|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodilište u sisku
12.4.2011 11:38:26   
cocco
bok curke! ima li tko kakvih informacija o rodilištu u sisku? kako je sad kad je sređeno? kakvi su dr i sestre? jel strašno??user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 15:48:45 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rodilište u sisku
12.4.2011 13:14:57   
Mašaaa
Ja rodila pred godinu dana u starom dijelu. Frendica mi je rekla da je super sređeno. Posjete samo muz moze doci na kratko. Kupatilo u sobi. Sestre,meni su bile ok. Ima i namcor baba,al njih sredi osmijehom. Doktori,ono...ok su. Vidjet ces kad krenes na ctg. Meni je osobno bilo dobro. Kod koga vodis trudnocu?

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rodilište u sisku
12.4.2011 13:17:46   
Mašaaa
Nije straaašnooo:-) a gle sve ovisi od trenutka... kad je termin.

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rodilište u sisku
12.4.2011 13:41:54   
cocco
termin mi je 13.7. kupaonica u sobi? to zvući divno. a koliko ih je u jednoj sobi? inače sam kod borića, a na uzv u bolnici bila kod jakšića. on je super, samo šta je na spec. pa ga baš nema u sk.

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rodilište u sisku
12.4.2011 14:15:15   
Mašaaa
Mislim 4 u sobi da bude.ne znam jesu sta mijenjali sestre al meni ni ta ekipa nije bila losa. Porodio me dr. blagaic,bio super i primalja simic,isto ok. Sta nosis decko,cura?

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rodilište u sisku
13.4.2011 9:56:51   
cocco
dečko. šta ti imaš? mislim da mi je netko rekao neš loše za blagaića, to valjda stvarno svatko ima svoje iskustvo. navodno imaju i plazme u sobi! to nekak ne mogu vjerovat! al bitno za kupaonicu, ja sam zamišljala da je jedna na cijelom katu.

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rodilište u sisku
13.4.2011 11:41:58   
Mašaaa
Za plazmu ne znam,ima klima to znam. Da,uzidali su kupaonice u sobe,prije je bila jedna na katu. O Blagaicu se cesto cuje lose. Al ako naletis na njega najbolje da sama prosudis. Meni je procijenio starost trudnoce i tijek poroda bolje od svih ostalih. Na porodu cijelo vrijeme bio kraj mene. Imam 2 decka. Javi se ako zelis na mail moj. I samo hrabro!

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rodilište u sisku
15.4.2011 12:11:08   
cocco
ne mogu vjerovat da nema više nikog iz siskauser posted image

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rodilište u sisku
15.4.2011 12:57:11   
nemirna mama
imam ja user posted image  sve troje sam rodila u sisku u starom rodilištu.....
drugi i treći porod mi je bio dotični doktor i nemam baš lijepo iskustvo s njim...kao čovjek je ok ali kao doktor mi se ne sviđa.....poslje trećeg poroda nije dobro pregledao posteljicu tako da mi je ostao komad pa sam išla na kiretažu i htio mi je radit na živo ali srećom pa nije nego sam dobila anesteziju i dr. rebić je odlično odradio posao

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: rodilište u sisku
15.4.2011 13:10:46   
cocco
kak naživo? pa ne mogu vjerovat! sad ću past u nesvijest! problem je valjda šta su svi ti dr stari, odnosno većina, pa imaju neke zastrajele metode.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: rodilište u sisku
15.4.2011 19:18:24   
sabina z.
Pozdrav cure.Ja sam trudna 32 tjedna,nedavno sam imala priliku biti par dana u novoj bolnici zbog urinoinfekcije..Da,u sobi je al ne u svakoj plazma,ja sam je imala,klima,kupatilo,sve jako uredno i čisto.A doktori i sestre uh,zavisi,svaka čast iznimkama...

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: rodilište u sisku
16.4.2011 15:08:38   
ket
ja sam iz siska:-)...rodila u starom rodilištu ali sam sestra u bolnici:-),imaju kupaone,plazme,supić kreveti,lude stolice za preglrd u bojama....blagajić mi je super,jakšić divan,a šket odličan doktor,ostali su ok,sestre su isto ok.....

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: rodilište u sisku
18.4.2011 18:42:25   
cocco
sestra baš na ginekologiji, ili negdje drugdje?? jel to znači da imamo vezu?user posted image dobro mi je kad čujem tak dobre dojmove na sve, odmah mi je lakše!


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!