|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   fotografije
13.1.2010 0:05:12   
malizia
šta vi radite s fotografijama na digit. aparatu, a ja ih imam sigurno tisuću.
Ne želim ih sve razvijati jer nemam kud s njima, ionako ih imam već previše, a s druge strane ako ih spržim na dvd-e koliki je njihov rok trajanja, šta će izmisliti iza dvd-ea pa neći imati gdje umetnuti dvd kao baš sada floppy.
Kako vi skladištite fotografije?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: fotografije
13.1.2010 0:15:53   
CallamityJane
imam eksterni hard disk

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: fotografije
13.1.2010 0:16:04   
Anoniman
Sve mi je na dvd-evima, i mislim da bolje resenje od toga nema. Ako su bitne fotografije, uradi 2 kopije dvd-a. A nece se skoro pojaviti nesto sto ce ih tako lako zameniti, a i da se pojavi i tad ce moci da budu u upotrebi, kao sto i sad postoji mogucnost za flopi...a kad dodje to neko vreme, postojace nacini da se te slike prebace u taj neki drugi format . Kad sam bila mala, moj tata je sve slike ostavljao kao slajdove, i kad je proslo vreme slajdova pojavio se nacin da se oni prebace, putem skenera i slicno. A sta ce biti za 30-40 godina, ko to znauser posted image

(Odgovor članu malizia)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: fotografije
13.1.2010 0:28:58   
riDoris
Ja sam sve svoje slike uredila u Smilebox-u, ali da bi ih na CD prebacila i kreirala kao fora albumić , skini si od Corel-a Photo Album 7 ili Photoimpact X3. Tamo ćeš naći svašta i albume za svaku prigodu i godišnje doba.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: fotografije
13.1.2010 10:37:20   
tikica_69
Sve mi je na CD-evima. Ako i izmisle nesto drugo, uvijek ce postojati nesto za konvertiranje na to drugo, kao sto jos uvijek mozete sa VHS-a prebacivati na CD i DVD.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu riDoris)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: fotografije
13.1.2010 11:03:12   
mariola

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Sve mi je na CD-evima. Ako i izmisle nesto drugo, uvijek ce postojati nesto za konvertiranje na to drugo, kao sto jos uvijek mozete sa VHS-a prebacivati na CD i DVD.


potpisujemuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: fotografije
13.1.2010 14:17:57   
Bebys
pa SKINEM IH NA KOMPJUTERa sta drugo?????? inapravim izradim samo one koje ja izaberem za album te skinem na cd NAPRAVIM PRAVU SLIKU OD ONIH KOJE IZABEREM

< Poruku je uredio Bebys -- 13.1.2010 14:19:06 >

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: fotografije
13.1.2010 15:47:04   
monte
IZVORNA PORUKA: Bebys

pa SKINEM IH NA KOMPJUTERa sta drugo?????? inapravim izradim samo one koje ja izaberem za album te skinem na cd NAPRAVIM PRAVU SLIKU OD ONIH KOJE IZABEREM


POTPISUJEM

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: fotografije
13.1.2010 16:25:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bebys

pa SKINEM IH NA KOMPJUTERa sta drugo?????? i


I padne ti sistem, udje virus ili nesto slicno, i izbrise ti se sve...i gde su ti onda slike?! skidaj ih na cd-ove, to ti je najsigurniji nacin, komp se lako pokvari a onda sa svim uspomenama mozes da se pozdravis..

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: fotografije
13.1.2010 17:59:07   
BUMBIKA
Ja isto stavim na komp...ali nije mi palo napamet di bi mi mogle nestati..ali manje više večinu imam izrađenu.
Joj,ali nebi da mi se to dogodi,morat ću ih i ja staviti na cd(vjerovatno će mi ih dosta trebatuser posted image )


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: fotografije
13.1.2010 21:26:26   
anuska08
Spremajte gdjegod (cd, stick...), meni s kompa nestale kad je riknuo. Sva sreća dio ipak spašen koji sam nosila razviti! Dio otišao u nepovrat!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: fotografije
13.1.2010 21:31:03   
BUMBIKA
Evo ja baš sad gledala,imam Dininih preko 1000 slika,a još mojih...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: fotografije
13.1.2010 21:36:10   
CallamityJane
ja ovaj eksterni hard disk jednom mjesecno prikljucim i onda prebacim sve bitne podatke na njega pa tako i slike znaci da mi rikne comp propale bi slike od jednog mjeseca najvise user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: fotografije
13.1.2010 21:38:00   
minnie
meni je sve na hardu preko 9000 tis komada. razmišljam da ih polako počnem izrađivati da se ne bi nedo bog nešto desilo kompjuteru

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: fotografije
13.1.2010 23:24:48   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: anuska08

Spremajte gdjegod (cd, stick...), meni s kompa nestale kad je riknuo. Sva sreća dio ipak spašen koji sam nosila razviti! Dio otišao u nepovrat!user posted image user posted image


Isto tako i to nedavno......i od tada ih stalno skidam


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: fotografije
14.1.2010 0:24:41   
mali_macic
IZVORNA PORUKA: callanhoe

imam eksterni hard disk
[quote

i mi sve pohranjujemo na eksterni

< Poruku je uredio mali_macic -- 14.1.2010 0:25:05 >


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!