|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kiwi
12.2.2009 8:18:03   
ninolina
Na ovo me potaknula ružina tema o agrumima i crvenilu. Dali dajete svojoj djeci jesti kiwi . Ja sam jedna od onih mama koja djeci da da jedeju prije nego je to dopušteno. Tin je već papao bananu sa 28 dana, iva s tri mjeseca i tako. Ali kiwi? Ovo pišem svoje iskustvo djeca su počela jesti voće jako rano i nikada ništa. Dok nam se Theo nije poćeo daviti poslije kiwija. Žene drage njemu je jezik toliko naotekao da ga je davilo. Najgore što mu to nije prvi puta da jede kiwi. Dok nam zabranila jesti kiwi. A i čitali smo da se kiwi i jagode nebi smjeli davati maloj djeci baš zbog alergijskih reakcija.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kiwi
12.2.2009 8:21:15   
Florijan Jakov
neće ga niti pomirisati

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kiwi
12.2.2009 8:23:31   
ninolina
A ostalo voće

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kiwi
12.2.2009 8:27:33   
Florijan Jakov
o, naravno, voli svašta i rado jede, ali kivi mu se baš ne sviđa...pirje je bio lud za bananama, sada nešto manje, ali sad su in narandže i jabuke (inače uvijek mu dajemo sezonsko voće i voli)...po ljeti i u jesen uživa u grožđu

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kiwi
12.2.2009 8:50:21   
ninolina
Ma super moji isto vole sve od voća ali eto Theu smeta kiwi iako mu to nije bilo prvi puta da jede. Neznam jel možda voće bilo špricano čime ili šta, al bojim mu se više dati 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kiwi
12.2.2009 9:23:36   
koka
Meni je Roko prije par mjeseci prvi put pojeo kiwi i to sam ga je tražio, al inače jagode, kiwi , orahe...i takve stvari dala sam mu dosta kasnije, mislim da ima vremena za probati nove ukuse pa ne treba požurivat...btw 3 dana za redom je jeo kiwi i od onda ništa više rekao je da ga boli jezik kad jede user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kiwi
12.2.2009 9:26:42   
ninolina
E tako i moj boli ga jezik i nakon par puta tako bogme je naotekao i od onda STOP

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kiwi
12.2.2009 9:28:00   
ejmama
Dala sam joj dosta kasno da proba, nije baš neki ljubitelj pa joj ga smiješam s bananom.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kiwi
12.2.2009 13:04:45   
Ruža
A sa takvim voćem neću kretati prije godinu i pol. Možda ih pecka jezik? I mene zna nakon kivija peckati?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!