Rijetka stolica! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


elina -> Rijetka stolica! (4.5.2014 10:22:48)

je li normalno da je djetetu koje doji vodenasta stolica? mojoj je svaka,od rođenja takva,lipe žut boje,...tako da uredno bude sva pokakana...bodić,leđa...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] dvije starije sam dojila samo 2 mj.i imale su normalnu stolicu(bebimil),tako da mi je ovo novo....




kisica -> RE: Rijetka stolica! (4.5.2014 12:57:39)

Normalno da..mi smo do nekih 2 i pol mj.imali takve stolice i isti problem..bude sva od glave do pete..kasnije se normalizira :) Ne brini.




elina -> RE: Rijetka stolica! (4.5.2014 17:38:11)

moja ima 4,5 mj. pa je još takva[sm=zz_giggle.gif][sm=zz_poop.gif]....ujutro znam popit čašu donata[sm=smiley20.gif],al ne vjerujem da na nju djeluje baš toliko da bi stalno imala takvu stolicu....al,nadamo se da će se već normalizirat...




chipa -> RE: Rijetka stolica! (4.5.2014 21:09:30)

Moja ima 5,5 mjeseci i isto zna bit pokakana po ledjima [sm=smiley36.gif], kombiniramo dojenje i bocicu i isto ima rijedju stolicu.., al dok je zute boje ne zaabrinjavam se puno oko toga, promijenit ce se kad im budemo uveli dohranu [sm=smiley1.gif]




elina -> RE: Rijetka stolica! (5.5.2014 7:24:48)

Smiješno je,kad počne kakat odma joj skidano gače da bar njih "spasimo"[sm=smiley36.gif]...[sm=zz_giggle.gif]




Stranica: [1]