|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stanje u Vinogradskoj
24.1.2012 10:14:25   
lottta
Pozdrav svima,
ima li među vama nekih koje su rodile u nazad mjesec dana u Vinogradskoj?
Zanima me jesu li već uveli rooming-in?
Čitam na forumu da jesu, a prijateljica koja je rodila prije mjesec dana tamo kaže da preuređuju za tu namjenu, ali da rooming-in još nije u funkciji. To je bilo u 12.mj prošle godine.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stanje u Vinogradskoj
5.3.2012 12:44:58   
Ninaa
Cure kakvo je stanje u rodilištu jel netko ima nove informacije?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stanje u Vinogradskoj
5.3.2012 21:27:29   
lottta
Evo, ja sam rodila prije 3 tjedna u Vinogradskoj. Sto se tiče doktora, ok. Što se tiče primalja na porodu, sestra Lidija je super. A što se tiče sestara na odjelu babinjača, katastrofa. sve su mlade, bez iskustva kojima je najvažnije da ima nove noktiče i da se napirlita. Rooming-in još nije zaživio, ali i kad zaživi, bit će na izbor rodilje.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stanje u Vinogradskoj
5.3.2012 22:51:20   
Ninaa
Hvala Lotta na informaciji.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stanje u Vinogradskoj
23.1.2013 0:19:49   
tina1602
Rodila 17.07.2012 u Vinogradskoj, super zadovoljna. rooming ina ima. jedino je bila gužva, pa nije bilo mjesta na odjelu babinjača, nas par je bilo u predrađaoni. tako da bebe nisu bile s nama po noći. ali sam se uspjela odmorit. sa svime sam uglavnom zadovoljna.

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stanje u Vinogradskoj
23.1.2013 1:09:13   
Krky
Rodila sam tamo krajem 9. mj. Uveden je rooming in, osim baš ako je gužva pa im nedostaje košara-krevetića za bebe. To mi je ujedno i prvo iskustvo roominga (od ukupna 4 poroda u Vinogradskoj). Imala sam carski pa bebač nije odmah prvu noć bio sa mnom, tj. drugu, kad sam s intenzivne došla u sobu. Moram priznat da mene taj rooming in uopće ne oduševljava, mislim da još za to nemamo prave uvjete i nekako kao da je prisilno nametnut. Smanjili su broj sestara, preporučuje se što manja intervencija u odnosu mama-beba. Istina je da su i sestre mlade, što mi, naravno ne smeta, ali ima i bahatosti. Nisam ni razmažena niti očekujem da me maze i paze, niti očekujem hotelske usluge, Jakov mi je 6.beba, ali kad te sve boli i onda ti se još neka klinkica bahato obrecne samo zato što je u poziciji... hmm. Sve ostalo je ok, neke su sobe preuređene u apartmane, na 2 sobe jedna kupaonica, kreveti s mehanizmom, dr. tim je ok. I dalje pohvaljujem sestru Zilu Torlo i dodajem pohvalu tehničaru u op. sali J. Pejčinoviću. Da idem za curicom opet bih išla tamo.


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stanje u Vinogradskoj
4.3.2013 14:56:34   
Grga_cvarak
Da li se rooming in može birati? Ne bih da me krivo shvatite, ali mislim da ću se ipak više odmoriti bez bebe pa joj se mogu doma lakše posvetiti.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stanje u Vinogradskoj
11.3.2013 12:20:44   
baby_boy
na sv. duhu ne mozes birati rooming, dodjes, rodis, i dobijes bebu u sobu, nema odmora

(Odgovor članu Grga_cvarak)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stanje u Vinogradskoj
11.3.2013 12:25:32   
Ninaa
Nema više biranja, rooming je uveden i bebice su stalno s mamama i jako je gužva. Kuma mi je tamo tak da znam

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu baby_boy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stanje u Vinogradskoj
4.11.2013 10:39:14   
leot
Jer ima tko slike od soba u vinogeadskoj? Novosti od sredine ove godine u vinograskoj.
Kakvi su boksovi? Novi?

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!