|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 21:23:17   
njanja
Čitala sam negdije da temperatura sobe u kojoj spavaju naše bebe treba biti od 17-19 stupnjeva...Meni se to čini ipak premalo.... Mi zagrijemo sobu na 25 pa smanjimo kasnije na 22...ali me brine da nije to prevruće? ali ako smanjim je prehladno.... jan mi spava u pamučnoj tutici sa dugim rukavcima i nogicama i u vreći za spavanje.....

< Poruku je uredio Renata RR -- 4.11.2008 10:08:52 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tepperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 21:44:32   
Dajana
Njanja, mislim da je to pretoplo. Više od 19, najviše 20 nebi trebalo biti.
Vjerojatno si se ti navikla na višu temperaturu pa ti je sve ispod prehladno. Ali nije dobro djecu učiti na previsoku temperaturu jer kad im se organizam navikne na to odmah šmrcaju kad izađu van na svježi zrak.
Ja obavezno prije spavanja malo provjetrim sobu pa makar bila vani i ciča zima.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 21:49:50   
mirna
Na selu- dok je bio bebač smo imali temperaturu 18oC, ovdje djed nahajca, pa mislim da imamo sigurno 22 .. zbog toga u sobici od malog isključim radijator..

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 22:03:01   
tonkica
Kod nas se temperatura po noći isto spusti na cca 19, 20 stupnjeva. Malecka je ispod dekice i poplunčića u bodiju i štramplicama.
Prije 2 tjedna smo bili u posjetu krsnim kumovima, žive u kući i imala sam osjećaj da je u njoj 30 stupnjeva. user posted image Mia je bila strašno nervozna, nije se mogla namjestit, bilo joj je prevruće, morala sam ju skidat da bi se smirial. A njihov se mali naučio na to i ništa se ne buni.
Mislim da ih nije dobro stalno utopljavat i naučit na pretoplo. Kako Dajana veli, onda će se razboljet čim izađu van na nižu temperaturu.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 22:23:39   
tiha
nama je rekla patronazna da preko dana za bebu mora biti 22-24 a za kupanje 25-26 ne vise a preko noci 18-20....toga se pokusavamo drzati ali posto lozimo u dnevnoj bude malo toplije ali dalje je taman i sobu negrijemo u kojoj spavamo! jedino bas kad je jako zima ostavimo vrata otvorena

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 22:26:32   
Ruža
Kod nas isto bude oko 22 stupnja, ali oko ponoći ugasimo grijanje. Spava u pamučnoj pidžamici i pokriven dekicom, poslje prebacim i jorganić. Obavezno izbaci rukice van.user posted image
I mi smo u početku pregrijavali, dok nismo skužili da mu to ne odgovara.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
3.11.2008 22:40:46   
Puli
Kod nas isto bude oko 22 stupnja

a  kad odemo spavati smanjimo na 18user posted image



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 9:45:04   
ZVRK
kod nas u sobi se NE GRIJE ako šta samo uđe kada otvorimo vrata.ja sam ga naučila da spava u hladnome.sada je kod nas u sobi 19(još se nije spustila temp),ali meni je svaki dan ako ne pada kiša prozor otvoren dok ne idem malog kupti oko 7 pa onda zatvaram prozor i otvaram vrata sobe..ruke su mu obavezno ''vani''ne može biti pokriven cijeli,nego samo do prsa.spava samo u piđami i nemamo problema.e da nije niti puno pokriven,a kada je bio PUNO pokriven-kaouser posted image -nije mogao biti miran.sada sve 5

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 9:53:50   
božica
ja stvarno ne znam kolika bi mogla temperaturauser posted image oko 18-20
al znam da im nije prevruće..mislim da je baš onak kak trebauser posted image u njiohovoj sobcic je uvijek hladnije

< Poruku je uredio božica -- 4.11.2008 9:54:07 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 10:37:22   
Elena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 10:41:36   
koka
Mi negrijemo sobe, i znalo je biti i dosta hladno. Ja nekako bolje spavam kad se mogu ugrijat ispod deka, a tako sam i s Rokom radila i sad isto ne mislim palit grijanje gore( a niti nemamuser posted image ).A znamo cijelu zimu imati otvoren malo prozor, tako da nema smisla. A bože moj da se temperatura toliko spusti da je zima zima možda bi i upalila...al to več godinama nema, pa kako ih navikneš...

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 10:56:44   
Florijan Jakov
ne mjerim temperaturu, ali ugodno je za spavanje....radijator upalim da se soba temperira kad Jakov izađe s kupanja, onda se radijator zatvara, otvara se prozor da uđe zraka...prozor je orvoren cijelu noć, a roleta spuštena tako da ipak ulazi zrak...čak i kad jako zahladi i kad se grije i po noći, imamo otvoren prozor da ulazi zrak

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 11:42:39   
ninolina
Mi smo uvijek imali oko 18 noću ali preko dana 22-23 ugodnije i meni i bebi

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 19:41:29   
Elena

IZVORNA PORUKA: Elena

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo cure ja sad sam vidjela sta je moja martina uradila,oprostite i evo samo da kazem da najbolja t je od 19 do22 stepena ali ipak sve ovisi i od djeteta.

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 19:53:20   
božica
elena poljubi martinuuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
4.11.2008 23:13:32   
Frany
Mi imamo otvoren prozor i svi spavamo ko user posted image   valjda smo se naučili ako je jako hladno zatvorimo ga imamo dekice i poplune i uživamo ,naravno da su rukice vani i iznad glave.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Temperatura sobe u kojoj spavaju vaše bebe
5.11.2008 9:09:41   
Anaeva
S obzirom da ju kupam u sobi u kojoj i spava -prvo ugrijem sobu na 25, okupam ju i onda idemo u dr sobu cicati a u međuvremenu se ona soba lufta
Cijelu noć je otvoren prozor tako da temperatura padne i ispod 18 a ona je pokrivena sa dekom i na tome još poplun koji je presavijen tako da je dupli...

Mislim da ih nije dobro stalno utopljavat i naučit na pretoplo. Kako Dajana veli, onda će se razboljet čim izađu van na nižu temperaturu.

- ovo potpisujem = X


_____________________________

I najslabiji trag na papiru vrijedniji je od najboljeg pamćenja.....

(Odgovor članu Frany)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!