|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dali mi treba
10.10.2009 11:03:39   
lema
pedagoška škola za otvaranje "organizacije za proslavu rođendana" , i pod šta bi to mogla stavit ????
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dali mi treba
10.10.2009 13:34:38   
tikica_69
Mislim da ne treba. Probaj ovdje pitati www.legalis.hr 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dali mi treba
10.10.2009 14:17:44   
Viky
ne treba ti...na žalost

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dali mi treba
10.10.2009 20:30:18   
lema
Ne kužim zašto nažalostuser posted image pa bolje da ne treba uostalom nije to vrtić ili nešto da radiš sa dijecom . Ne mogu otvorit onu stranicu što si napisala tikice neznam zašto ni na facebook ne mogu već danima!!!

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dali mi treba
10.10.2009 22:46:17   
Viky
IZVORNA PORUKA: lema

Ne kužim zašto nažalostuser posted image pa bolje da ne treba uostalom nije to vrtić ili nešto da radiš sa dijecom .

draga moja,a s kim radiš ako ne sa djecom?.Molim te se nemoj ljutiti,ali moram reći svoje mišljenje.Ljuti me kada vidim tko sve radi po igraonicama.Nekakvo iskustvo ipak trebaš.Roditelji to debelo plačaju i mislim da zaslužuju da im stručna osoba vodi rođendan njihovog djeteta.Možda ti imaš iskustva i ako je tako,drago mi je zbog tebe...
Vjeruj mi,to nije lak posao i ako ne vladaš situacijom,cijeli rođendan ti može propasti.


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dali mi treba
10.10.2009 22:54:58   
ninolina
mislim da je ipak važna ljubav , volja i želja. ima teta u vrtiću kakvih hoćeš sa školom ako žena to želi ja se nadam da češ to i ostvariti. Ja sam imala to u planu pa kad se draga raspitaš kaj ti treba javi mi, bum ti konkurencijauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dali mi treba
10.10.2009 23:03:56   
Viky
Ja joj želim svu sreću...zaista.Samo sam iznjela svoje mišljenje.Takav posao ne možeš raditi bez ljubavi,barem tako ja mislim.Samo sam reagirala na onu rečenicu...pa ne radiš sa djecom. Svatko tko radi taj posao sa ljubavlju i voljom će uspjet,ali treba i iskustva,vjeruj mi.
Oprostite ako sam nekoga povrijedila...to mi nije bila namjera.Vjerujte,nagledala sam se svega...
Sretno!!!!


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dali mi treba
11.10.2009 18:26:12   
lema
Nisi nikog povrijedila ja sam pod"ne radiš sa dijecom" mislila da ti nisi teta u vrtiću ako me razumiješ a što se tiće ljubavi imam 4 svoje dijece tako da mi ljubav za dijecu nije strana!! Sutra ću znati sve što treba pa ti javim !!!user posted image

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dali mi treba
11.10.2009 20:55:29   
Viky
Razmemo se,draga ...sve znaš.
Držim fige!!!!


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!