|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "problemi" s probavom??
4.4.2014 16:28:02   
dunja1985
Lijep pozdrav,
Moja curica ima 2,5 godine. Do prije 2 mjeseca imala je potpuno normalnu probavu, tj. normalnu stolicu svaki dan, max 2 dana rijetko. Prehrana joj je uvijek ista - jede sve i raznoliko, ali stolica je počela biti svakih 4 - 5 dana. Početak stolice je uvijek malo tvrđi, a ostatak mekan (normalan); počela sam joj davati probiotike i sirup od šljiva i sad je stolica normalna, ali vremenski je ostala ista 4-5 dana. Ne žali se na bolove, neznam da li je to normalno ili nije. Pitala san pedijatricu o tome, ali mi je ona rekla da je to vjerojatno na psihološkoj bazi i da probam s tim sirupom, a ako ne pomogne da ćemo joj dati lijek (laksativ)... Ima li netko sličnih iskustava???
Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "problemi" s probavom??
4.4.2014 16:55:05   
chipa
Dunja, probaj joj davati marmeladu od šljiva (2-3 žličice u doručak), pogotovo ako imaš domaću a ako ne probaj ju negdje nabaviti, mljeveni lan joj svakodnevno ubaci u prehranu, probiotički jogurt je isto jako dobar i trebalo bi ga skoro pa svakodnevno pojesti/popiti i najbitnije je da puno tekućine unosi, voda,čaj, juhice, probaj i sa čašom mlake vode ujutro nakon buđenja i što manje slatkog i naravno hrane koja joj usporava probavu... Kad se crijeva ulijene treba im samo poticaj da ponovno normalno profunkcioniraju ... nadam se da ćete riješiti uskoro problem user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu dunja1985)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "problemi" s probavom??
4.4.2014 17:47:56   
mišica 666
slažem se s chipom i laksativ bi dala samo u krajnjoj nuždi. kad se jednom crijeva na njega naviknu još se više uljene.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "problemi" s probavom??
14.4.2014 23:07:00   
uspavana
mi često imamo problema s lijenom probavom - ali više zbog toga jer je M nedonošće...
nama je gastroenterologica rekla da joj dajemo svaki dan Portalac sirup, jer ne utječe na organizam i prolazi samo kroz crijeva i ne izaziva navikavanje..može se koristiti čak i u trudnoći.
tako da kad nam zašteka onda par dana dajem sirup svako jutro i super popravim stvar.
a kad je baš gusto onda nažalost i čepić prolax...ali samo u krajnjoj nuždi.

sretno!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!