Omron ušni toplomjer (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Tehnika



Poruka


pakić -> Omron ušni toplomjer (1.10.2010 9:33:52)

Zanima me ima li tko tu marku toplomjera? Moja mama ga je kupila, koštao je ohohoho, oko 450 kuna, skoro sam ju zadavila kad sam vidjela cijenu, a uopće nisam zadovoljna... Do sada, kad god je tko imao temperaturu, razlika mjerenja tim toplomjerom i običnim je golema. A Omron mjeri najpreciznije, temp. u mozgu? Uglavnom ta temperatura je uvijek puno niža od one izmjerene običnim toplomjerom. Zanimaju me vaša iskustva[sm=bravo.gif]




mlada mama -> RE: Omron ušni toplomjer (1.10.2010 15:24:38)

Ja imam neki na tu foru.Sad ga okrečem sa svih strana,ali nigdje ne piše koja je marka. Isto je bio jaaako skup. Naš kao može i u uho i na čelo...stoji na nekom stalku,čak i rječima kaže kolika je temp., na ekranu ima i sat i datum i koliko ima stupnjeva u prostoriji.
Ali ja mu nekako ne vjerujem[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image] isto mi je bila razlika na njemu i na živinom toplomjeru različita,pa sam tako ostala vjerna živinom.




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (1.10.2010 15:33:48)

[Sadržaj poruke je obrisan]




ivanaa -> RE: Omron ušni toplomjer (1.10.2010 21:37:44)

Uštedi si novac i kupi običan.Ja sam imala sve i ušni i dig..isve kaj postoji al jedino živi vjerujem.Osim toga on mjeri temp glave a ne tjela.




pakić -> RE: Omron ušni toplomjer (3.10.2010 14:58:29)

Ma i ja sam ustvari najzadovoljnija običnim, živinim, ali kako su klinci mali, to je muka živa izmjeriti im temp.
Hvala, cure na savjetima, cvrčak, probali smo mjeriti svakako i svima, ali ja nekako nisam zadovoljna rezultatima.
a to za baždarenje je jako dobra ideja, mislim da ima garanciju




tita -> RE: Omron ušni toplomjer (3.10.2010 15:09:43)

Imamo ga i mi i koristila sam ga par puta,muka mi je malom dijetetu izmjeriti temperaturu u uhu kad mi je nemiran ....sad stoji u ormariću i čeka bolje dane,koštao je oko 450 kn ako ne i više!!!Inače kažu da je super ta marka!




Wukovarka -> RE: Omron ušni toplomjer (3.10.2010 15:10:13)

Ja imam digitalni, samo ne znam koji je...bio je oko 200kn i točan je.

Ali pored njega uvijek mjerim i živinim




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (3.10.2010 15:17:34)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: [1]