kiwi (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


ninolina -> kiwi (12.2.2009 8:18:03)

Na ovo me potaknula ružina tema o agrumima i crvenilu. Dali dajete svojoj djeci jesti kiwi . Ja sam jedna od onih mama koja djeci da da jedeju prije nego je to dopušteno. Tin je već papao bananu sa 28 dana, iva s tri mjeseca i tako. Ali kiwi? Ovo pišem svoje iskustvo djeca su počela jesti voće jako rano i nikada ništa. Dok nam se Theo nije poćeo daviti poslije kiwija. Žene drage njemu je jezik toliko naotekao da ga je davilo. Najgore što mu to nije prvi puta da jede kiwi. Dok nam zabranila jesti kiwi. A i čitali smo da se kiwi i jagode nebi smjeli davati maloj djeci baš zbog alergijskih reakcija.




Florijan Jakov -> RE: kiwi (12.2.2009 8:21:15)

neće ga niti pomirisati




ninolina -> RE: kiwi (12.2.2009 8:23:31)

A ostalo voće




Florijan Jakov -> RE: kiwi (12.2.2009 8:27:33)

o, naravno, voli svašta i rado jede, ali kivi mu se baš ne sviđa...pirje je bio lud za bananama, sada nešto manje, ali sad su in narandže i jabuke (inače uvijek mu dajemo sezonsko voće i voli)...po ljeti i u jesen uživa u grožđu




ninolina -> RE: kiwi (12.2.2009 8:50:21)

Ma super moji isto vole sve od voća ali eto Theu smeta kiwi iako mu to nije bilo prvi puta da jede. Neznam jel možda voće bilo špricano čime ili šta, al bojim mu se više dati 




koka -> RE: kiwi (12.2.2009 9:23:36)

Meni je Roko prije par mjeseci prvi put pojeo kiwi i to sam ga je tražio, al inače jagode, kiwi , orahe...i takve stvari dala sam mu dosta kasnije, mislim da ima vremena za probati nove ukuse pa ne treba požurivat...btw 3 dana za redom je jeo kiwi i od onda ništa više rekao je da ga boli jezik kad jede [sm=zmeden.gif]




ninolina -> RE: kiwi (12.2.2009 9:26:42)

E tako i moj boli ga jezik i nakon par puta tako bogme je naotekao i od onda STOP




ejmama -> RE: kiwi (12.2.2009 9:28:00)

Dala sam joj dosta kasno da proba, nije baš neki ljubitelj pa joj ga smiješam s bananom.




Ruža -> RE: kiwi (12.2.2009 13:04:45)

A sa takvim voćem neću kretati prije godinu i pol. Možda ih pecka jezik? I mene zna nakon kivija peckati?[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stranica: [1]