|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega stopala
25.2.2011 14:23:30   
.dada.
Zanima me kako njegujete svoje nožice.user posted image Ja imam sada prvi put problema sa kožom na petamauser posted image ,zadebljana je i malo mi je popucalo pa peče a ne znam što da radim... Ima li koja od vas koji dobar savjet kako to riješiti? Hvalauser posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njega stopala
25.2.2011 14:48:29   
cuba
Ljeti uvijek idem u kozmetički salon na pedikuru i lakiranje noktića, počevši već od 5mj kad se skinem u sandale pa sve do 10mj dok opet ne uđem u  čizmeuser posted image

Zimi je koža mekša (bar meni), jednom tjedno napravim piling i sa rašpicom sredim pete. Namažem sa kremom stopala i obujem debele čarape i tako spavam. Ujutro su noge meduser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njega stopala
25.2.2011 14:50:09   
CallamityJane
Pri tusiranju ih raspicom malo sredim i namazem kremom za noge i u carape i super...nisam nikada imala frke sa nogama user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njega stopala
25.2.2011 14:56:54   
Marta j
IZVORNA PORUKA: cuba

Ljeti uvijek idem u kozmetički salon na pedikuru i lakiranje noktića, počevši već od 5mj kad se skinem u sandale pa sve do 10mj dok opet ne uđem u  čizmeuser posted image

Zimi je koža mekša (bar meni), jednom tjedno napravim piling i sa rašpicom sredim pete. Namažem sa kremom stopala i obujem debele čarape i tako spavam. Ujutro su noge meduser posted image


ja mogu samo potpisati jer je i kod mene tako hvala bogu na mojoj kozmeticarki


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njega stopala
25.2.2011 15:27:21   
pincirotvajler
relax&tone za pete,nokti sama


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Njega stopala
28.2.2011 20:30:32   
malica
Otkrila novost i super zadovoljna. Kerasal mast povremeno nanesem na pete, zamotam stopala prozirnom folijom i u čarapu. Tako držim preko noći. Ujutro naravno pranje pa neka masna hranjivija krema, može i melem i bez puno ribanja i guljenja petice čiste:). Kerasal ima dosta salicilne kiseline pa vrši piling. Na pedikure ne idem jer mi ne trebaju gljivice i ina stvorenja koja se tako mogu zaraditi.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Njega stopala
28.2.2011 20:41:22   
pticica
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Pri tusiranju ih raspicom malo sredim i namazem kremom za noge i u carape i super...nisam nikada imala frke sa nogama user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Njega stopala
28.2.2011 20:43:52   
BUMBI
Ja isto preko ljeta idem kod kozmetičarke da mi ona sredi,a preko zime se baš i nebavim s timeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Njega stopala
1.3.2011 8:26:52   
uspavana
ja kad imam volje složim kupku za noge.. s malo mirisnih soli...pa malo porašpam gdje ima deblje kože (na peti većinom)... i onda imam nekih kremica, pilinga od Avona

prek ljeta znam jednom tjedno...a prek zime kad me uhvati volja.
nisam još bila kod pedikerke,a za sad nemam niti potrebe.

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Njega stopala
1.3.2011 8:33:20   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Ljeti uvijek idem u kozmetički salon na pedikuru i lakiranje noktića, počevši već od 5mj kad se skinem u sandale pa sve do 10mj dok opet ne uđem u  čizmeuser posted image

Zimi je koža mekša (bar meni), jednom tjedno napravim piling i sa rašpicom sredim pete. Namažem sa kremom stopala i obujem debele čarape i tako spavam. Ujutro su noge meduser posted image


Opet potpisujem cubuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Njega stopala
1.3.2011 9:13:56   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: malica

Otkrila novost i super zadovoljna. Kerasal mast povremeno nanesem na pete, zamotam stopala prozirnom folijom i u čarapu. Tako držim preko noći. Ujutro naravno pranje pa neka masna hranjivija krema, može i melem i bez puno ribanja i guljenja petice čiste:). Kerasal ima dosta salicilne kiseline pa vrši piling. Na pedikure ne idem jer mi ne trebaju gljivice i ina stvorenja koja se tako mogu zaraditi.


A gdje to kupis????

I ja se uzasavam gljivica, nema sanse da bi i ovako u kuci uzela muzevu raspicu ili slicno mada ima nogice kao curica user posted image

< Poruku je uredio CallamityJane -- 1.3.2011 9:15:05 >

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Njega stopala
5.6.2015 11:51:18   
Nika10
Mala pomoc, i alternativa za one koje traze sve za njegu stopala

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!