|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Omron ušni toplomjer
1.10.2010 9:33:52   
pakić
Zanima me ima li tko tu marku toplomjera? Moja mama ga je kupila, koštao je ohohoho, oko 450 kuna, skoro sam ju zadavila kad sam vidjela cijenu, a uopće nisam zadovoljna... Do sada, kad god je tko imao temperaturu, razlika mjerenja tim toplomjerom i običnim je golema. A Omron mjeri najpreciznije, temp. u mozgu? Uglavnom ta temperatura je uvijek puno niža od one izmjerene običnim toplomjerom. Zanimaju me vaša iskustvauser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Omron ušni toplomjer
1.10.2010 15:24:38   
mlada mama
Ja imam neki na tu foru.Sad ga okrečem sa svih strana,ali nigdje ne piše koja je marka. Isto je bio jaaako skup. Naš kao može i u uho i na čelo...stoji na nekom stalku,čak i rječima kaže kolika je temp., na ekranu ima i sat i datum i koliko ima stupnjeva u prostoriji.
Ali ja mu nekako ne vjerujemuser posted image isto mi je bila razlika na njemu i na živinom toplomjeru različita,pa sam tako ostala vjerna živinom.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
1.10.2010 15:33:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mlada mama)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Omron ušni toplomjer
1.10.2010 21:37:44   
ivanaa
Uštedi si novac i kupi običan.Ja sam imala sve i ušni i dig..isve kaj postoji al jedino živi vjerujem.Osim toga on mjeri temp glave a ne tjela.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Omron ušni toplomjer
3.10.2010 14:58:29   
pakić
Ma i ja sam ustvari najzadovoljnija običnim, živinim, ali kako su klinci mali, to je muka živa izmjeriti im temp.
Hvala, cure na savjetima, cvrčak, probali smo mjeriti svakako i svima, ali ja nekako nisam zadovoljna rezultatima.
a to za baždarenje je jako dobra ideja, mislim da ima garanciju

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Omron ušni toplomjer
3.10.2010 15:09:43   
tita
Imamo ga i mi i koristila sam ga par puta,muka mi je malom dijetetu izmjeriti temperaturu u uhu kad mi je nemiran ....sad stoji u ormariću i čeka bolje dane,koštao je oko 450 kn ako ne i više!!!Inače kažu da je super ta marka!

_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Omron ušni toplomjer
3.10.2010 15:10:13   
Wukovarka
Ja imam digitalni, samo ne znam koji je...bio je oko 200kn i točan je.

Ali pored njega uvijek mjerim i živinim

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
3.10.2010 15:17:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pakić)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!