|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vježbe za trudnice u Čakovcu
14.8.2011 15:08:04   
lime
Zna li koja Međimurka (ako je i ima ovdje) gdje se održavaju vježbe za trudnice u Čk?! Hitno je...

< Poruku je uredio anaxx -- 15.8.2011 13:22:46 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
15.8.2011 11:24:23   
uspavana
Kod mojeg ginekologa - dr. Golubić imaju vježbe za trudnice.... mislim da njegov sin drži satove u malim grupama...

< Poruku je uredio anaxx -- 15.8.2011 13:23:12 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
16.8.2011 11:38:25   
lime
I ja sam kod njega ... ali nije mi ga predložio...rekao je da su kao vježbe prije bile u čk...a sada ih nema...user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
16.8.2011 13:54:22   
uspavana
ja sam od med.sestre kod njega dobila onaj letak za vježbe... to je bilo u 1.mjesecu -samo što je moja blizanačka trudnoća bila rizička sama po sebi pa mi vježbe nisu baš bile za mene...

probaj pitati sestru..
a ti si iz čk?

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
16.8.2011 18:24:12   
lime
Ne, ja sam iz Goričana...user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
16.8.2011 21:39:41   
neroli
draga Lime
klasičnih tečaja za trudnice  u čk više nema,rodina radionica organizira jedan 27.08. u 9,00 sati u starom hrastu.traje oko 3 i pol sata.besplatan je. ali,trebaš se predbilježiti, jer primaju samo 10 trudnica. ne znam kad ti je termin,meni je ovo zadnja šansa,jer moram roditi početkom 10-tog mjeseca. najbolje da nazoves gđu Lidiju koja to vodi pa s njom dogovoris.

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
16.8.2011 21:42:17   
neroli
a što se tiče vježbi, ima na bazenima neka cura koja ih održava . samo sad kroz ljeto nema ništa.pauza je. ako nisi na knap s terminom,probaj se tamo raspitati.

(Odgovor članu neroli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
17.8.2011 12:23:39   
lime
meni je termin 5.12. a što se točno na toj radionici odvija...mislim jesu li i vježba ili samo predavanja..?

(Odgovor članu neroli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
17.8.2011 12:24:50   
lime
neroli znaš li možda do kad je pauza?
to sam nešto našla na internetu za bazene i svakako ču se ići raspitati...

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
17.8.2011 14:27:56   
neroli
ovo za bazene sam ti naišla na promotivni letak u ljekarni kropek,ali sam ga nažalost bacila jerr mi je bilo prekasno za krenuti. na njemu ima broj telefona od te cure.

a što se tiče radionice,ja idem slijedeću subotu,pa ti onda napišem kakve su sve teme.uglavnom,ima tema vezanih uz  prehranu,porod,dojenje i slično. s obzirom da nema pravih tečajeva i ovo je dobar način za prikupiti što više informacija. ako nisi,odi u dm i učlani se u klub trudnica,odmah na blagajni dobivaš torbicu s poklon bonovima i cd vježbama za trudnice.

(Odgovor članu lime)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vježbe za trudnice u Čakovcu
17.8.2011 20:33:54   
lime
Jel se taj tečaj odvija svaki mjesec?

(Odgovor članu neroli)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!