|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupališta primjerena za manju djecu
18.6.2008 14:17:43   
mirna
Cokolada dala si mi ideju za ovu temu...

Obično se idemo kupati u Čatež (ljeti, vani). Tamo je voda jako niska u bazenima za najmanje i prošle godine kad je  mali imao 1,5 godinu nam je bilo super tamo. Ima puno raznoraznih stvari zanimljivih za djecu. Da li je i u Hr negdje takvo kupalište s manjim bazenima? Možda sv. Martin koji se trenutno puno reklamira.. user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 18.6.2008 14:28:24 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupališta primjerena za manju djecu
18.6.2008 14:23:16   
mirna
Ako sam dobro zapamtila tvoj bebac ima oko 2,5 god., da li se i on kupa, kako? Pitam jer sam imala zelju otici na bazen (gdje nije prevelika guzva) ali nisam jer me bilo strah kako ce se zvrkic kupati s obzirom na duboku vodu.


Prošle godine nije htio staviti one zaštite za rukice, pa smo ga držali za ruku i hodali u vodi..U čatežu je to moguće, ali smo bili i u Moravskim toplicama- tamo je bilo bez veze, jer je jedini bazen za najmanje unutra. Promjer mu je negdje 2 metra...user posted image Za duboke bazene nije bio baš oduševljen.. Možda će ove godine biti bolje, ako bude htio nositi onaj pojas (kako se to zove na hrvatski: ono za napuhnuti?user posted image )..

< Poruku je uredio mirna -- 18.6.2008 14:26:17 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupališta primjerena za manju djecu
18.6.2008 14:26:10   
maja
Šlauf ( piše se o njemu u bircu)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupališta primjerena za manju djecu
18.6.2008 14:26:56   
mirna
Hvala Majo!user posted image Moj prevoditelj je još na poslu...user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupališta primjerena za manju djecu
19.6.2008 10:10:52   
cokolada
Znaci Catezuser posted image ....vec dugo nisam bila tamo, ali ko djetetu mi je bilo super u catezu.
Niti moj zvrkic prosle godine nije htio rukavice pa sam te zato i pitala kako se kupa.
Hvala!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!