|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U kojem porodilištu?
25.9.2007 21:42:13   
bonbona
Drage mame,

zanima me u kojem porodilištu ste rodile vaše male bebice?

Jeste li  bile zadovoljne sa babicama i sa vašim porodničarima?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U kojem porodilištu?
27.9.2007 9:07:10   
duba
Ja sam svoje prvo dijete rodila na Sv. Duhu moram priznat da uopće nije bilo loše jako sam zadovoljna i opet se spremam tamouser posted image

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U kojem porodilištu?
29.9.2007 10:33:16   
simba
I ja sam svoje prvo dijete rodila na SV.Duhu prije 5 godina ,a u prvom mjesecu idem opet tamo roditi drugo .Prema mojim iskustvima najbolje rodilište u Zagrebu.user posted image

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: U kojem porodilištu?
9.10.2007 11:07:50   
BruMa
Ja sam rodila u Vinogradskoj-Zagreb.I jako sam zadovoljna,išla bih opet tamo ako mi zatreba.

(Odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: U kojem porodilištu?
9.10.2007 13:55:56   
tinchi
Ja sam rodila u Merkuru
I ne bih hvala više.
Ovo dijete koje je staro 20 tjedana u meni namjeravam rodit na sv. duhu

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: U kojem porodilištu?
9.10.2007 14:30:02   
duba
Sv. Duh je zakon bila sam tamo i spremam se opet oko Božića

(Odgovor članu tinchi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: U kojem porodilištu?
10.10.2007 15:30:48   
pikulica
I ja sam prije skoro 8 mj rodila na sv. duhu i opet bi isla tamo, bez imalo razmisljnja.

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: U kojem porodilištu?
31.10.2007 16:12:21   
marta
Prvo sam dijete rodila u Petrovoj -koma!!!
Ovo malo u meni rodit ću na Svetom Duhu!!! user posted image

(Odgovor članu pikulica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: U kojem porodilištu?
19.11.2007 18:40:42   
klarinet
Prvo dijete sam rodila na sv. Duhu u Zagrebu i opet se spremam u sedmom mjesecu idu'e godine

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: U kojem porodilištu?
21.11.2007 13:17:32   
duba
Malo smo uranili umjesto 19.12. dečko se požurio mjesec dana je uranio i završili smo po mjestu stanovanja u vinogradskoj.Koma pola njih je nadrkano i živčano.Cure odite na Sv.Duh

(Odgovor članu klarinet)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: U kojem porodilištu?
13.1.2008 19:30:05   
božica
Slatke mame!!!!!!!!user posted image
prvu bebicu sam rodila u Petrovoj zadovoljna sam porodom i brigom oko bebica....
Ali se za drugi porod spremam u Merkur, jer muž je dobio volju da ide sa mnom roditi. Završili smo trudnički tečaj u domu zdravlja,  što omogućava da ide sa mnom roditi svaka bolnica uvažava tečaj završen u domu zdravlja osim Petrove.Kod njih se tečaj plaća 400 kn.user posted image

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: U kojem porodilištu?
14.1.2008 11:33:32   
VERONIKA
JA SE U 5MJ SPREMAM NE SV.DUH IĆ RODIT SVOJU BEBICU PA,ME ZANIMA KOLIKO  PUT DONOSE BEBICU. ZNAM DA U NEKIM BOLNICAMA BEBICE SU STALNO UZ MAME PA ME ZANIMA DAL JE MOŽDA TAKO I NA SV DUHU??user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: U kojem porodilištu?
14.1.2008 14:30:38   
božica
helo, ja ti mogu reći za Petrovu da bebice donose u 6, 9, 11...nastoje što češće donositi bebice.koliko se sjećam (nije tako davno) zadnje dojenje je oko 21h.onda u miru spavaš cijeluuuuu nooooooooć::::::::user posted image user posted image
a u Merkuru je beba sa mamom u sobi.A za Sv. duh neznam...pozdravuser posted image user posted image

(Odgovor članu VERONIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: U kojem porodilištu?
16.1.2008 9:51:24   
anne
Sveti Duh je prvo rodilište u Zagrebu i mislim četvrto u Hrvatskoj koje je bolnica-prijatelj djece. Još nijedno nije prijatelj majki.
Prvu curicu sam rodila na Svetom Duhu i mislim tamo ići i za drugo. Dok sam bila sa prvim bilo je strašno puno rodilja pa je svako dobio minimalnu pažnju, ali je sam porod bio odlićno iskustvo. Djecu na dojenje su donosili svaka 2-3 sata, a znali su ostati i po 3 h. Prvi podoj u 5:30, zadnji u 23:30. Jedno od uvjeta da bolnica bude prijatelj djece je da bebe budu sa mamom 24h (naravno osim za pretgare i preglede). Tome se definitivno veselim jer vjerujem da će se dojenje tako uspostaviti puno lakše.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: U kojem porodilištu?
18.1.2008 13:13:07   
Puli
user posted image Moj roza paketic ,mala Cvijeta stigla 6.1 2008. u bolnici Merkur(3410 g i 51 cm)
Izuzetno zadovoljna s doktorima i sestrama ( izuzev jedne nervozne plave starije sestre na dječjem odjelu)
Sve pohvale za dr.Stasenko,dr.Rokija,babicu Tonku,sestre u pripremi i na djecjem odjelu,kuharice i spremačice)
Zamjerka premalo brige i pažnje oko dojenja i pregleda grudi,meni se skoro upalile patronaža me spasila kad smo stigli doma
Bebice s nama bile u sobi,oko 9 navečer ih odnesu pa se možeš i naspavati do pola pet ujutro kad te bude za temperaturu



(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: U kojem porodilištu?
18.1.2008 21:32:17   
As85
Prvo djete sam rodila u Rijeci,a i za mjesec i pol planiram i drugo.Zadovoljna sam jer djete je sa majkom 24 sata

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: U kojem porodilištu?
28.1.2008 14:14:17   
mamiri
Definitivno Rijeka! Oba sina sam rodila u Rijeci i zadovoljna sam jaaaaaaako. Bebe su 24 sata s mamama, ali ako ne možeš izdržati odnesu bebu i vrate ti ga ujutro prije smjene. To sam samo jednom napravila s prvim, jer nisam mogla izdržat prvu noć. Sve pohvale babicama, doktorima, sestrama.Uvijek će se nać neka malo bolja i malo lošija sestra, no sve u svemu odlično je i u 7. mj. se spremam roditi i treće, naravno u Rijeci.

(Odgovor članu As85)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: U kojem porodilištu?
6.6.2008 21:57:12   
alea
zanima me da li netko ima iskustva s bolnicom u Varaždinu?user posted image

(Odgovor članu mamiri)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: U kojem porodilištu?
6.6.2008 22:14:02   
mirna
Alea najbolje da otvoriš novu temu, pa će mame s iskustvom prije vidjeti tvoju pitanje.

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: U kojem porodilištu?
2.8.2008 19:07:32   
Wukovarka
Ja se spremam na Sv. Duh, za tu bolnicu sam dobila najvise pohvala...prije dva dana sam bila na prvom bolnickom pregledu, prezadovoljna doktoricom...sve mi je rekla, sto god sam pitala...sve 5

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: U kojem porodilištu?
2.8.2008 19:57:05   
troubled
bolnički pregled???
to se radi?....možda padam s marsa, a možda sam samo plavuša....
ali u prvoj trudnoći bolnicu sam vidjela onog dana kad sam rodila, ne prije...
ni sad mi nitko ništa nije rekao....
što se rodilišta tiče mislila sam u petrovu....svi savjeti i prijedlozi su dobrodošli user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: U kojem porodilištu?
2.8.2008 20:01:12   
Wukovarka
Ja kod svoje ginekologinje idem svaka 4 tjedna, a u bolnicu svakih 8!
I meni je to novost, jer u Vinkovcima isto vidis bolnicu na porodu, ali mi se jako svidja!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: U kojem porodilištu?
2.8.2008 20:16:26   
piggy
ja sam rodila u merkuru i stvarno za svaku pohvalu,dr.stasenko i babica tonka su stvarno na svom mjestu,sve objasne i pune su toplih utjesnih rijeci kada ti najvise treba kao sto je bilo u mom slucaju.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: U kojem porodilištu?
26.8.2008 12:25:22   
Mrvna
Na rtlu je neka serija - žena je upravo rodila u bolničkoj sobi koja je namještena kao kod kuće, samo njen krevet, beba i muž su s njom... to bi bilo lijepo...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: U kojem porodilištu?
26.8.2008 12:41:38   
Krky
Eto, baš mi moj braco neki dan priča da ode svaki dan do trudne mu ženice u bolnicu (btw. u Švicarskoj), kaže da se on ponekad malo uvuče u krevet pa malo zajedno odspavaju...?! Moje nećaće preveliko za njihove standarde pa mi šogorica mora ležat do kraja trudnoće. Kaže mi braco da u sobi u kojoj se rađa tatice imaju svoju kožnu foteljicu i ponuđen viskić, sve je u lijepim tonovima, beba naravno u sobi s mamom, ali tu je i krevet za tatu, ako hoće prespavat...No ona druga strana CH je ta da moraju tražit jaslice već u prvim mjesecima trudnoće, jer mama počinje radit kad beba ima 3. mj. Braco mi se čudi kako sam na održavanju trudnoće od početka, dobivam plaću, ide mi staž i sve skupa s tim itd. Tako da vani nije sve tako sjajno kako mislimo.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!