Sjedanje place na racun (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Financijske dileme roditeljstva



Poruka


jaruska -> Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:37:13)

Molim vas da li netko zna koliko treba da nakon uplate place od poslodavca treba da se vidi na stanju da je sjelo? Naime placa je uplacena i dobivena je platna lista jucer, znaci u petak ujutro i na racunu se nista ne vidi. Radi se o Hypo banci. zanima me kada cu si moc podic novce!!!




ZVRK -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:38:34)

ovisi koja si ti banka???
ista banka isti tren a druge banke barem dan a pošto je subota vjerovatno u ponedjeljak




cuba -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:40:27)

IZVORNA PORUKA: ZVRK

ovisi koja si ti banka???


Hypo banka, bar je tako napisala...

Meni bi se vidilo isti dan, najkasnije sutra ujutro ali s obzirom da ti je vikend onda mislim da prije ponedjeljka nema ništa...




jaruska -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:41:49)

ja sam Hypo banka, a nisam sigurna u kojoj je firma..ima vise racuna, tak da ne znam. Ali ako je uplaceno jucer ujutro, pa sta onda nije dovoljno da se vec vidi na racunu? pa katastrofa, ostali smo na 5 kuna!!!! nemam ni za kruh!!!




ZVRK -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:44:05)

nažalost nevidi se odnah ako nije i firma i ti ista banka.
imaš li internet bankarstvo pa si pogledaj

a da si išla u banku sa ''''papirom''''od plače ujutro možda bi ti dali




jaruska -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:44:23)

I jos nesto! Kad mi trebaju uzet novce s racuna za kamate ili takvo sto, nije bitno jeli ponedjeljak ili nedjelja, redovito mi skidaju, onda nema beda sa racunicom!! Pa poludit cu!!!!




lilia -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 14:49:13)

Pa banke i subotom ujutro rade, barem kod nas. Probaj otić vidjeti, možda ti je uplata sjela. Grozno je tako ostat sa pet kuna, jel imaš koga da ti posudi do ponedjeljka?




nemammaste -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 17:00:25)

Najkasnije u pon, ovisi u kojoj banci ti firma ima račun,u koje vrijeme je uplaćeno i na koji način




nemammaste -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 17:02:27)

IZVORNA PORUKA: jaruska

I jos nesto! Kad mi trebaju uzet novce s racuna za kamate ili takvo sto, nije bitno jeli ponedjeljak ili nedjelja, redovito mi skidaju, onda nema beda sa racunicom!! Pa poludit cu!!!!


Zato što se to naplaćuje programski jednom mjesečno,kvartalno ili kako već (od banke do banke), na određeni datum




mišica 666 -> RE: Sjedanje place na racun (10.7.2010 17:02:27)

možda su ti jutros to obradili pa se vidi popodne.




Stranica: [1]