|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   biokemijska trudnoća
21.9.2009 22:04:57   
STEFKA83
Halo curke! Zanima me je li se ikome dogodila biokemijska trudnoća tj biokemijski pobačaj! Meni izgleda da je! Počeli su me pucati simptomi trudnoće i odlučih napraviti test! Ono +! Nitko sretniji od mene,al ne vjerujem! Ponovim to još 4 puta i rezultati svi jednaki! Jadna-bljedunjava crtica,al pozitivna! Odem svom dr i on mi potvrdi da ima nekakvih naznaka,al sam došla prerano i da dođem za tjedan dana! SUPER imat ćemo bebicu! Kad ujutro stigla vještica! user posted image
Neznam šta bih mislila,nazovem svog dr i kaže mi da je normalno krvariti! Opet super! slijedeće jutro se probudim-trk povraćati i svi ostali simptomi koji su trajali do poslije podne! Kad sam se prestala osjećati kao trudnica odem kod dr da me pregleda jer me jako bilo strah s obzirom na moju prvu trudnoću koja je bila visoko rizična! Dr mi naravno rekao da od svehga toga ništa jer on sad više ništa ne vidi! Poslao me vaditi betu koja je na 7. dan ciklusa bila 1 i naravno vrijednost je preniska da bi se radilo o trudnoći! Budući da mi nije ništa pojasnio molim one koje su imale iskustva s tim da mi pojasne jer sad stvarno ništa ne kužim! Jesam li bila trudna ili ne!? Po mom osjećaju i kućnom testu jesam....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: biokemijska trudnoća
22.9.2009 7:26:20   
mamika
draga moja ,prošla sam isto kao i ti sad prije ove treće trudnoće.
odlučili se na bebicu i isto TRI testa bila pozitivna već prvi mjesec našeg truda..
mi svi presretni i naručila se na pregled kod ginekologa..
no za tri dana ja prokrvarila onako pošteno ,odmah sam odjurila gi9n. jer sam se prestrašila pošto sam i prijašnje trudnoće imala rizične. kasd tamo veliko ništa. rekao dr. da je došlo do biokemijskog pobačaja- jednostavnose stanice kod diobe nisu držale skupa i sve se razišlo...user posted image user posted image user posted image
plakala sam ko luda...
al eto uz zeleno svijetlo mog dr. koji je rekao neka ovo krvarenje smatram zakasnjelom user posted image ,i da se već sljedeći mjesec možemo bacit na posao,ja sam sad 34. tjedna trudna -hvala Bogu bez ikakvih problema i čekamo našu malu ljepoticu..još malooo....
pusa i drži se sve je to normalono . rekao mi gin da u biti svaka 4. trudnoća ovako završi samo žto puno žena ni nezna da je bila trudna ( koje ne planiraju ko mi) nego samo misle da im je kasnila user posted image ...


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: biokemijska trudnoća
22.9.2009 13:26:18   
STEFKA83
Puno hvala mamika! Znači to je to! I meni je to moj dr rekao al malo drukčije osmišljeno! Drago mi je zbog tebe i tm! Valjda ću i ja uskoro ostati trudna i smijati se svemu ovome! koliko ti je trebalo da opet ostaneš trudna?

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: biokemijska trudnoća
22.9.2009 13:29:42   
tikica_69
Evo ti nesto sa bloga od moje poznanice......

http://namaste.bloger.hr/post/biokemijska-trudnoca-vrlo-rani-pobacaj-i--hcg/479514.aspx


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: biokemijska trudnoća
22.9.2009 16:26:36   
mamika
draga moja ostala sam trudna odmah sljedeći mjesec...

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: biokemijska trudnoća
23.9.2009 0:16:01   
STEFKA83
ej baš mi je drago! Meni navodno ovaj mjesec nije bilo ovulacije, a vještica kasni 5 dana-bumo vidli!user posted image

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: biokemijska trudnoća
23.9.2009 0:16:41   
STEFKA83
Tikice hvala puno!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: biokemijska trudnoća
23.9.2009 0:18:46   
tikica_69
Molim i drugi put....njen blog je zaista vrlo poucan i moze se naci odlicnih stvari gore user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: biokemijska trudnoća
23.9.2009 7:27:10   
mamika
šta onda ne napraviš test.?...možda...........user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: biokemijska trudnoća
23.9.2009 14:05:42   
STEFKA83
Ma neznam! Bila sam prošli mjesec na folikulometriji i navodno da nije bilo ovulacije! Pa zato i ne vjerujem u sve to skupa! Vidjet ću do sutra! Ako ne pravim test,pa javim!

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 11:46:47   
neron
neznam jeli to normalno i da li moze posle biohemijske trudnoce da te pucaju hormoni. tj u petak sam prokrvarila i juce ujutro je izasao komad i otad je stalo krvarenje odnosno menstruacija . i poslije toga sam dobila prve simptome trudnoce, i to bas jake od bola grudi , mucnine ,nenormalne zelje za keksom pa nadalje. pretpostavljam da je to zaostala reakcija hormona interesuje me jel se ikom to desilo i koliko ce to jos da me drzi. idem u wc svakih 20 minuta da piskim izludicu . da li iko zna koliko jos dugo hormoni ostaju u krvi poslije.

(Odgovor članu STEFKA83)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 12:08:14   
mala pcelica
drga ja ti ne znam nista o tome ,nadam se da ce javiti od cura neka koja im vise informacija,,,,,evo jedan user posted image za tebe

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 13:45:57   
Tsmee
Ja sam negdje čitala da ostaju onoliko dugo koliko si bila trudna. Jesi sigurna da je bila biokemijska? Sorry, nisam popratila od početka...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 13:47:23   
ZVRK
dobro pitanje,možda si ti jedna od rijetkih koja je trudna a dobi mengu?????

napravi testić ponovno?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 13:51:01   
Anoniman
a da odeš na pregled? na uzv bi se moralo vidjeti, bar točkica ako je trudnoća. a možda su bili blizanci, pa je jedan otišao a jedan ostao, pa zato imaš simptome...
ne  znam, mogu samo nagađati. user posted image odi dr. pa ćeš znati... good luck!

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 13:52:12   
ZVRK
tako je bilo točkici i sada je sve 5 user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 14:20:43   
neron
ama u petak mi je dr reko da idem kuci da ce samo otici sa menstruacijom. i juce je ispao komadic i ja mislim da je to to. poslije toga automatski je prestalo krvariti. al pocela sam osjecati nebulozne simptome. mislim da test neigra nikakvu ulogu jer par dana posle u urinu ostaje dovoljno hormona da pokaze user posted image . betu nisam ni radila tako i ako je sad uradim necu znati jel opada tako da opet nista . a bezveze mi je da idem i na ultrazvuk i bacam pare jer je jos uvjek nista se nebi ni vidjelo. a trenutno nisam ni u mogucnosti da odem do dr. planiram sacekati bar jos par dana da se sve smiri pa onda otici.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: biokemijska trudnoća
21.4.2010 14:42:04   
ninolina
a koliko tjedana je bila trudnoća i sori kaj pitam ali kaj nije bilo u redu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: biokemijska trudnoća
13.5.2010 12:45:00   
bembo
Ja sam navodno imala biokemijsku trudnoću, M mi je kasnila 6 dana kada sam napravila test i bio je veliki debeli plus, 3 dana nakon toga počela sam krvariti, srednje jako s blagim grčevima kao menstrualnim. Dobila sam utrogestan, otisla kod privatnika na uzv koji je rekao da ne vidi znakove trudnoce, danas sam ponovila uzv kod svoje ginekologinje i isto ništa, pitala me jesam li sigurna da je test bio pozitivan. Kaže da se radilo o kako to oni nazivaju, biokemijskoj trudnoći i da to mogu smatrati zakašnjelom menstruacijom i pokušati ponovo odmah. Rekla je da se to često događa, ali da žene to obično ne primjete nego smatraju zakašnjelom M. Eto.... Nije mi baš lako, ali mislim da je bolje tako nego da sam imala pravi spontani....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: biokemijska trudnoća
13.5.2010 12:50:54   
tikica_69
Ja sam imala biokemijsku. Nakon sto mi je menga kasnila, vadila sam betu i bila je pozitivna ali niska. Nakon dva dana je opet bila pozitivna ali niza od prethodne i dr. je dao dijagnozu - biokemijska trudnoca. Nakon 5 dana od zadnjeg vadjena bete sam napokon prokrvarila, normalno kao i uvijek, bez vecih bolova samo sa malo guscim ugruscima. Simptoma nisam imala bas nikakvih osim izostanka menge ni prije izostanka, ni nakon sto sam procurila.
Biokemijska trudnoca se jedino moze pravilno dijagnosticirati nalazima beta HCG-a.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: biokemijska trudnoća
13.5.2010 12:57:53   
Ninaa
Draga žao mi je, drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tikice tvoja trudnoća iz Maribora je bila biokemijska ili sam nekaj krivo skužila?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: biokemijska trudnoća
16.5.2010 2:12:12   
bembo
Isplakala sam svoje i sad planiram nove pobjede! Iako ne sumnjam da će suze još često puta doći na oči zbog moje izgubljene mrve... Iščitala sam brdo tekstova po netu o biokemijskoj i zapravo sam i malo zbunjena... Moja biokem. trudnoća, odnosno njen završetak baš i nije izgledao onako kako se to opisuje na netu. Iako sam krvarila, krvarenje je trajalo jedan dan, ostala 3 dana bilo je brljanje......... nisam upraljala niti jedan uložak (sorry na detaljimauser posted image ), odnosno, ostala bi po koja fleka znači neusporedivo prema redovnoj M, i nisam primjetila nikakve komade u krvi.Vjerovatno je krvarenje bilo takvo zbog korištenja Utrogestana, pretpostavljam da bi bilo obilnije bez njih.U utorak ili četvrtak ću otići još jednom na kontrolu kod privatne gin i onda kreće borba za novu mrvu nase ljubavi.. Možda me neko vrijeme neće biti aktivno na rr, mislim da mi treba malo mira da si posložim sve u glavi  i da se opustim. Nadam se da me nećete krivo shvatiti, jer vaša podrška mi je bila neprocjenjiva.... i sve od reda ste divne.... I zato što se tako divne nadam se da ću vam se brzo vratiti s novim plusićem. PUSA SVIMA!

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: biokemijska trudnoća
16.5.2010 8:22:49   
gljiva
IZVORNA PORUKA: bembo

Isplakala sam svoje i sad planiram nove pobjede! Iako ne sumnjam da će suze još često puta doći na oči zbog moje izgubljene mrve... Iščitala sam brdo tekstova po netu o biokemijskoj i zapravo sam i malo zbunjena... Moja biokem. trudnoća, odnosno njen završetak baš i nije izgledao onako kako se to opisuje na netu. Iako sam krvarila, krvarenje je trajalo jedan dan, ostala 3 dana bilo je brljanje......... nisam upraljala niti jedan uložak (sorry na detaljimauser posted image ), odnosno, ostala bi po koja fleka znači neusporedivo prema redovnoj M, i nisam primjetila nikakve komade u krvi.Vjerovatno je krvarenje bilo takvo zbog korištenja Utrogestana, pretpostavljam da bi bilo obilnije bez njih.U utorak ili četvrtak ću otići još jednom na kontrolu kod privatne gin i onda kreće borba za novu mrvu nase ljubavi.. Možda me neko vrijeme neće biti aktivno na rr, mislim da mi treba malo mira da si posložim sve u glavi  i da se opustim. Nadam se da me nećete krivo shvatiti, jer vaša podrška mi je bila neprocjenjiva.... i sve od reda ste divne.... I zato što se tako divne nadam se da ću vam se brzo vratiti s novim plusićem. PUSA SVIMA!


user posted image user posted image user posted image DRži se i kako si i sama rekla sad u nove pobjede, mi s tobom iščekujemo + i znaš da smo ti uvijek ovdjeuser posted image user posted image

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: biokemijska trudnoća
16.5.2010 9:22:35   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: biokemijska trudnoća
19.5.2010 8:46:52   
neron
bembo znam kako ti je, al opusti se koliko mozes i nerazmisljaj o tome sto je meni moj ginekolog rekao posle biohemijske trudnoce uvjek dodje prava bez ikakvih problema . samo se opet baci na posao i nebrini druga ce biti ok. bar meni je tako ginekolog rekao.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!