|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljeto i hormoni
8.8.2008 21:14:12   
mirna
Da li visoke temperature utjecu na vasu pozudu? Kod nas ima ljeti puno vise user posted image user posted image ...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljeto i hormoni
8.8.2008 21:17:31   
božica
Eh sad neznam dali je od vrućine ali u zadnje vrijeme je akcija kaj jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljeto i hormoni
9.8.2008 1:08:35   
Elena
evo bicu iskrena,hormoni su hormoni,pa nije mi bitno ljeto je il zima!user posted image Moarmo cure u akciju ako ne zelimo da mm idu na kafe u komsijeuser posted image user posted image user posted image Ali ljeto je ipak malo vise veselije,manje obleka na nama i sve je lakseuser posted image user posted image user posted image Ovo vino prica,ne jauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljeto i hormoni
9.8.2008 6:56:38   
troubled
kad je dragi blizu, uvijek je visoka temperatura, neovisno o godišnjem dobu user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljeto i hormoni
9.8.2008 6:58:44   
Wukovarka
Ja sam po vrucinama pravi mrgud...MM me doslovno moli za sex...mozda na plazi da smo user posted image
Neovisno o vremenu...akcije uvijek ima...ali samo da nije prevruce!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljeto i hormoni
5.12.2009 0:59:46   
CallamityJane
ja ne mogu kada je zima, nema sanse
gospodji bude hladno, mora imati preko najmanje tri pokrivaca da bi dala odobrenje za rad user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!