|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Režu plaće
24.3.2009 7:34:55   
Ruža
Režu nam naše ionako bijedne plaće. Sramota!user posted image  Sebi će smanjiti 10 % što je pola moje plaće.
Ma kako ih nije stid, gamad. I šta sad? Da tražim posao u privatnom sektoru? Koliko je i on siguran?
Kakva je situacija kod vas? Plaće ostaju iste ili ih cvakaju?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Režu plaće
24.3.2009 7:37:08   
božica
Kakva je situacija kod vas? Plaće ostaju iste ili ih cvakaju?
STVRAno ne znamuser posted image
a posla i ovak imamo malouser posted image
ćekam da mi dođe prva pa ću vidjetiuser posted image user posted image

< Poruku je uredio božica -- 24.3.2009 7:40:05 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Režu plaće
24.3.2009 7:37:40   
mariola
Ja sam jedna od onoh koja će ostati bez 300 kn mjesečno do daljnjeg. Lakše ću preživit bez 300 kn nego da nam ukinu kolektivni ugovor pa da nemam ni božićnicu ni regres. A da ukinu kolektivni možda bi ostala i bez poslauser posted image user posted image user posted image  Zato šutim i radim. A šta drugo?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Režu plaće
24.3.2009 8:42:21   
Florijan Jakov
ja kod privatnika - za sad ostaje isto, najavili da nema povišice do daljnjega.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Režu plaće
24.3.2009 8:47:00   
lee
užas...mogli su prije puno godina predvidjeti sve to a ne ovako....
da ljudima sve uskračuju a ionako su plače male...kad vidim sve te liječnike..toliko godina studiranja rada...užas...baš smo država u banani ali več 18 godina....user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Režu plaće
24.3.2009 8:50:26   
Zvonki
Koma. Ne mogu vam ni opisati koliko me strah za posao i budućnost. Ja sam trenutno na određeno, ali sam eto, ostala trudna, tako da se sad pribojavam svakog produživanja ugovora i vraćanja na posao. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Režu plaće
24.3.2009 9:32:46   
tikica_69
Moja ostaje ista, a MM jucer potpisao ugovor po kojem ce mu placa biti mrvu veca...cca 300kn 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Režu plaće
24.3.2009 9:38:36   
zaba
moja ostaje ista,al mm će biti manja za otprilike 500 kn

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Režu plaće
24.3.2009 9:43:03   
ROZI
Ja sam sada na porodiljnom pa imam prosjek od prije.,ali nemam riječi.

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Režu plaće
24.3.2009 9:50:32   
Thea

IZVORNA PORUKA: ROZI

Ja sam sada na porodiljnom pa imam prosjek od prije.,



Ali da radim bilo bi mi bolje jer su moji u lidlu digli plače za 5,5 %user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Režu plaće
24.3.2009 9:52:31   
Indy
Ja sam nezaposlena, a mm je zadnja 2mj dobio plaću 2500kn! Očajni smo, direktor mu nije smanjio radno vrijeme, ali je plaću!

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Režu plaće
24.3.2009 10:01:47   
pikachu
Mi se zasad drzimo, iako evo jedno kasnjenje komplikacija te vec izbaci iz takta... Jos da je bar neka lova u pitanju, helou... MOgli su i to delimitirati... Vratila sam se raditi pa ce mi na kraju prije doci placa nego ovo sa HZZO-a. A onda opet krajem devedesetih smo se snalazili sa puno manje, ali smo imali i manje kredita... Kod mene su place opcenito dobre (privatnik), a dokada ce, vidit cemo... Dobro i dalje stojimo, tako da moze biti jedino dodatna zarada glavesina u pitanju, a ne kriza... Jedino sto cemo sada viditi sto ce biti sa javnim sluzbama jer je mm dio te vesele akademske skupine... Zivjela zemlja znanja...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Režu plaće
24.3.2009 10:29:31   
ejmama
IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam jedna od onoh koja će ostati bez 300 kn mjesečno do daljnjeg. Lakše ću preživit bez 300 kn nego da nam ukinu kolektivni ugovor pa da nemam ni božićnicu ni regres. A da ukinu kolektivni možda bi ostala i bez poslauser posted image user posted image user posted image  Zato šutim i radim. A šta drugo?


Slažem se stobom, samo neka sačuvaju radna mjesta. Kod privatnika je još gore zato cure držite se tamo gdje jeste.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Režu plaće
24.3.2009 10:59:56   
pikachu
Da, neka sacuvaju radna mjesta. Jedini problem je sto smo mi u permanentnoj krizi vec 18 godina i ustvari ovo sada ostavlja dojam da je sve vrlo umjetno izazvano... Banke ionako ne povlace novac iz Hrvatske jer im se tu vise isplati plasirati kredite jer gradjani ove jadne zemlje itekako placaju iste, a u maticnim zemljama moraju po puno nizim kamatama plasirati svoju lovu... Postavlja se pitanje: kome ovakva situacija odgovara... Proizvodnju i izvoz ionako nismo ni dosada imali (ili vrlo mali postotak), jedino eto ta jadna ljetna sezona koja je zadnjih 10 godina izvlacila stvar... Mislim da smo svi mi usavrsili tehniku iz supljega u prazno...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Režu plaće
24.3.2009 11:02:21   
ejmama
Mi mali ljudi smo stvarno maheri za iz šupljeg u prazno zato ćemo i preživjeti ovu krizu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!