|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rast cijena voću i povrću
23.3.2009 22:28:35   
tikica_69
Cijene povrća su znatno porasle u odnosu na lani. Zelena salata kristal na kraju veljače ove godine bila je 30 kuna. Sada je 20. Prema podacima Tržišnog informacijskog sustava u poljoprivredi (TISUP), drastično je poskupjelo povrće, a i najprodavanije voće, jabuke, banane, kruške... Prosječna cijena “kristalke” ove sezone je u odnosu na isti period 2007. porasla za 93 posto. Tada je bila 10 kuna. Cijena kilograma špinata je oko 17 kuna. Prošle godine stajao je oko 14 kuna. Antonić je primijetio i da je cvjetača oko 50 posto skuplja nego lani, a čak 78 posto nego 2007. Mrkva, krastavac i rajčice su skuplji nekoliko posto. Kilogram graha je od 20 do 35 kuna i izjednačio se sa svinjetinom. Prodavači tvrde da ljudi sve češće kupuju voće i povrće na dekagrame.
 E pa sad dragi roditelji - sto je jeftinije? Domace voce i povrce ili kupljene kasice?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rast cijena voću i povrću
23.3.2009 22:47:48   
Ruža
Čitala sam. Ma nisu normalni, više te košta grincajg za juhu nego meso za ručak.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rast cijena voću i povrću
23.3.2009 22:52:12   
Marcus
upraf to...i za svako poskupljenje imaju novi razlog...sad je to neka vrsta zime...sutra bu nestasica dobrih vibracija iz svemira koju budeju kroz ko zna kakve sve sheme povezali sa rastom voca i povrca....slicnu stvar sad rade sa otpustanjima kao zbog krize....i jos se zivo sjecam kako je zbog skupe nafte prije smo pola godine sve islo gore al se naravno nije vratilo u normalu sa normaliziranjem cijene nafte...po meni klasicno iskoristavanje prilike...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rast cijena voću i povrću
23.3.2009 23:00:00   
tikica_69
Banane su 10kn/kg.....pa kaj su ponoreli user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rast cijena voću i povrću
23.3.2009 23:05:42   
MILLA
ko u americi...zato su svi na mesini...meso im je najjeftinije a povrče skupo za poludit. zato su bolesni od nezdrave hrane,debljine,masnoče...užas. nisu normalni,počet ču sama sadit mrkvu,kelj...najboljeuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 0:38:31   
Candy
Strašno je sve poskupilo...Neki dan sam se šokirala kad sam došla doma i skužila da sam glavicu cvjetače (koja i nije bila nešto jako velika) platila 18,00 kn??




_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 0:49:53   
tikica_69
I MM je popiuser posted image  kad smo nedugo uzeli glavicu kelja - 17kn user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 6:25:23   
ejmama
Grozno je , a mi povrća i voća jako puno koristimo. Čak je i plava riba jeftinija od povrća

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 7:33:03   
božica
grozno bezobrazno užaš bljak



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 8:06:17   
mariola
A nama je 70% prehrana voće i povrće. Neki dan sam pravila puretinu s povrćem i jedna tikvica, jedna crvena paprika i jedna zelena paprika me koštalo više nego puretinauser posted image user posted image  i još zelena salata i mogla sam otić u restoran na servirano. Jako skupo a kod na otoku još i skuplje nego vamauser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 8:11:20   
m600
IZVORNA PORUKA: mariola

A nama je 70% prehrana voće i povrće. Neki dan sam pravila puretinu s povrćem i jedna tikvica, jedna crvena paprika i jedna zelena paprika me koštalo više nego puretinauser posted image user posted image  i još zelena salata i mogla sam otić u restoran na servirano. Jako skupo a kod na otoku još i skuplje nego vamauser posted image


stvarno sramota!!! ja neki dan uzela 3 kruškice i stavila na vagu...kad ono 28knuser posted image  rekoh gospođo ja sam se predomislila de vi to vratiteuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 8:13:50   
mlada mama
i mi isto jako puno koristimo voce i povrce, ponekad mi je samo to 100kn za 2-3 male vreciceuser posted image uzas

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
24.3.2009 8:15:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 8:16:19   
mariola
IZVORNA PORUKA: m600
stvarno sramota!!! ja neki dan uzela 3 kruškice i stavila na vagu...kad ono 28knuser posted image  rekoh gospođo ja sam se predomislila de vi to vratiteuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 8:17:27   
m600
i jabuke su poskupile..a bar su one bile dostupno voće svima...ja sad čekam sezonu jagoda..ako budu skupe krast ću susjeduuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 11:29:17   
Kika83
ma sve je poskupilo. užasni su. još malo pa čemo počet jest kukceuser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rast cijena voću i povrću
24.3.2009 15:03:26   
Marta j
Ja kupujem samo banane i narance,limun.
Salatu,spinat,kelj,kupus,mrkvu,luk i sve drugo imam kod sebe u vrtu.

A jabuke imam jos sto smo ostavili za zimnicu.
A jos mjesec i pol pa nam pocinje prvo voce.
imamo-jabuke.sljive,breskve,nektarine,visnje i tresnje.

Dodite vi kod meneuser posted image
A svekrva je ovih dana posadila mahune,grasak i jos malo pa se sade parike,rajcice i tikviceuser posted image

To je prednost sela imas sve svojeuser posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!