|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Umjetni nokti?
10.6.2013 20:26:31   
BUMBI
Dali ih imate?Ili gelirane?
Ja da,jednostavno to obožavamuser posted image Imam ih stalno(gelirane),skinula samo mjesec prije poroda i evo sad opet stavila.Nisam mogla dočekatiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Umjetni nokti?
10.6.2013 20:38:45   
mali_macic
znala sam ponekad stavit umjetne kad moje nisu htjele narast. a stavila sam i pokoji put gelirane i stvarno su mi bile drage i lijepe. no ode jos nisam nasla nekoga od povjerenja da ih zna lipo stavit a da je i cijena ok.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Umjetni nokti?
10.6.2013 21:34:59   
sina
nemam ih već preko godinu dana (od kad sam rodila),ali prije sam ih imala uvijek i obavezno.malo sam se zapustila,a i kako duže vrijeme nisam imala nokte sad kad mi moji narastu užasno mi smetaju. iduči tjedan idem na geliranje i jedva čekam,smetaju mi samo moji prirodni bez gela jer su oštri

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Umjetni nokti?
10.6.2013 22:49:42   
Wukovarka
Nemam niti želim staviti!

Ali samo zato jer sam nakon 20 i kusur godina napokon se odvikla grickanja user posted image i sad su mi predivni,nahranila ih, ne pucaju ne lome se a cvrsti su toliko da se porezem s njima

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
11.6.2013 7:10:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Umjetni nokti?
11.6.2013 8:03:46   
cuba
Gelirane sam znala staviti prije par godina i nisam baš zadovoljna kako to izgleda (barem meni). Prošle godine sam otkrila Soak off lak/gel i totalno me oduševio. Zbog poroda sam ih skinula ali ubrzo im se vraćamuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Umjetni nokti?
11.6.2013 8:59:10   
Medena22
Meni baš i ne odgovaraju umjetni nokti, više volim prirodne..

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Umjetni nokti?
11.6.2013 17:44:34   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: cuba

Gelirane sam znala staviti prije par godina i nisam baš zadovoljna kako to izgleda (barem meni). Prošle godine sam otkrila Soak off lak/gel i totalno me oduševio. Zbog poroda sam ih skinula ali ubrzo im se vraćamuser posted image



di si ih kupila i koliko kostaju? jel se nanese kao obican lak ili treba jos kakva dodatna oprema za to?

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Umjetni nokti?
11.6.2013 17:52:11   
ketix1
Koliko dugo traju?

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Umjetni nokti?
11.6.2013 17:53:36   
Ella27
Imala sam ih, nekoliko puta već i svaki put nakon par mjeseci ih skinula! Neznam, izgledaju lijepo i uredno, al sad stvarno nemam za to vremena, odlazit svaka 3 tj, a još manje imam novce za to!user posted image

_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.

(Odgovor članu ketix1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Umjetni nokti?
7.7.2013 19:56:21   
Vitolina
Svašta sam pokušavala i nisam bila zadovoljna, koliko varijacija na temu umjetnih noktiju, ali problem je bio u kvaliteti mojih noktiju, naime nokti su mi loše strukture, vidim da je to genetski pošto i mama ima takve nokte, a ni očevi nisu puno bolji, e kako sam to riješila, kao i svi drugi pokušavala sam ih njegovati, pravilna prehrana i sve što čovjeku može pasti na pamet, djelomično se je izgled mojih noktiju i popravio, ali još uvijek nisam bila zadovoljna, dok nisam naišla na osobu koja mi je pružila njegu noktiju za kakvu nisam mislila niti da postoji. Naime prijateljica me je uputila jednoj divnoj ženi, koja je sa njegom mojih noktiju počela jednog lijepog zimskog dana, a na ljeto sam zasjala sa noktima kojima se ponosim, od tada je prošlo dvije godine i moji nokti su prekrasni, istina i ja padnem u napast pa ponekada umjetni nokti završe na mojim noktima, nakon skidanja umjetnih noktiju nikakve štete nije bilo za moje prave nokte i zato još jednom zahvaljujem toj diovnoj ženiuser posted image Recept je bio i pravilna prehrana, ali i direktno hranjenje noktiju, čime ona to radi nije mi htjela kazati, ali koga to zanima kada je rezultat prekrasan!

(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Umjetni nokti?
7.7.2013 19:59:05   
seraphyme
gelirani mi nisu lijepi, ali sam i ja otkrila soak off(trajni lak), super je! za pol sata savršeni noktićiuser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Vitolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Umjetni nokti?
7.7.2013 20:02:44   
Vitolina
Soak off je jedna jako lijepa i jednostavna tehnika i meni se isto dopada user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Umjetni nokti?
7.7.2013 21:41:01   
sarah_zg
Imala gelirane za vjenčanje. Vratila se na posao i trebam natipkat vijesti brzinom munje, a ja ko puz! Onda sam shvatila da to nisu noktima za moj tip posla ili jednostavno treba neko vrijeme prilagodbe.
Inače, vidim da su kod nekih zena super, a kod nekih mi se bas i ne svidja taj prevelik sloj gela.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Vitolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Umjetni nokti?
5.6.2015 7:35:28   
Nika10
Ey cure, imam pitanje.
Moze savjet sto raditi sa napuknutim noktima?

__________________
Nokti

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!