|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rijetka stolica!
4.5.2014 10:22:48   
elina
je li normalno da je djetetu koje doji vodenasta stolica? mojoj je svaka,od rođenja takva,lipe žut boje,...tako da uredno bude sva pokakana...bodić,leđa...user posted image user posted image dvije starije sam dojila samo 2 mj.i imale su normalnu stolicu(bebimil),tako da mi je ovo novo....

< Poruku je uredio elina -- 4.5.2014 10:26:34 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rijetka stolica!
4.5.2014 12:57:39   
kisica
Normalno da..mi smo do nekih 2 i pol mj.imali takve stolice i isti problem..bude sva od glave do pete..kasnije se normalizira :) Ne brini.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rijetka stolica!
4.5.2014 17:38:11   
elina
moja ima 4,5 mj. pa je još takvauser posted image user posted image ....ujutro znam popit čašu donatauser posted image ,al ne vjerujem da na nju djeluje baš toliko da bi stalno imala takvu stolicu....al,nadamo se da će se već normalizirat...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rijetka stolica!
4.5.2014 21:09:30   
chipa
Moja ima 5,5 mjeseci i isto zna bit pokakana po ledjima user posted image , kombiniramo dojenje i bocicu i isto ima rijedju stolicu.., al dok je zute boje ne zaabrinjavam se puno oko toga, promijenit ce se kad im budemo uveli dohranu user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rijetka stolica!
5.5.2014 7:24:48   
elina
Smiješno je,kad počne kakat odma joj skidano gače da bar njih "spasimo"user posted image ...user posted image

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!