|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:37:13   
jaruska
Molim vas da li netko zna koliko treba da nakon uplate place od poslodavca treba da se vidi na stanju da je sjelo? Naime placa je uplacena i dobivena je platna lista jucer, znaci u petak ujutro i na racunu se nista ne vidi. Radi se o Hypo banci. zanima me kada cu si moc podic novce!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:38:34   
ZVRK
ovisi koja si ti banka???
ista banka isti tren a druge banke barem dan a pošto je subota vjerovatno u ponedjeljak

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:40:27   
cuba
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ovisi koja si ti banka???


Hypo banka, bar je tako napisala...

Meni bi se vidilo isti dan, najkasnije sutra ujutro ali s obzirom da ti je vikend onda mislim da prije ponedjeljka nema ništa...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:41:49   
jaruska
ja sam Hypo banka, a nisam sigurna u kojoj je firma..ima vise racuna, tak da ne znam. Ali ako je uplaceno jucer ujutro, pa sta onda nije dovoljno da se vec vidi na racunu? pa katastrofa, ostali smo na 5 kuna!!!! nemam ni za kruh!!!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:44:05   
ZVRK
nažalost nevidi se odnah ako nije i firma i ti ista banka.
imaš li internet bankarstvo pa si pogledaj

a da si išla u banku sa ''''papirom''''od plače ujutro možda bi ti dali

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:44:23   
jaruska
I jos nesto! Kad mi trebaju uzet novce s racuna za kamate ili takvo sto, nije bitno jeli ponedjeljak ili nedjelja, redovito mi skidaju, onda nema beda sa racunicom!! Pa poludit cu!!!!

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 14:49:13   
lilia
Pa banke i subotom ujutro rade, barem kod nas. Probaj otić vidjeti, možda ti je uplata sjela. Grozno je tako ostat sa pet kuna, jel imaš koga da ti posudi do ponedjeljka?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 17:00:25   
nemammaste
Najkasnije u pon, ovisi u kojoj banci ti firma ima račun,u koje vrijeme je uplaćeno i na koji način

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 17:02:27   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: jaruska

I jos nesto! Kad mi trebaju uzet novce s racuna za kamate ili takvo sto, nije bitno jeli ponedjeljak ili nedjelja, redovito mi skidaju, onda nema beda sa racunicom!! Pa poludit cu!!!!


Zato što se to naplaćuje programski jednom mjesečno,kvartalno ili kako već (od banke do banke), na određeni datum

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sjedanje place na racun
10.7.2010 17:02:27   
mišica 666
možda su ti jutros to obradili pa se vidi popodne.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!