|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:42:41   
CallamityJane
Sjecate li se svojih prvih ljubavi, jeste li ostali u kontaktu, sta se uopste desilo sa njima i da li ih se sjetite katkada???
Da vidimo da li je istinita ona  da prva ljubav zaborava nema?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:50:29   
Anoniman
kod mene ta poslovica definitivno nije tacna user posted image
prvu pravu vezu i jedino tako dugu pre mm-a, sam imala sa 15 godina i trajala je 3 godine. zavrsena je kad sam shvatila da vise ne ide, posle nekog vremena smo poceli da se druzimo i bili smo u super odnosu. kad sam upoznala mm-a, odlucila sam da se ne cujem vise sa njim jer nisam zelela da mm bude ljubomoran i da to kvari nas odnos, jer sam znala da ce sa njim biti ozbiljno...i ne mislim da sam pogresila, iako smo posle raskida bili ok, nikad na njega nisam mogla da se oslonim, pa i ne mislim da sam nesto izgubila prekinuvsi drugarstvo s njim, ta osoba ni samom sebi nije prijatelj, nije sav svojuser posted image

< Poruku je uredio Nellyca -- 11.9.2009 15:52:00 >

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:52:38   
lelo
Moja prva ljubav je bio dečko Jurica.Zajedno smo pobjegi od naših mama i otišli u našu prvu šetnju držeći se za ruke.user posted image
Mame su naravno bile van sebe,ali su nas brzo našle jer je selo gdje smo ljetovali bilo malo.
Nažalost Jurica je umro mlad sa 13 godina od leukemije.user posted image
Ipak lijepo se sjećati prve ljubavi i njenih zgoda i nezgoda.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:55:39   
Anoniman
Mene je Platon zafrkavao i vukao za nos čitavu mladost i prva prava i normalna veza, hodanje mi je mm, tek tad sam shvatila šta znači biti s nekim svaki dan cijeli dan i dijeliti sve, prije toga sam idealizirala ljude a u biti h nisam ni poznavala... tako da...
...forget it!

mislim, ostalo mi je i to u lijepom sjećanju, ali nije to-to, to je samo mašta. A život je nešto drugo.

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:58:20   
buduća mamica
prva ozbiljna ljubav, prvi momak => mm  user posted image  

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:58:44   
mama mery
bas sam se neki dan cula je jednim deckom koji mi je ostao u jako ljepom sjecanju

imali smo neku nedefiniranu vezu koja je trajala 2god ali nije bilo nista vise od poljubca i drzanja za ruke user posted image


_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 15:58:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: callanhoe

Sjecate li se svojih prvih ljubavi, jeste li ostali u kontaktu, sta se uopste desilo sa njima i da li ih se sjetite katkada???
Da vidimo da li je istinita ona  da prva ljubav zaborava nema?user posted image


A ti svoje iskustvo da napisesss????!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 16:01:48   
ninishka
e sad prva ljubav u kojem smislu...user posted image user posted image user posted image
prva prava ljubav ili prva prva ljubav?
prva  a nadam se i posljednja prava ljubav je mm...od pocetka sam znala da je on onaj pravi...neko vrjeme smo skupa izlazili, onda smo izgubili kontakt, ali sam ga se uvjek sjecala i kad god bi prolazila pokraj njegove kuce (sad i mojeuser posted image ) gledala bi nebi li ga vidjela...uvjek mi je bio u mislima...i evo nas sad u braku s djetetomuser posted image user posted image user posted image

a prva prva je bila naravno skolska ljubav...bio mi je susjed i isli smo skupa u skolu i doma...bili smo klinci ali smo si i poslije ostali dobri i izlazili skupa, cak smo pokusali i biti zajedno ali smo shvatili da nema smisla unistiti divno prijateljstvo...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 16:03:22   
FIONA
ooo daaaa...sjećam se jako dobro....vidla sam ga prije par godina izdaleka kad je radio...jako se promjenio, propao fizički, čula tada da je imao o neke padove u životu...inače on mi je bio prvi s kojim sam se poljubila a prije toga je jeo slatkać od lješnjaka koji inače obožavam...tak da se često sjetim kad jedem slatkać od lješnjaka...inače kao što sombrero kaže...sve je to na mašti...to su trenuci koji se pamte za cijeli život bili lijepi ili ružni ali daleko od stvarnosti kada bi se ostvarila ta ljubav!....zato bolje nek je i dalje na mašti user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 16:22:52   
elle1
i ja se svoje prve ljubavi cesto znam sjetiti,cesto ga vidim ono samo u prolazu ali se niti ne pozdravljamo-mojom voljom

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 16:27:03   
elle1
i jos da napomenem da se slazem  s ninishkom -prva prava ljubav mi je takodjer mm,a ono ostalo je bilo prolazno...
jer da je vrijedilo valjda bi i potrajalo...
ali svejedno ne treba zaboraviti prvo drzanje za ruke,prvi poljubac,prvi izlazak,svega toga je se lijepo sjetiti,ali ono pravo je ipak najsladje(mm)

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 16:33:38   
Viky
Da, sjećam se svoje prve ljubavi...
ali,ono što sam doživjela u zrelijoj dobi mogu reći da je prava ljubav...
Sada tek mogu reći da iskreno VOLIM...


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 17:38:55   
m600
sjećam se svoje prve ljubavi ali nismo ostali u kontaktu
ali moja prava prva ljubav je moj mužuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 17:43:24   
boba125

IZVORNA PORUKA: m600

sjećam se svoje prve ljubavi ali nismo ostali u kontaktu
ali moja prava prva ljubav je moj mužuser posted image


potpisujem i dodajem da je moj muz prvi tada decko koji je prespavao u kuci mojih roditelja,ma zapravo on je bio prvi i zadnji sluzbeni decko na upoznavanju user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 19:22:08   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: callanhoe

Sjecate li se svojih prvih ljubavi, jeste li ostali u kontaktu, sta se uopste desilo sa njima i da li ih se sjetite katkada???
Da vidimo da li je istinita ona  da prva ljubav zaborava nema?user posted image


A ti svoje iskustvo da napisesss????!!user posted image user posted image user posted image user posted image

a vidis mogla bi user posted image
kod mene je to zaista bila ona velika ljubav hodali smo 4 godine pa onda jos godinu, kazu da moj suprug dosta lici na njega, ja zaista ne vidim po cemu user posted image
Eh da, on je sve ono o cemu smo mastali da cemo uraditi skupa sve je ucinio samo bez mene, i kaze mi ona moja ujna(zna Zvonki koja user posted image ) da kada je cuo da sam se udala da su mu se oci napunile suzama, kaze jedva se oprostio i ode a nije ni znao kuda hoda.I da dan-danas nema neku ozbiljnu djevojku user posted image
Ko ce ga znati mozda je to bila prava ljubav za njega, ali meni je to jedna divna uspomena ostala u srcu.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 20:03:50   
dominik
slicna ko tvoja prica...bili 4-5 godina zajedno...prekinuli jer sam ja imala potrebu za nekim vecim korakom u vezi a on stariji od mene 8 godina nije bio za to ondnosno nije napravio taj korak i eto razisli se...on i dalje trazi...da mu je bilo drago i nije bas jer sam bila zabranjena tema u drustvu a i udala sam se dva dana prije njegovog rodjedana tak da mu najbolji frend nije bio na rockasu neg a mojoj svadbi (hodao onda sa mojojm naj frendicomuser posted image )...a da se sjetim sjetim se i sanjam koji puta user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 20:19:09   
pincirotvajler
prva ljubav od 13-16g, baš dječja user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 21:06:31   
mlada mama
Oooo da bila je to stvarno jedna velika ljubav,ali ne ozbiljna 3 godine skupa.meni je to znacilo jako puno jer od onoga trena kada sam ga ugledala za mene je postojao samo on,sve se vrtilo oko njega.Nije mi bio prvi s kojim sam se poljubila,ali cure moje kada me on prvi put poljubio 2 dana apsolutno nista nisam mogla jesti,nevjerojatno,kada bih se sjetila toga poljupca tih dana samo bi mi bili leptirici u trbuhu.Hodala sam po oblacima stalno se smjeskala cjeli svjet je bio samo moj...Svi su mi govorili da je on velika greska i bio je prevario me s najboljom kolegicom.
Ne moram vam reci kako sam se osjecala,sve mi se srusilo i nista mi nije imalo smisao...kako god bilo da bilo tada sam i ja bila preponosna i odlucila sam osvetiti mu se. I jesam od tog trenutka on me zvao i sve ostalo ja sam ga ignorirala.Tjedan dana poslije toga sam napravila nesto sto ga je jako pogodilo i ponizilo,tada sam se zarekla da vise nikada necu biti s njim bez obzira koliko sam ga voljela...Tako je i bilo,on je mene zvao i slao mi poruke, tada sam vidjela da se u meni bude stari osjecaji,a znala sam da je on osoba kojoj ne mogu vjerovati...bila sam jaka i odlucna nisam mu se vise nikada javila.
Poslije toga upoznala sam mm user posted image on mi je dosao,kao melem na ranu. Vratio mi je vjeru u ljubav.Volim ga i previse.
P.S. jedan trag ipak je ostao od bivse ljubavi zbog njega nikada nisam mogla nikome vjerovati pogotovo muskarcima,uvijek me bio strah od prijevare,a sada je i to polako iza meneuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 21:53:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: callanhoe

Sjecate li se svojih prvih ljubavi, jeste li ostali u kontaktu, sta se uopste desilo sa njima i da li ih se sjetite katkada???
Da vidimo da li je istinita ona  da prva ljubav zaborava nema?user posted image


A ti svoje iskustvo da napisesss????!!user posted image user posted image user posted image user posted image

a vidis mogla bi user posted image
kod mene je to zaista bila ona velika ljubav hodali smo 4 godine pa onda jos godinu, kazu da moj suprug dosta lici na njega, ja zaista ne vidim po cemu user posted image
Eh da, on je sve ono o cemu smo mastali da cemo uraditi skupa sve je ucinio samo bez mene, i kaze mi ona moja ujna(zna Zvonki koja user posted image ) da kada je cuo da sam se udala da su mu se oci napunile suzama, kaze jedva se oprostio i ode a nije ni znao kuda hoda.I da dan-danas nema neku ozbiljnu djevojku user posted image
Ko ce ga znati mozda je to bila prava ljubav za njega, ali meni je to jedna divna uspomena ostala u srcu.



jel samo uspomena draga...zvuči da ti je jako drag..on nema ozbiljnu vezu...hmmmmmm....kao da priča nije završena...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 22:39:41   
Zvonki
I kod mene je prva prava ljubav moj muž. S njime se viđam još tu i tamo kad pozatvaramo djecu po sobama i kad ja ne visim ovdje sa vama user posted image Priča o njemu je još svježa i mislim da će takva ostati do kraja. Ako ne obolim od Alzheimerove bolesti.. user posted image Onda ću pričati unucima kako sam vješto barila Bred Pitta.user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 23:08:31   
CallamityJane
ih Fiona sto me nasmija user posted image  ima dobrih godina od naseg raskida user posted image

je ostala mi je jako draga uspomena na te nase dane ali samo uspomenauser posted image
a on je sada potpuno drugacija osoba i nije uopste isti covjek koga sam ja voljela, sada je ogorcen, pun neke mrznje, gorcine za neprepoznati

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 23:09:48   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....kako si idjela tu gorčinu...u očima ili glasu...user posted image user posted image user posted image ..zezam te debela...znam ja to...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 23:09:49   
MaTana
Pa tko se to jos ne sjeca svoje prve ljubavi, moja je bio moj prijatelj iz djetinjstva, par godina stariji, malo luckast, svirao gitaru, lijepo pjevao, pa tko ne bi pao na takvo nesto... Ljeto, more sunce pubertet... I eto male vezice i velike (tada mi se tako cinilo) ljubavi.
Ostali smo prijatelji i dan danas, sa smjeskom prepricavamo glupaste pricice iz djetinjstva... Krao je za mene grožđe, šipke i drugo voće. Sad nam je to tako smiješno.
MM je prva prava ljubav i nadam se jedina.


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 23:13:45   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: MaTana

MM je prva prava ljubav i nadam se jedina.



A što smo sve fine user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prve ljubavi .....:)
11.9.2009 23:14:19   
CallamityJane
kako ti zelena znas da sam ja deebela user posted image
MaTana ja skuzila krao sipke za tebe, kao cijevi aluminijumske user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!