Umjetni nokti? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


BUMBI -> Umjetni nokti? (10.6.2013 20:26:31)

Dali ih imate?Ili gelirane?
Ja da,jednostavno to obožavam[sm=smiley36.gif]Imam ih stalno(gelirane),skinula samo mjesec prije poroda i evo sad opet stavila.Nisam mogla dočekati[sm=smiley1.gif]




mali_macic -> RE: Umjetni nokti? (10.6.2013 20:38:45)

znala sam ponekad stavit umjetne kad moje nisu htjele narast. a stavila sam i pokoji put gelirane i stvarno su mi bile drage i lijepe. no ode jos nisam nasla nekoga od povjerenja da ih zna lipo stavit a da je i cijena ok.




sina -> RE: Umjetni nokti? (10.6.2013 21:34:59)

nemam ih već preko godinu dana (od kad sam rodila),ali prije sam ih imala uvijek i obavezno.malo sam se zapustila,a i kako duže vrijeme nisam imala nokte sad kad mi moji narastu užasno mi smetaju. iduči tjedan idem na geliranje i jedva čekam,smetaju mi samo moji prirodni bez gela jer su oštri




Wukovarka -> RE: Umjetni nokti? (10.6.2013 22:49:42)

Nemam niti želim staviti!

Ali samo zato jer sam nakon 20 i kusur godina napokon se odvikla grickanja [sm=smiley1.gif] i sad su mi predivni,nahranila ih, ne pucaju ne lome se a cvrsti su toliko da se porezem s njima




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.6.2013 7:10:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




cuba -> RE: Umjetni nokti? (11.6.2013 8:03:46)

Gelirane sam znala staviti prije par godina i nisam baš zadovoljna kako to izgleda (barem meni). Prošle godine sam otkrila Soak off lak/gel i totalno me oduševio. Zbog poroda sam ih skinula ali ubrzo im se vraćam[sm=smiley36.gif]




Medena22 -> RE: Umjetni nokti? (11.6.2013 8:59:10)

Meni baš i ne odgovaraju umjetni nokti, više volim prirodne..




mali_macic -> RE: Umjetni nokti? (11.6.2013 17:44:34)


IZVORNA PORUKA: cuba

Gelirane sam znala staviti prije par godina i nisam baš zadovoljna kako to izgleda (barem meni). Prošle godine sam otkrila Soak off lak/gel i totalno me oduševio. Zbog poroda sam ih skinula ali ubrzo im se vraćam[sm=smiley36.gif]



di si ih kupila i koliko kostaju? jel se nanese kao obican lak ili treba jos kakva dodatna oprema za to?




ketix1 -> RE: Umjetni nokti? (11.6.2013 17:52:11)

Koliko dugo traju?




Ella27 -> RE: Umjetni nokti? (11.6.2013 17:53:36)

Imala sam ih, nekoliko puta već i svaki put nakon par mjeseci ih skinula! Neznam, izgledaju lijepo i uredno, al sad stvarno nemam za to vremena, odlazit svaka 3 tj, a još manje imam novce za to![sm=smiley36.gif]




Vitolina -> RE: Umjetni nokti? (7.7.2013 19:56:21)

Svašta sam pokušavala i nisam bila zadovoljna, koliko varijacija na temu umjetnih noktiju, ali problem je bio u kvaliteti mojih noktiju, naime nokti su mi loše strukture, vidim da je to genetski pošto i mama ima takve nokte, a ni očevi nisu puno bolji, e kako sam to riješila, kao i svi drugi pokušavala sam ih njegovati, pravilna prehrana i sve što čovjeku može pasti na pamet, djelomično se je izgled mojih noktiju i popravio, ali još uvijek nisam bila zadovoljna, dok nisam naišla na osobu koja mi je pružila njegu noktiju za kakvu nisam mislila niti da postoji. Naime prijateljica me je uputila jednoj divnoj ženi, koja je sa njegom mojih noktiju počela jednog lijepog zimskog dana, a na ljeto sam zasjala sa noktima kojima se ponosim, od tada je prošlo dvije godine i moji nokti su prekrasni, istina i ja padnem u napast pa ponekada umjetni nokti završe na mojim noktima, nakon skidanja umjetnih noktiju nikakve štete nije bilo za moje prave nokte i zato još jednom zahvaljujem toj diovnoj ženi[sm=smiley1.gif] Recept je bio i pravilna prehrana, ali i direktno hranjenje noktiju, čime ona to radi nije mi htjela kazati, ali koga to zanima kada je rezultat prekrasan!




seraphyme -> RE: Umjetni nokti? (7.7.2013 19:59:05)

gelirani mi nisu lijepi, ali sam i ja otkrila soak off(trajni lak), super je! za pol sata savršeni noktići[sm=smiley1.gif]




Vitolina -> RE: Umjetni nokti? (7.7.2013 20:02:44)

Soak off je jedna jako lijepa i jednostavna tehnika i meni se isto dopada [sm=smiley1.gif]




sarah_zg -> RE: Umjetni nokti? (7.7.2013 21:41:01)

Imala gelirane za vjenčanje. Vratila se na posao i trebam natipkat vijesti brzinom munje, a ja ko puz! Onda sam shvatila da to nisu noktima za moj tip posla ili jednostavno treba neko vrijeme prilagodbe.
Inače, vidim da su kod nekih zena super, a kod nekih mi se bas i ne svidja taj prevelik sloj gela.




Nika10 -> RE: Umjetni nokti? (5.6.2015 7:35:28)

Ey cure, imam pitanje.
Moze savjet sto raditi sa napuknutim noktima?

__________________
Nokti




Stranica: [1]