uroinfekt (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Zdravlje



Poruka


xxl -> uroinfekt (19.4.2010 19:06:33)

Imam uroinfekt[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]Mogu li to prenjeti klincima??




troubled -> RE: uroinfekt (19.4.2010 19:39:55)

mislim da ne...
to se obično zna pokupiti u prljavim bazenima ili javnim wc-ima...kod kuće vjerujem da nema takve opasnosti...




natalijax -> RE: uroinfekt (19.4.2010 23:17:14)

nisam sigurna a mislim da ne,tak je barem meni ginička rekla




Ruža -> RE: uroinfekt (19.4.2010 23:19:39)

I ja mislim da ne možeš. Vjerojetno je izazvan bakterijom koja je inače prisutna u organizmu. Jesi dobila kakvu terapiju?




Zvonki -> RE: uroinfekt (20.4.2010 7:58:07)

Ne znam, nemam iskustva s tim. Znam samo da mnogima kad imaju takve probleme, pomaže i čaj od koprive (što domaćiji [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image])




Bebys -> RE: uroinfekt (20.4.2010 8:00:51)

ja sam dobila bila jedne tablete i proslo odmah....jesi bila kod doc...da to se dobije na prljavim wc...
paziti moras gdje ides na wc...i to je to..
samo tabletice i odmah ce proci...znam da NIJE DOBRO IMATI SPOLNI ODNOS...u to vrime..a za drugi prenos nisam cula...




xxl -> RE: uroinfekt (20.4.2010 12:21:24)

Mislim da sam dobila na poslu..al to je duga prića.Dobila sam antibiotik pa budemo vidjeli.Brine me sam da klinci ne dobe jer su i ivak virozni pa im je imunitet loš.




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (20.4.2010 12:22:43)

[Sadržaj poruke je obrisan]




xxl -> RE: uroinfekt (20.4.2010 12:24:03)

Donji veš obavezno kuham na 90 i peglam.Čak i klince kupam u kadi a ja se tuširam u tuš kabini.




ninolina -> RE: uroinfekt (20.4.2010 12:28:43)

Donji veš obavezno kuham na 90 i peglam.Čak i klince kupam u kadi a ja se tuširam u tuš kabini.

onda ziher ne možeš... ali pij puno čaja i brusnice imaš za kupiti onaj uvin čaj ko cedevita, evo baš su ga sestri u bolnici preporučili.....bude sve ok ne brini...a lako pokupiti bakteriju, pazi da ne sjedaš na wc školjku nigdje, i kad si doma obriši iza sebe zbog djece




xxl -> RE: uroinfekt (20.4.2010 12:32:26)

Ma nikad ne sjednem inaće sam od boleština bolesna,al na poslu smo imali pošast uroinfekcija a ja se polila s guskom.koza.To mi je prvi puta da to imam.




ninolina -> RE: uroinfekt (20.4.2010 12:34:40)

ja isto nikad nisam imala....ali nadam se da će antibiotik pomoći...drži se




dikac -> RE: uroinfekt (20.4.2010 23:07:18)

dobijem urinoinfekt kad mi padne imunitet, to je moja slaba točka. pijem antibiotik za upalu grla, a poslije toga imam upalu mjehura. mislim da ne možeš zaraziti djecu, malo samo pripazi.
primjetila sam da mi dora isto tako reagira. ove zime je bila puno puta na antibiotiku i čim bi završila sa antibiotikom, evo upale mjehura. kad bi bila antibiotik za grlo i te nejzine probleme, odmah bih joj davala čaj od brusnice da mi ne dobije urinoinfekt.




xxl -> RE: uroinfekt (21.4.2010 12:52:32)

jbt nisam znala da je topovezano,ja sam imala up sinusa i pila antibiotik za to,sad imam uroinfekt i oper antibiotik sve mi se čini da su sljedeče gljive od antibiotika[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image]
IZVORNA PORUKA: dikac

dobijem urinoinfekt kad mi padne imunitet, to je moja slaba točka. pijem antibiotik za upalu grla, a poslije toga imam upalu mjehura. mislim da ne možeš zaraziti djecu, malo samo pripazi.
primjetila sam da mi dora isto tako reagira. ove zime je bila puno puta na antibiotiku i čim bi završila sa antibiotikom, evo upale mjehura. kad bi bila antibiotik za grlo i te nejzine probleme, odmah bih joj davala čaj od brusnice da mi ne dobije urinoinfekt.




Stranica: [1]