|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rastu zubići
18.5.2008 21:14:52   
maja
Nisam sigurna, ali mi se čini da su Nou počeli mučiti zubići, mada mi se čini da je to prepano! Počeo je sliniti i stalno si gura ručice u usta, a ne znam jel to povezano sa zubićima?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rastu zubići
18.5.2008 21:30:26   
mirna
Majo sliniti može nekoliko mjeseca prije prvog zubića. I kod nas je bilo tako, a prvi zubić se je pojavio tek poslije 6. mjeseca..

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rastu zubići
18.5.2008 21:34:03   
Puli
-moja je isto počela sliniti  s dva mjeseca i gurati rukice u usta
-sad smo četiri i pol mjeseca stari i papamo sve što nam dođe pod ruku (maminu majicu,gazu,deku,igračke,prste itd.)i jaako slinimo
-i još uvijek čekamo zubiće
-javimo kad nam prvi izbije

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rastu zubići
18.5.2008 22:35:28   
tina1602
IZVORNA PORUKA: Puli

-moja je isto počela sliniti  s dva mjeseca i gurati rukice u usta
-sad smo četiri i pol mjeseca stari i papamo sve što nam dođe pod ruku (maminu majicu,gazu,deku,igračke,prste itd.)i jaako slinimo
-i još uvijek čekamo zubiće
-javimo kad nam prvi izbije




potpisujem user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rastu zubići
18.5.2008 22:36:24   
tina1602
Puli mi stvarno imamo slične bebe user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rastu zubići
18.5.2008 22:42:08   
koka
Moj Rokić je do jedno skoro dvije godine slinio , da sam mislila da tome neće doći krajauser posted image . I uvijek je gurao sve i  svašta u usta. Prvi zubić mu je izašao sa 3,5mj. za ne vjerovat. Tako da je frajer sa 19mj. imao svih 20 vani. Neki su izbijali bez problema a s nekima smo se namučili. Temperature i proljevi bili su jedni od tih problema izbijanja .A baš kod prvog zubića da nije sam stavio žličicu u usta možda nebi ni primjetila da zveckauser posted image  user posted image .

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rastu zubići
19.5.2008 8:52:17   
ZVRK
moj mali je isto počeo sliniti sa 2,5mj a zubić je došao sa 6-2 komada ,dva tijedna kasnije još dva a onda pauza do 11,5.slinio je stalno do 2 godine i onda je sam o prestalo.sada će imati 3 godine(17.06.)i ima samo 16 zubića-4 po svakoj strani.kupi mu nešto za ublažavanje-smirivanje desni.barem onu ''zvečkicu''koja se stavi hladiti u frižider pa se trlja po desnima

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rastu zubići
19.5.2008 8:55:16   
Elena
user posted image moja Martina je pocela sliniti sa 3 mje4seca a prvi zubic je izasao tek kad je napunila 11 mjeseci.Malo me je uhvatilo straha sta je to jer njeni vrsnjaci vec su imali po tri cetiri zubici.Ali svako djete je prica za sebeuser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rastu zubići
19.5.2008 13:19:27   
božica
E majo a dali ti Noa radi od sline mjehuriće-naša leona to stalno radi-pa Viktorija kaže da seka pljujeuser posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rastu zubići
19.5.2008 13:25:00   
maja
da, baš to!Znam da vjerovatno još neće par mjeseci dobiti zubiće, ali sam si mislila da su to možda početci!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rastu zubići
19.5.2008 13:30:43   
božica
neznam dali znaš ali kada mu krenu zubići imaš za kupiti od DENTINOX N kapi- sa kojima djetetu mažeš zubno meso-mi smo viktorijici mazali i nismo imali problema za zubićima.user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rastu zubići
19.5.2008 13:37:35   
maja
Rekla mi je sestra za to, ali pokušati ću i sa jantarnom ogrlicom, pa da vidimo jel pomaže!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rastu zubići
29.6.2008 15:13:42   
tina1607
boj. ja sam kristina. imam malenog sincica zove se David. ima 6 mj.a vec ga 2 mjeseca zezaju zubici. place,cvili a nikako da mu probiju. uzas vise neznam kako bi mu pomogla. imate kakav savjet?

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rastu zubići
29.6.2008 20:46:56   
božica
bok tina 1607 mi imamo i tinu 1602-isto ima malu od 6mj.....---

A ja ti jedino znam za kapi DENTINOX----namažeš mu par kapi na zubno meso-nama je pomoglo kada je trebalo

neki koriste jantarne ogrlice o tome ti neznam bašuser posted image

(Odgovor članu tina1607)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rastu zubići
29.6.2008 21:49:54   
tina1602
IZVORNA PORUKA: božica

bok tina 1607 mi imamo i tinu 1602-isto ima malu od 6mj.....---

A ja ti jedino znam za kapi DENTINOX----namažeš mu par kapi na zubno meso-nama je pomoglo kada je trebalo

neki koriste jantarne ogrlice o tome ti neznam bašuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rastu zubići
17.7.2008 20:33:50   
BUMBIKA
Moj Dino je isto dosta rano počeo sliniti i trpati ruke u usta,a zubić mu je tek izbio sa 9 mjeseci i evo prije par dana još jedan mu je izbiouser posted image user posted image
Ja imam i neki CALGEL za mazati,ali to sam saznala tek nedavno,pa Dino baš i nije oduševljen kad ga s time mažem,bolje mu odgovaraju kapi

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rastu zubići
17.7.2008 22:30:33   
mirna
calgel nama nije nista pomogao, ali nam je pomogla dentinox mast.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rastu zubići
18.7.2008 6:30:32   
troubled
čini mi se da sam negdje ovdje pročitala da netko ima jantarnu ogrlicu za bebu...
o tome sam nešto načula, kažu da nije loše...
može li komentar iz prve ruke? user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rastu zubići
18.7.2008 7:15:32   
maja
kupila ja jantarnu ogrlicu, ali još ne znam jel pomaže, kad izbije prvi zubić javim kako je prošlo!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rastu zubići
17.8.2008 11:36:53   
tina1602
curke luna je dobila još dva zubića, i to opet gornja...
nisam znala da to ide tako brzo user posted image user posted image
pa neki dan je dobila...
ja danas se igram s njom, a ono nešt bijelo..
gurnem ja prst u usta, kad ono zubi već vani, jedan više, jedan manje.
mačka sad ima ukupno šest zubi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad počne grist sve okolo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio tina1602 -- 17.8.2008 11:37:12 >


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rastu zubići
17.8.2008 12:52:53   
koka
user posted image user posted image user posted image za Lunu, samo neka rastu već kad idu bez problemauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rastu zubići
17.8.2008 23:56:49   
tiha
mi imamo 3 zubica otkrili jucer treci....a 4 samo sto nije vec se vidiiii!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rastu zubići
18.8.2008 7:13:58   
Ruža
Bravo za sve nove zubiće!user posted image  Curke nam postaju prave djevojčice, sad kad krene grickanje...user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rastu zubići
18.8.2008 22:16:30   
BUMBIKA
Evo da se i ja pohvalim.Dini danas izio 4 zubić.user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rastu zubići
18.8.2008 22:18:58   
piggy
bravo za Dinin 4 zubićuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!