|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako dijete odvici od spavanja s roditeljima???
16.3.2013 18:19:05   
emaemily
Da, krivi smo mi.. ona zaplace a mi ju stavimo izmedju nas .. i sad njoj godina ipo, drugi bebac na putu a ona se ne da iz naseg keveta.. Takodjer ne zeli bez mene da zaspi, nije joj dugo potrebno ali svejedno.. kad mi krenemo spavati prebacimo ju u krevetic ali se probudi kasnije usred noci i vristi dok ju ne stavimo opet medju nas..Kako ju sad odvici, ako ju stavim odmah u krevet i ostavim, vristi da mi srce puca i ne mogu to slusati.. a muz pogotovo :( Help, help jel itko ima slican slucaj i da je uspio odvici dijete??

_____________________________

Today I'm thankful <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
16.3.2013 19:36:40   
emaemily
user posted image

< Poruku je uredio emaemily -- 16.3.2013 19:37:11 >


_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
16.3.2013 20:48:37   
kisica
Kod nas nema drugog na putu, ali naš ima uskoro 4 godine, i isto mojom krivnjom spava sa nama. Kupili smo mu sobu, ima svoj krevet u našoj sobi, ni metar od nas, ali đabe..neželi ni leći u njega, a ako ga prebacim kad zaspi, on se odmah probudi i plaće da neće tu spavati, digne se i ode u naš krevet...

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
16.3.2013 20:50:24   
emaemily
joj joj... a ja isto znam da ako ju sad ne odviknem da ce i meni tako biti do 4,5, godine ... a same smo si krive..

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
16.3.2013 20:54:32   
kisica
Da, znam da jesmo. I to treba rješavati čim prije jer je meni sad već dosta. Cijelu noć nas nogata po krevetu, otkriva, ma strava

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
16.3.2013 22:17:18   
Kony
curica mi ima 5g a decko 10mj. U sobi imam dva bracna kreveta jedan je 140 a drugi 160 na jednom spavam ja s bracom a na drugom tata i seka. Nekada se zamjenimo ma svakako bude i uopce me to ne opterecuje glavno da mse oni osjecaju sigurno. Ovaj zivot je prekratak i okrutan ja cu ih mazit nosit i volit što više budem mogla jer ce brzo odrasti i otici a onda cu se sjetiti kako sam ih terala iz kreveta i biti ce mi žao. Uživajte u svojoj dječici!

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 0:31:04   
mamacita
Hahahaha, ja sam lijepo mislila da sam ja svoje odviknula od te aktivnosti, no, kada su prehladjeni, kao sto je slucaj bio prosli tjedan, imala sam u krevetu 3 djece + muz. No, nema boljeg nego zagrliti mamu kad si u balunu od prehlade. user posted image

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 7:46:19   
emaemily
Ma istina..brzo odrastu i mali su tako kratko vrijeme .. i uzivam ja uz nju samo sad sam trudna pa kad me mlatne nogom nije mi bas svejedno.. okrenem joj ledja nogama skroz na mene dodje, a blizu mm nece hehe samo ujutro kad se probudi pa se mazi s njim al u noci on je miran.. cak smo i strane mijenjali ali dzaba ona mene nadje :))))

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 7:48:15   
emaemily
Al i ja se tako sjecam kad sam bila mala i najmladja pa sam spavala s mamom i tatom i dan danas imam taj neki fini osjecaj kad se toga sjetim...u sobi je bilo jako hladno jer nismo grijali i mama bi nas pokrila i puhala mi u rukice da me utopli :))) I to za citav zivot ostaje ... user posted image

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 7:51:41   
CallamityJane
Moja zna i sada usred noci stati kraj kreveta,( a mama kao i svaka mama ima sesto cula otvaram oci u sekundi), i samo kaze ono mazno mama hajde sa mnom papaj i onda mama grabi pokrivac i ususka se u roza krevetu sa svojom princezom okruzena medvjedicima i konjicima sa masnama i srcima user posted image A ujutru me obavezno budi poljupcima, najljepsa jutra mog zivota user posted image

< Poruku je uredio CallamityJane -- 17.3.2013 7:53:56 >

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 7:53:17   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Moja zna i sada usred noci stati kraj kreveta,( a mama kao i svaka mama ima sesto cula otvaram oci u sekundi), i samo kaze ono mazno mama hajde sa mnom papaj i onda mama grabi pokrivac i ususka se u roza krevetu sa svojom princezom okruzena medvjedicima i konjicima sa masnama i srcima user posted image A ujutru me obavezno budi poljupcima, najljepsa jutra mog zivota user posted image


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 8:01:42   
mama_25
a joj meni pak tako fali da spava između nas, a on neće pa neće user posted image
znam ga nekad dok ujutro muž ode na posao staviti kraj mene, ali odmah se probudi i plače dok ga ne vratim u krevetić, a ja bi da je kod mene, da ga gledam dok pajki, osjetim kako diše user posted image
eto svi mi imamo drugačije probleme user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 9:54:25   
kisica

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Moja zna i sada usred noci stati kraj kreveta,( a mama kao i svaka mama ima sesto cula otvaram oci u sekundi), i samo kaze ono mazno mama hajde sa mnom papaj i onda mama grabi pokrivac i ususka se u roza krevetu sa svojom princezom okruzena medvjedicima i konjicima sa masnama i srcima user posted image A ujutru me obavezno budi poljupcima, najljepsa jutra mog zivota user posted image


E radi takvih stvari poželim da nikad ne neraste i da bude uvijek moja mala bebica koja će pavati kraj mene..Obično se uvijek on probudi prvi, i onda me počne iznenada ljubiti...moram priznati da se nikad sretnija nisam budila, i da zaista nema ljepšeg od buđenja poljupcima, i onda još njegov osmijeh kad ja otvorim oči..Ahuser posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 11:58:56   
emaemily
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
17.3.2013 21:19:58   
troubled
najčešće legnu svaki u svoj krevet, a onda se tijekom noći ušuljaju...franko češće nego magda...
trenutno dragi i ja komentiramo po raji, a oni su u našem krevetu oboje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.3.2013 8:03:33   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: kisica

Da, znam da jesmo. I to treba rješavati čim prije jer je meni sad već dosta. Cijelu noć nas nogata po krevetu, otkriva, ma strava


I kod mene isto user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.3.2013 8:10:08   
Renata RR
Stvarno ne znam, ali bez muke vjerojatno nećete uspjeti.

Mi smo naše od početka stavljali u svoje krevetiće, kod nas nisu ni mogli zaspati. Sada se zna dečko ponekad ušuljati u krevet. Dok se to ne događa svaku noć, mi ne smeta.

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.3.2013 8:14:53   
sarah_zg
svaka vam čast, žene. Ja bi poludila da spava s nama. Dok je bio mali bojala sam se da ga ne zgnječim, a sad se bojim da me ne zvekne sa svojih 19 kg u trbuh. Spavao je u krevetiću, s godinu i pol smo ga stavili u njegovu sobu u veliki krevet. Ušulja se obično oko 6 ujutro k nama, mazimo se do pola 7 i adio.
Ako stvarno želiš, počni ju odvajat, pripremi živce i sretno!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.3.2013 13:25:35   
anaxx
najnovija teza je da nije točno da se djecu treba izbaciti što prije iz roditeljske sobe/kreveta jer će se prije osamostaliti i biti sigurnija u sebe...
baš obratno da ih treba pustiti da spavaju s nama i da se sada osjećaju sigurno, tako da će i kasnije u život osjećati tu sigurnost iz djetinstva...

moji spavaju u svojoj sobi... kako?

kad se T trebao roditi, par mjeseci ranije, G je imao 3 godine i za rođendan je dobio novi veliki krevet i svoju sobu koju je s nama zajedno obojao kako je htio (bilo je svašta po zidovima, komadić zida tako pošaranog još čuvamo :), crtali smo more i ribice i sunce i kućice i njegove prijatelje.... svašta, bilo je prekrasno i prvih tjedan dana smo svi spavali u toj sobi (bojali smo zidove u našoj pa dok se to sušilo...) i on je bio jako ponosan na to... kasnije smo se mi jednostavno opet vratili, bez problema, on je jako zavolio svoju sobu i nije htio natrag ni kad bi ga pozvala... jer "on je sad velik"
sada obojica spavaju u toj sobi, T je jedva dočekao da se preseli kod svog brata, i on je dobio veliki krevet za rođendan...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.3.2013 21:54:27   
mali_macic
i nasa Ella koja ima skoro 3,5g. jos uvijek spava s nama. ponekad uspijemo prebacit u njen krevet koji je jos u nasoj sobi ali uglavno spava s nama. bilo bilo lipo opet malo spavat samo bez nje i bez njene guranje, okretanje itd ali opet si mislimo nece to vjecno trajat i kad tad nece vise ni htit s nama spavat a do tad i uzivam jer bez obzira na sve lipo imat svoje zlato pored sebe pogotovo kad te ujutro pomiluje i izljubi.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.3.2013 22:07:32   
sarah_zg
meni je stvarno smiješno da spavanje ili nespavanje s roditeljima u krevetu ima veze sa samostalnošću.
Ko voli nek izvoli, ja vam se divim jer ja nit bi se odmorila nit bi normalno funkcionirala nit bi se keksalauser posted image

< Poruku je uredio sarah_zg -- 18.3.2013 22:10:15 >


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
19.3.2013 23:08:42   
krijesnica3
suprug i ja želimo da kćerkica 5,5g krene navečer sama na spavanje u svoju sobu uz malo svjetlo i otvorena vrata al ne želi nikako; jer jedan od nas stavlja bebaća na spavanje još i tako se mjenjamo. čitanjem vaših odgovora zaključila sam da vrijeme stvarno brzo teće i već sa 5g nije neka maza, potrudit ću se udovoljit djetetu jer za par godina neće ni pomislit da idemo s njom spavati

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
27.4.2013 20:57:36   
mamasita
hmmm....E je spavala sa nama u krevetu i tu je bilo i uspavljivanja i svakakvog spavanja,ali zato smo N odmah na krevetić navikli i tako to i dan danas nakon tri godine funkcionira,i nisu naučene spavat skupa,ovako svaka ima svoj mir a i mi skupa sa njimauser posted image user posted image

(Odgovor članu krijesnica3)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.7.2013 11:55:12   
leot
Hahahah! Sve imamo iste probleme vise manje!
Nas L uglavnom spava s nama ali ga uspijemo prebaciti u njegov krevet kad zaspi kod nas i nekad hoce sam zaspati u svojoj sobi. Misli da netreba to siliti. Vec se sad samnom nekada nece maziti jer je on "veliki decko"...Nisam pametna u vezi toga. Nekada mi prekipi sta spava s nama,a nekad mi je prazno bez njega. Jedino sta bi htjela bar navecer biti sa muzem sama.

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako dijete odvici od spavanja s roditelj...
18.7.2013 13:53:04   
danery
naša spava solo u krevetiću,tako je od starta...lakše je i meni i njoj i mm-u...
nekad dođe pred jutro k nama,pustim ju,onda i duže spavamo,ali ipak svak u svoj krevetac mi je draže user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!