|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodilište Zabok
20.6.2011 12:12:50   
jaiti
Pozdrav svima,
ja sam u 30.tjednu trudnoće i zanima me dali netko ima kakvih informacija ili iskustava o porodu na Bračaku.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 12:19:49   
pincirotvajler
dobrodošla user posted image
neznam o zaboku ništa, nadam se da ima cura koje znajuuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jaiti)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 12:33:28   
Bebys
nadam se i ja da ima ...ja neznam nista o tome...sretno

(Odgovor članu jaiti)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 14:12:23   
Bebys
po starom RUZNOM obicaju....klafra se na ruznim i odvratnim temama a zena pita ono zasto JE RR.HR OVDJE..nitko se nejavlja...kako ruzno...i zalosno...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 14:15:32   
mariola
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

dobrodošla user posted image
neznam o zaboku ništa, nadam se da ima cura koje znajuuser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 14:16:24   
mariola
IZVORNA PORUKA: Bebys

po starom RUZNOM obicaju....klafra se na ruznim i odvratnim temama a zena pita ono zasto JE RR.HR OVDJE..nitko se nejavlja...kako ruzno...i zalosno...


a neki imaju potrebu stalno nešto kritizirati. bebys nemoj mi sad ječmenac staviti jer ću ti ga vratitiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 14:20:46   
martina33
naša poznanica rodila u Bračku..jedini komentar je bio da je to Amerika...prekrasno uređeno i ljubazno osoblje...e sad,svugdje ima svega (i onog dobrog i lošeg)...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 17:04:12   
tyna
nemam osobnog iskustva, ali čula sve najbolje o njima. kad sam se nakon poroda raspitivala i o uzv kukića, većina mi je preporučila pedijatriju tamo

(Odgovor članu jaiti)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rodilište Zabok
20.6.2011 19:53:13   
artur
ja sam rodila u zaboku ali prije 15 godina. znam da je to bilo davno ali imam samo riječi hvale za svo osoblje tamo. šogorica mi je rodila prije  četri godine i veli da joj je bilo superuser posted image trude se da sve prođe prirodno, zamolila ih je da je ne režu ako baš netreba i nisu, sve je lijepo uređeno i ekipa u rađaoni joj je bila odlična. pomažu oko dojenja ako ti zatreba, hrana je ok i tako... sada sam pri kraju sa drugom trudnoćom ali mi više to rodilište nije blizu i idem roditi u petrovu a da mogu sigurno bi izabrala zabokuser posted image sretno tebi i user posted image

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rodilište Zabok
23.6.2011 11:04:20   
jaiti
Da li neka od vas možda zna da li suprug može prisustvovati porodu i da li je istina da i za porod u Zaboku treba imati svoju spavačicu. Meni je inače ovo treće dijete i znam sta me čeka, ali nemam iskustva sa ovom bolnicom jer smo se doselili iz Zg. Svaka obavijest je dobro došla jer se još ne snalazim u ovom kraju. Hvala!!!user posted image  

(Odgovor članu jaiti)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rodilište Zabok
6.7.2011 11:39:35   
jaiti
Po ovome ili nitko ne rađa u Zaboku ili se zagorke ne sluze internetom. Tužno!!!user posted image
Više stvarno ne znam gdje bi dobila neke najosnovnije informacije. Još jednom molim ako itko zna bilo šta neka napiše. HVALA!!!!user posted image

(Odgovor članu jaiti)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rodilište Zabok
13.9.2011 19:33:49   
rajka0
Evo mene. Ja rodila u Zaboku prije 4 godine, ali to je bilo staro rodilište baš u Zaboku. sada ću rodit u novoj bolnici na Bračaku (za otprilike dva tjedna) i znam sljedeće. Suprug može biti na porodu ukoliko u rađaoni nema drugih žena za porod, svoju spavačicu obavezno treba donijet, sestre, babice, doktori su savršeni, hrana super, itd. Samo riječi hvale. Osobno sam mislila da dr. Šimić nije baš dobar ali i to sam se razuvijerila na zadnjem pregledu... Stvarno doktori su svi super. Ležala sam tamo i na očuvanju trudnoće i mogu reći da su sestre super. Eto ako sam kome još pomogla, super....

_____________________________

28.06.2007 - Lana
28.09.2011 - očekujemo bracu

(Odgovor članu jaiti)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!