|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
11.9.2009 17:30:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
11.9.2009 17:39:13   
Monica
Cvrči mislim da je vrijeme da se baciš na posao još jednog bebačauser posted image
a i kod nas je tako,ali ja ih imam dvoje a nemamo baš u društvu troje djece tako da smo mi ujednačeni a uglavnom gledam da istu vrijednost poklonim i ja kao sto moja djeca dobiju..iako se desi da se ja potrudim pokoniti koristan poklon,smislim nešto samo da djete bude oduševljeno a moja dobiju nesto toliko da su dobili odnosno reda radi e najradije bi ih bacila van s takvim poklonomuser posted image
nisam materijalist ali imaj obzira
i još primjetim da oni koji imaju više love daju manji poklon od nekih koji nisu baš pri novcu
ove god me netko u rodbini tako razočarao,nisu ni jednom mom djetetu bili na ročkasu a kada je njihov mali imao još zovu da već kasnimo i ja naravno dobra pa odem zbog djece,da bi nas oni sreli nako nekog vremena u gradu pa hajde da kupe nešto djeci za ročkas ma marš u puser posted image kada niste došli ne trebamo ni vaš poklon...ja odužilauser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
11.9.2009 20:10:22   
dominik
ma marš u puser posted image kada niste došli ne trebamo ni vaš poklon...ja odužilauser posted image


user posted image user posted image user posted image ovo rezanje sa ja oduzila zakon he he...ja kupim koliko imam novaca pa jos malo vise...frendice mi nemaju bas djece ali svojem kumcetu uvijek gledam ak kupujem nekaj za obuc da to bude neka markica i tak...dok oni mojim klincima nakupuju ali sve neke jeftinije stvari izvana...ne ljutim se jer se sve to kompenzira a i ne mozemo svi imati isti ukus...i draze mi je tak nek da kupe neku skupu stvar koju im nebi obukla za zivu glavu...i da oni kaj imaju trose manje na poklone

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
11.9.2009 20:20:45   
ninishka
IZVORNA PORUKA: Monica


i još primjetim da oni koji imaju više love daju manji poklon od nekih koji nisu baš pri novcu




to je istina...moji kad nisu bili pri novcima uvjek su gledali da ipak kupe neku pristoju stvar i nisu marili za cijenu, ali je mama uvjek uzimala u obzir kaj je ona dobila za nas i koliko je to vrijedno...ali uvjek je poklonila vise i bolje nego kaj je dobila natrag...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
11.9.2009 20:36:48   
ZVRK
kupim za klinca nešto šta se meni sviđa a isto tako da je u skladu sa dobi djeteta i u ''normalnoj''cijeni.
ne dobije svako djete od prijatelja istu vrijednost poklona-po zaslugama.
kako se djeca slažu?
kako se mi sa tim roditeljima slažemo?
da li dolaze oni nama na ročkas ili samo mi njima?
i takva slična pitanja u vezi toga.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
11.9.2009 22:47:56   
Zvonki
Ne gledam nikada tko je koliko dao pa ću ja njemu istom mjerom. Kupim koliko mogu i što mogu. Više mi znači jedan slatkiš za koji se netko raspitao da moje djete voli (znači stalo mu je) nego nešto skupo što moje dijete uopće ne zanima.


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
11.9.2009 22:53:45   
Anoniman
user posted image  Zvonki....

Ja primam i goste bez poklona.... user posted image  doduše, takvi su rijetki, ali dogodi se...
ne patim/pamtim (na) to je li netko nešto donio... i što i koliko, jednostavno sam presklerozna za takve stvari... user posted image

a kad negdje idem, nastojim donijeti koliko u tom trenu mogu, nekad više nekad manje... nešto slatko... komad odjeće, igračku... ovisi od budžeta i raspoloženja... user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
12.9.2009 14:51:32   
tikica_69
Nikad ustvari nisam razmisljala o tome. Valjda zato sto moji nisu mali. Volim kupovati djeci poklone i kupim im ono sto odgovara njihovom uzrastu i zeljama. Kad moji klinci idu nekom na rodjendan ne izdvajam vise od 100kn jer to su prijateljstva danas jesu, sutra nisu a za te novce se da kupiti fini pokloncic. Ali kad idemo na rodjedan djeci kumova ili obitelji, nije mi tesko kupiti i nesto skuplje jer nema vece ljepote nego kad vidis tu radost u djecjim ocima kad dobiju bas ono so su prizeljkivali. No opet, nikad ne pretjerujem sto se tice financija,ali da imam financijskih mogucnosti vjerojatno bih bez obzira sto to ne bi mozda nikad dobila nazad u tom obliku.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "vrednovanje"dječjih poklona
12.9.2009 20:14:54   
Lady3
IZVORNA PORUKA: tikica_69



Nikad ustvari nisam razmisljala o tome. Valjda zato sto moji nisu mali. Volim kupovati djeci poklone i kupim im ono sto odgovara njihovom uzrastu i zeljama. Kad moji klinci idu nekom na rodjendan ne izdvajam vise od 100kn jer to su prijateljstva danas jesu, sutra nisu a za te novce se da kupiti fini pokloncic. Ali kad idemo na rodjedan djeci kumova ili obitelji, nije mi tesko kupiti i nesto skuplje jer nema vece ljepote nego kad vidis tu radost u djecjim ocima kad dobiju bas ono so su prizeljkivali. No opet, nikad ne pretjerujem sto se tice financija,ali da imam financijskih mogucnosti vjerojatno bih bez obzira sto to ne bi mozda nikad dobila nazad u tom obliku.

[

potpisujem tiks..user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!