|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pedikura
29.6.2009 10:04:10   
Anoniman
Hej curke,

ima koja za preporučit dobrog pedikera u Zg. Pod 'dobrim' se ne smatra macan, nego netko tko mi neće ostavit infekciju i sl. uspomene.


Tnx
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pedikura
29.6.2009 12:11:45   
Dajana
Ja sam u Zagrebu bila kod nekoliko pedikera i ni jedan mi nije za preporučiti, nisam ni s jednim bila zadovoljna osim jednom kad sam bila u Kozmetičkom salonu Franković u Radićevoj ulici gdje inače odlazim na depilaciju već sto godina i to mi je jedini salon koji mi je dobar. Žena koja mi je tada radila pedikuru sad je na porodiljnom ali tako mi je lijepo sredila stopala, trajalo je punih sat vremena, lijepo uredila nokte, izrašpala stopala sa svim mogućim rašpama, masirala i dobro ih namazala. Zbilja detaljno i za pet.
Nikako ne ići u Martićevu u Estetic Uvemu, katastrofa.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pedikura
29.6.2009 12:31:05   
Florijan Jakov
preporučam
http://www.mikro.hr/divaplus/



_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pedikura
28.7.2009 13:19:17   
Tanaja
U Medi Pedu u Ogrizovićevoj prije malo više mjesec dana bila sam na pedikuri kod Anite. Bila je iznimno neljubazna i gruba (očito se negdje žurila jer je stalno gledala na sat). Nakon njezinog tretmana 3 tjedna sam šepala jer mi je očito nešto pomaknula svojim grubim načinom rada. Još i sad osjećam posljedice, a prošlo je mjesec dana.
Kada sam se otišla žaliti nisu se niti ispričali i rekli su mi da je nemoguće da je ona to napravila jer je jako sitna i mala djevojka?!?!?! Vjerujte mi moje stopalo je manje od nje! user posted image
Toliko o 180 kuna Medi Peda u Ogrizovićevoj! user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pedikura
3.8.2009 0:14:38   
Wukovarka
Imam u kući pedikerku, ali ju još nisam iskušala...

Tim se poslom pozabavim sama, jer imam loše iskustvo sa pedikerima

(Odgovor članu Tanaja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pedikura
5.6.2015 9:53:40   
Nika10
Najbolje kod kuce imati svoju pedikuru. :) Em uzivas i em znas kaj zelis ;)
__________________
Pedikura

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!