|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex u terminu poroda...
8.5.2009 10:59:38   
Indy
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a jel može on ...pa znate...u mene da istrese svoje spermiće ? user posted image


Koliko ja znam to bi trebalo samo ubrzati stvar.

kod mene nije ubrzalo stvar, čula sam da sperma učini put bebi sklizak i da lakše iziđe vanuser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sex u terminu poroda...
8.5.2009 11:10:01   
mala pcelica


i onda dođete sutra dan na pregled jel se možda stvar pokrenula i morate dati urin...i malo vam tih zalutalih spermića padne u čašicu i teta kada gleda pod mikroskopom ima kaj vidjeti i pošalje vas da ponovite postupak....znam jel mi star svako malo šalje doma žene a one se sirote crveeenneeee...ihiihiihihihiihihihi

[/quote]
hahahah zamisli fore......pa i ja bi umrla od sramote user posted image user posted image user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sex u terminu poroda...
8.5.2009 11:13:38   
pikachu
A jeste lude...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam više opuštena trenutno u oralnom seksu, a i mm tek onda nije u panici... Glavno da dođem do vrhunca...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sex u terminu poroda...
9.5.2009 1:34:36   
Cybermama
ma ja sam se seksala cijeli deveti mjesec trudnoće,svako drugi dan,a znalo se dogodit i češće user posted image i rodila 8 dana nakon terminauser posted image a rekli mi da će to ubrzati stvar,pa ja navalila,a mm je bio pun nekih blesavih paranojauser posted image
nemoj se čelice ustručavati jer ćeš nakon poroda imat vrimena za apstinenciju user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sex u terminu poroda...
9.5.2009 8:10:35   
huanita


kod mene nije ubrzalo stvar, čula sam da sperma učini put bebi sklizak i da lakše iziđe van


E, ovo mi je nešto najbolje što sam u zadnje vrijeme čula o porodu. A baš se pitam zašto toliki muževi žele sa ženama ići u rađaonicu. Uvijek se nadaju da će trebati podmazati.user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sex u terminu poroda...
4.12.2009 23:41:26   
Cani
Meni pukao vodenjak za vrijeme seksa! user posted image  rodila par sati poslilje!!!

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sex u terminu poroda...
5.12.2009 0:13:12   
Ninaa
Moj se nije htio seksati zadnjih mjesec dana jel ga bilo strah, ludila sam više..........

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Cani)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!