PORUKA: uciteljica

Nešto negdje postoji, oduvijek su ljudi o tome pričali, pričaju i danas bez obzira na svu modernost našeg doba. Vjerujem da neki zli ljudi žele zlo drugima i to pokušavaju svakakvim stvarima. I u mojoj obitelji je bilo nekih čudnih pojava kaonbpr. prošle godine kad su moji starci mjenjali krov na kući, ispod, crijepa na zadnjoj i njavišoj letvi je bilo cijelo skuhano jaje... kako se tamo zataklo, kako to da se nigdje nije natuklo ne znam niti ne želim znati. Odbijam svaku filozofiju o tome jer ako počnem vjerovati za sve naopako u životu  će mi biti kriva crna magija. Ali nije mi jasno zašto treba kritizirati i napadati one koji u to vjeruju i imaju dokaze da je tome tako?! Reći svoje mišljenje svakako treba, ali davati savjete tipa odi k psihijatru i liječi  se te slično tome, omalovažavati i izrugivati se tuđem mišljenju jer nije kao tvoje , mislim da je to zaista ne prilično.
Ajmo sada ženske mir na rr.



u pravu si user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 22:10:41   
ELISABETH

IZVORNA PORUKA: uciteljica

Nešto negdje postoji, oduvijek su ljudi o tome pričali, pričaju i danas bez obzira na svu modernost našeg doba. Vjerujem da neki zli ljudi žele zlo drugima i to pokušavaju svakakvim stvarima. I u mojoj obitelji je bilo nekih čudnih pojava kaonbpr. prošle godine kad su moji starci mjenjali krov na kući, ispod, crijepa na zadnjoj i njavišoj letvi je bilo cijelo skuhano jaje... kako se tamo zataklo, kako to da se nigdje nije natuklo ne znam niti ne želim znati. Odbijam svaku filozofiju o tome jer ako počnem vjerovati za sve naopako u životu  će mi biti kriva crna magija. Ali nije mi jasno zašto treba kritizirati i napadati one koji u to vjeruju i imaju dokaze da je tome tako?! Reći svoje mišljenje svakako treba, ali davati savjete tipa odi k psihijatru i liječi  se te slično tome, omalovažavati i izrugivati se tuđem mišljenju jer nije kao tvoje , mislim da je to zaista ne prilično.
Ajmo sada ženske mir na rr.


svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 22:12:30   
Wukovarka
Ne znam dali vjerujem ili ne vjerujem u te stvari uroka, ali u duhove vjerujem.
Ne moraju biti duhovi...već znakovi da su prisutni...

O ovome nisam dugo pričala, rijetko tko to zna, jer ove godine kad je tata pokopan sam saznala o ćemu se zapravo radilo.
Ne znam dali je za ovu temu, ali svejedno ću napisati.

Tog dana kad je vršena eshumacija na vukovarskom grobilju ( gdje su bijeli križevi) u našem stanu u Vinkovcima vladalo je potpuno ludilo.
Bilo je 16.25...to nikada neću zaboraviti jer to je vjerojatno bio moj zadnji kontakt sa tatom.
Mama i ja sjedile smo u dnevnom boravku i pile kavu, ona je taman došla iz Vukovara sva shrvana od svega što je vidila. Da napomenem da nismo znali gdje mi je tata i da smo tek prije godinu dana saznali da je tamo bio pokopan. Mami je pala šalica iz ruke i ona je tako prepala da je vrisnula...rekla je da joj je kao netko istrguno šalicu iz ruke. Naravno, mislila sam da je zbog stresa. U dnevnom se upalilo svijelo, a u kuhinji poklopac na kanti od smeća se tako počeo vrtiti kao da ga vjetar goni. Bile smo van sebe...mama je počela vrištati, a ja sam njemo gledala. Trajalo je svega nekoliko sekundi. Sa grčom i u strahu krenula sam prema kuhinji ugasiti svjetlo u dnevnom, ali nisam mogla, prekidač se uopće nije mogao prebaciti. U tom trenutku sam osjetila neku jezu u tijelu...kao da me netko zagrlio, nisam se uopće mogla pomaknuti. Pustilo me i taj tren sam mogla prebaciti prekidač.
Zvali smo i svećenika, ja sam bila na terapijama za smirenje....nikada nismo saznali što je to bilo, sve do 12 mjeseca prošle godine kad su nas pozvali na identifikaciju.
Tata je iskopan tog dana u 16.20.

Žao mi je draga što ti je takva situacija i iskreno se nadam da će se sve popraviti...
Ne zovi telefonom te vračare, to ti je hrpa žena koje sjede pred kompom i imaju skice u nekim programima...moji u firmi imaju taj odjel, pa sam gledala kako rade.
Nemam nikakav pametan savjet, jer se nikad i nisam o tome raspitivala.

user posted image šaljem ti hagića da sve to prebrodiš

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 22:27:04   
ciba
Wuki,citam i placemuser posted image ,i meni se dogodilo nesto:prije kojih godinu i pol ja i mm gledali tv i ja pogledam prema prozori i vidim covjeka golog do pasa plave duge kose s bradom,sva u strahu kazem Ivanu da pogleda on ne vidi nikog,ja jos uvijek vidim,i gleda u mene...pocela sam se trest,panicarit i "covjek"se okrenuo i otisao:sta je to bilo nikad nisam htjela saznati...,
dns mi nema muza doma pa me strah spavatuser posted image

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 22:56:18   
m600
wukiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
23.10.2010 23:00:30   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: m600

wukiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 10:55:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tiha



anonimna ali nije mi nesto jasno ti si to zvala telefonom?user posted image oderat ce te urednouser posted image takvima sto rade preko telefona nikad nista nebi vjerovala totalno mi je to bezveze ta zena tako zarađuje za zivot,nadam se da ti je to jasno.odekle ti hrabrosti da to diras? ja se bojim i nikad se nebi petljala sa time kao sto su cure rekle osobno se moras sa svekrvom suocit i borit...a nemas ni dokaz da ti je to ona napravila kako znas? moze biti bilo tko drugi!!!! malo razmisli o svemu pogledaj dobre i lose strane uhvati ju i porazgovaraj s njom! drugacije neces takve stvari rijesit...






zvala sam telefonom zbog ukradene životinje i točno mi je opisala kuću, dvorište gdje se ta životinja nalazi imm je pronašao to mjesto gdje je životinja, a ovo za svekrvu i magiju se sama nadovezala, nisam je ništa pitala, opisala mi je svekrvu, mm sestru i prvu susjedu a da nisam ništa rekla o njima, mislim da ne postoji takav kompjuterski program koji bi to "pogodio"(wuki jw to napisala)
žena je jako draga, anism ništa posebno radila da bi skinula magiju, samo sam kuću posvetila vodom, pokadila tamjanom i stavila zaštitu gdje mm, djeca i ja boravimo....ništa posebno ni strašno....samo što sam primjetila da se poslje svega toga što sam napravila user posted image čudno ponaša. Molim vas da me ne osuđujete zbog zvanja vidovnjakinje, ja vjerujem u Boga i njemu se molim, ali postoji i to drugo, a ja i mm ćemo učiniti SVE da zaštitimo našu obitelj od zla, pa makar to bila i muževa mama, sestra i prva susjeda.
Bez obzira tko nam želio zlo branit ćemo se svim silama uz Božju pomoć i milost!!



(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 11:35:48   
Leptir5
A neznam ja vjerujem da se ljudima događaju takve stvari samo kada vjeruju u njih. Također me zanima zašto toliko puno vjernika vjeruje u te stvari,crnu magiju. Koliko ja znam svake nedjelje pričest bi trebala odagnati zlo od tebe. Zašto se ljudi okreću onima koji skidaju uroke,prije nego svećenicima? Koliko znam urok nikada ne možeš odagnati sam,nego uz pomoć svećenika,njegove molitve nad tobom...Imam puno ljudi oko sebe koji vjeruju u takve stvari i pričaju svjedočanstva a nekako teško da odu u crkvu svake nedjelje i pomole se,a kao vjernici su.

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 11:39:32   
Domy
anonimna znaš i sama najbolje što treba napraviti ..tko če osuđivat neka osuđuje ..
ja ti želim sve najbolje i da se što prije toga riješiš i da živiš sa svojima u miru i spokoju..
po nekima bi morali na psihijatriju ...pa kad malo promislim u tome nema ništa loše.. još ako na basam na nekog zgodnoh psihiča...user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 12:48:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Domy

anonimna znaš i sama najbolje što treba napraviti ..tko če osuđivat neka osuđuje ..
ja ti želim sve najbolje i da se što prije toga riješiš i da živiš sa svojima u miru i spokoju..
po nekima bi morali na psihijatriju ...pa kad malo promislim u tome nema ništa loše.. još ako na basam na nekog zgodnoh psihiča...user posted image user posted image


slažem se s tobom....hvala domyuser posted image ...e jel netko zna kako mogu stupit u kontakt s bebys.....hvala, pokušavam joj poslati pp ali mi ne uspijevauser posted image

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 16:57:57   
Domy
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Domy

anonimna znaš i sama najbolje što treba napraviti ..tko če osuđivat neka osuđuje ..
ja ti želim sve najbolje i da se što prije toga riješiš i da živiš sa svojima u miru i spokoju..
po nekima bi morali na psihijatriju ...pa kad malo promislim u tome nema ništa loše.. još ako na basam na nekog zgodnoh psihiča...user posted image user posted image


slažem se s tobom....hvala domyuser posted image ...e jel netko zna kako mogu stupit u kontakt s bebys.....hvala, pokušavam joj poslati pp ali mi ne uspijevauser posted image


pa ni ja nemogu poruke poslatuser posted image
tko zna u čemu je problem neka se javiuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 16:59:05   
pincirotvajler
možda je stavila slučajno u postavkama da joj nemožemo slat pp

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 17:45:21   
leilany
http://www.24sata.hr/news/vidjeli-vraga-kroz-prozor-skocila-obitelj-beba-umrla/196576/

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 19:17:33   
niina
IZVORNA PORUKA: uciteljica

Nešto negdje postoji, oduvijek su ljudi o tome pričali, pričaju i danas bez obzira na svu modernost našeg doba. Vjerujem da neki zli ljudi žele zlo drugima i to pokušavaju svakakvim stvarima. I u mojoj obitelji je bilo nekih čudnih pojava kaonbpr. prošle godine kad su moji starci mjenjali krov na kući, ispod, crijepa na zadnjoj i njavišoj letvi je bilo cijelo skuhano jaje... kako se tamo zataklo, kako to da se nigdje nije natuklo ne znam niti ne želim znati. Odbijam svaku filozofiju o tome jer ako počnem vjerovati za sve naopako u životu  će mi biti kriva crna magija. Ali nije mi jasno zašto treba kritizirati i napadati one koji u to vjeruju i imaju dokaze da je tome tako?! Reći svoje mišljenje svakako treba, ali davati savjete tipa odi k psihijatru i liječi  se te slično tome, omalovažavati i izrugivati se tuđem mišljenju jer nije kao tvoje , mislim da je to zaista ne prilično.
Ajmo sada ženske mir na rr.








user posted image user posted image user posted image user posted image  .....i moj tetak se bavi takvim nečim vidjela sam ga na svoje oči i nenajavljeno sam mu došla.sjedio je za stolom sav se tresao,imao na stolu neki papir po kojem je nešto označavao,prosutu rižu i neku staklenku sa crvenom tekućinom da li je to bila krv ili samo vino ili......ne znam......ali sve skupa izgledalo je strašno,događale su se neke čudne stvari,danas nisam više s njim u kontaktu.Inače se trudim da se s tim stvarima ne opterećujem previše i molim Boga.Samo njega treba voljeti i moliti.

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 22:44:39   
malizia
ja sam anonimna 2user posted image
ja znam jednu koja je vjerovala u te stvari, stalno da joj netko baca uroke, crna magija i slično, nakon toga završila na psihijatriji, totalno prolupala. anonimna 1 poručujem ti da počneš više vjerovati u Boga, a manje u ta sranja, da ne bi i ti završila na psihijatriji i to dugoročno.
otiđi u crkvu, razgovaraj sa svećenikom, počni se moliti Bogu.
A, ti ljudi koje ti zoveš u pomoć, nekakvi vidovnjaci, jadna ne bila oni samo muzu lovu na takvima kao ti. Tek si s njima vraga sebi nakalemila na vrat i to DOSLOVCE.
Ženo Božija, pa Bog je svemoguć, on je stvoritelj svega, okreni se Njemu i nitko ti neće moći nauditi i na kraju krajeva besplatno je.
nažalost nisam baš nešto pratični vjernik, ali vjernik jesam, pa s tom logikom i razmišljam; šta ima na ovom svijetu jače od Stvoritelja, okreni se Bogu i on će biti tvoj zaštitnik, a ne tamo neki vidovnjaci.
da se ne bojim Boga u ovo vrijeme recesije i ja bi se bavila s time i zaradila grdnu lovu. žrtve bi bile uvijek svekrva, susjed, najbolji prijatelj, neki rođak isl...klasika.
bljak 

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
24.10.2010 22:48:50   
malizia
ja pokušala biti anonimnauser posted image  al smotana

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2010 9:26:21   
njanja
IZVORNA PORUKA: malizia

ja pokušala biti anonimnauser posted image  al smotana


u svakom slučaju, svaka čast za post!!!!


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2010 9:32:02   
Gianna
IZVORNA PORUKA: malizia

ja sam anonimna 2user posted image
ja znam jednu koja je vjerovala u te stvari, stalno da joj netko baca uroke, crna magija i slično, nakon toga završila na psihijatriji, totalno prolupala. anonimna 1 poručujem ti da počneš više vjerovati u Boga, a manje u ta sranja, da ne bi i ti završila na psihijatriji i to dugoročno.
otiđi u crkvu, razgovaraj sa svećenikom, počni se moliti Bogu.
A, ti ljudi koje ti zoveš u pomoć, nekakvi vidovnjaci, jadna ne bila oni samo muzu lovu na takvima kao ti. Tek si s njima vraga sebi nakalemila na vrat i to DOSLOVCE.
Ženo Božija, pa Bog je svemoguć, on je stvoritelj svega, okreni se Njemu i nitko ti neće moći nauditi i na kraju krajeva besplatno je.
nažalost nisam baš nešto pratični vjernik, ali vjernik jesam, pa s tom logikom i razmišljam; šta ima na ovom svijetu jače od Stvoritelja, okreni se Bogu i on će biti tvoj zaštitnik, a ne tamo neki vidovnjaci.
da se ne bojim Boga u ovo vrijeme recesije i ja bi se bavila s time i zaradila grdnu lovu. žrtve bi bile uvijek svekrva, susjed, najbolji prijatelj, neki rođak isl...klasika.
bljak 



Potpisujem od A- Ž... Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2010 9:35:25   
BruMa

IZVORNA PORUKA: Gianna

IZVORNA PORUKA: malizia

ja sam anonimna 2user posted image
ja znam jednu koja je vjerovala u te stvari, stalno da joj netko baca uroke, crna magija i slično, nakon toga završila na psihijatriji, totalno prolupala. anonimna 1 poručujem ti da počneš više vjerovati u Boga, a manje u ta sranja, da ne bi i ti završila na psihijatriji i to dugoročno.
otiđi u crkvu, razgovaraj sa svećenikom, počni se moliti Bogu.
A, ti ljudi koje ti zoveš u pomoć, nekakvi vidovnjaci, jadna ne bila oni samo muzu lovu na takvima kao ti. Tek si s njima vraga sebi nakalemila na vrat i to DOSLOVCE.
Ženo Božija, pa Bog je svemoguć, on je stvoritelj svega, okreni se Njemu i nitko ti neće moći nauditi i na kraju krajeva besplatno je.
nažalost nisam baš nešto pratični vjernik, ali vjernik jesam, pa s tom logikom i razmišljam; šta ima na ovom svijetu jače od Stvoritelja, okreni se Bogu i on će biti tvoj zaštitnik, a ne tamo neki vidovnjaci.
da se ne bojim Boga u ovo vrijeme recesije i ja bi se bavila s time i zaradila grdnu lovu. žrtve bi bile uvijek svekrva, susjed, najbolji prijatelj, neki rođak isl...klasika.
bljak 



Potpisujem od A- Ž... Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....




_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2010 10:06:28   
Domy
malizija moja očito ta žena o kojoj pričaš bila je bolesna sama od sebe..pa nije ni čuda da je završila na psihijatriji...a ti uroci ,vidovnjaci u koje je ona vjerovala samo su pospješili toj njezinoj bolesti...

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2010 14:09:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brunina mama


IZVORNA PORUKA: Gianna

IZVORNA PORUKA: malizia

ja sam anonimna 2user posted image
ja znam jednu koja je vjerovala u te stvari, stalno da joj netko baca uroke, crna magija i slično, nakon toga završila na psihijatriji, totalno prolupala. anonimna 1 poručujem ti da počneš više vjerovati u Boga, a manje u ta sranja, da ne bi i ti završila na psihijatriji i to dugoročno.
otiđi u crkvu, razgovaraj sa svećenikom, počni se moliti Bogu.
A, ti ljudi koje ti zoveš u pomoć, nekakvi vidovnjaci, jadna ne bila oni samo muzu lovu na takvima kao ti. Tek si s njima vraga sebi nakalemila na vrat i to DOSLOVCE.
Ženo Božija, pa Bog je svemoguć, on je stvoritelj svega, okreni se Njemu i nitko ti neće moći nauditi i na kraju krajeva besplatno je.
nažalost nisam baš nešto pratični vjernik, ali vjernik jesam, pa s tom logikom i razmišljam; šta ima na ovom svijetu jače od Stvoritelja, okreni se Bogu i on će biti tvoj zaštitnik, a ne tamo neki vidovnjaci.
da se ne bojim Boga u ovo vrijeme recesije i ja bi se bavila s time i zaradila grdnu lovu. žrtve bi bile uvijek svekrva, susjed, najbolji prijatelj, neki rođak isl...klasika.
bljak 



Potpisujem od A- Ž... Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....





i ja - od A-Ž!user posted image

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Kada ste prestali dojiti dijete?
AmalijaMarta



Kad je dijete napunilo godinu dana (81%)

Izmedju djetetove druge i trece godine (17%)

U trecoj godini ili kasnije (3%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!