|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 11:16:51   
Bebys
user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 11:41:20   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Draga divim se tvojoj hrabrosti i snagi, drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 11:51:17   
lilia
Mariachi ti si predivna osoba. Želim ti svu sreću svijeta.user posted image

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:13:49   
ama
stvarno mi je jako zao,najvaznije je da ostanes jaka i pribrana imas kako si rekla jos dosta stvari koje ti je Bog dao i dat ce da budes sretna...ti si divna osoba to se vidi.....sve su to iskusenja zivotna....znam da te niko od nas nemoze utjesit...al mislimo svi a tebeuser posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:31:59   
troubled
mariachi svih pozdravlja i zahvaljuje na potpori...
primljena je u bolnicu...dali su joj gel i sad čeka...kaže da je bolucka, ali da je podnošljivo...
sad je ključna neizvjesnost koliko će to trajati...nakon gela se čeka 6 sati...onda opet gel....pa opet...mogu joj ga dati 5 puta...
nakon toga tek, ako prije ne bude gotovo, će ići na kiretažu...


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:33:10   
Zvonki
Joj user posted image  sirota

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:34:54   
novamama
ej, ma grozno mi je to, što se to ne može brže? pa tko može normalan ostati nakon svega, i još nikako da to riješeuser posted image , ej kakav težak dan za našu prigorku, ljubica drž' se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:35:13   
Točkica28
a bubica...
ja sam totalno u depri od kad sam to čula jučer...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:36:37   
elle1
zao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 14:38:25   
mala pcelica
o boze pa sta je muče više !! user posted image trebali su odmah kiretazu ako se već može .....
mariachi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 15:00:10   
ninolina
ooo jadna...da se bar ne muči puno....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 15:02:39   
njanja
ma jadnica....mogu misliti šta joj sve prilazi kroz glavu dok čeka...ma strašno...zašto ju nisu poštedili muka pa na kiretažu?? marijači, mislim na tebe i šaljem ti snagu!!!!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 15:56:15   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka ova priča što prije dobije svoj kraj......

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 15:58:28   
tiha
ajme....mariachi nisam nikada vidjela hrabriju zenu svaka ti cast na tome....zelim da sve ovo brzo prode! saljem ti veliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:01:07   
ZVRK
drži nam se draga koliko je to moguće u ovoj situaciji
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:02:57   
danery
IZVORNA PORUKA: njanja

ma jadnica....mogu misliti šta joj sve prilazi kroz glavu dok čeka...ma strašno...zašto ju nisu poštedili muka pa na kiretažu?? marijači, mislim na tebe i šaljem ti snagu!!!!!!!


ne znam koliko je bila tjedana...
meni su za isto u 21.tj.tražili odobrenje liječničke komisije za ab jer je prošao zakonski rok...
sve su to procedure i papirologija


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:07:04   
lidac0605
grozno...nemreš vjerovat kolko će ju još namučit...user posted image user posted image user posted image
Drž se,Mariachi!!!!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:07:42   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: danery




ne znam koliko je bila tjedana...
meni su za isto u 21.tj.tražili odobrenje liječničke komisije za ab jer je prošao zakonski rok...
sve su to procedure i papirologija


mislim oko 15-16tj
a to za proceduru i papirologiju uvijek bude bez veze samo se čeka dulje i mući se žena nažalost.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:11:24   
danery
osim toga,plod sa anomalijama obično šalju na analizu da ustanove točan razlog zastoja rasta i smrti...zato su joj dali gel,,,

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:13:31   
ZVRK
draga bilo kakav plod se dasje na analizu.
meni su oba 2 puta slali na analizu iako se još ništa nije vidjelo šta bi moglo da bude

ta analiza je za slučaj da se nešto nađe ''pomogne''u sljedećim user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:16:57   
danery
ma da...uglavnom nije joj lako sad ovo što prolazi...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:19:09   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: novamama

ej, ma grozno mi je to, što se to ne može brže? pa tko može normalan ostati nakon svega, i još nikako da to riješeuser posted image , ej kakav težak dan za našu prigorku, ljubica drž' se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:21:59   
martina33
Meni je beba umrla s 15 tjedana,navodno zdrava...otkazala je cirkulacija...rekli su mi da moram na inducirani porod jer onda to maternica sama izbaci i kao da joj se ništa nije dogodilo što je bolje za svaku sljedeću trudnoću...
Primljena u bolnicu u subotu ujutro...svaka 3 sata dobivala gelove što je odvratno jer ti svaka 3 sata netko gura ruku u cerviks...nakon 5 gelova ništa...počeli su mi davati injekcije...opet svaka 3 sata jedna injekcija i opet ti guraju prste u cerviks...minutu nakon injekcije počinje te obljevati znoj i isti čas kreće proljev - voda i teško povraćanje...sjedila sam na wc-u i povraćala u koš za smeće...tako sjediš tamo polumrtav 2 sata i kad sam se jedva dovukla do kreveta,evo ti sestre s novom injekcijom..i opet sve ispočetka...naravno ništa ti ne daju za jesti...i tako još 4 injekcije..tada je sve krenulo...izljevi krvi,vode...otišla sam na wc stavit uložak jer je to bio potop...odveli su me na pregled..doktor me toliko izgnječio da sam skoro pala u nesvjest...u čudu me je pogledao i pitao me da gdje mi je plod?!valjda je sve otišlo u wc kad sam stavljala uložak..vjerojatno se raspalo u milijardu komadića kad nisam ništa osjetila...i tada te vode na kiretažu koju su mi skoro radili na živo(naravno u Petrovoj)...prolila suze i uspavali su me...nakon sat vremena sam bila kao nova...odmah sam se išla otuširati i jesti...ali trebalo je sve ono ranije preživjet..
e da,još su imali suludu ideju klistiranja!ne znam kaj bi klistirali nakon teških proljeva puna 2 dana i povraćanja,a ne daju ti jesti...
Bilo je to jedno odvratno iskustvo...
Ali ja sam to prihvatila kao da je bolje tako ako nešto nije bilo u redu nego da se jadno djetešce muči(profesionalna deformacija)...Da nisam tako razmišljala vjerojatno bi poludila i svu ljubav i energiju sam okrenula prema anđelu koji me je čekao doma..
I sad sam ponovo trudna nakon 2 godine od tog lošeg iskustva i moram priznat da sam u ogromnom stresu...
I zato znam kako se sada osjeća Mariachi...
Mariachi,žao mi je i drž seuser posted image ...Misli na svoja 3 anđela koja te čekaju kod kuće...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:25:31   
danery
prepisujem cijelu proceduru osim gela i klistiranja...strašno...



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Generalizirani cistični higrom
19.5.2010 16:30:35   
njanja
IZVORNA PORUKA: martina33

Da nisam tako razmišljala vjerojatno bi poludila i svu ljubav i energiju sam okrenula prema anđelu koji me je čekao doma..
I sad sam ponovo trudna nakon 2 godine od tog lošeg iskustva i moram priznat da sam u ogromnom stresu...
I zato znam kako se sada osjeća Mariachi...
Mariachi,žao mi je i drž seuser posted image ...Misli na svoja 3 anđela koja te čekaju kod kuće...
 ajme Martina, tako mi je žao, baš mi je muka bilo dok sam to čitala...ajme jadna Marijači....jako mi je žao....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!