|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Primanje za 2. dijete
3.10.2011 9:45:48   
Zubica
Drage mame, zanima me zna li koja koliko se dugo mora raditi nakon prvog dijeteta kako bi se ostvarila puna  primanja  u 2. trudnoći. Ostala sam trudna u mjesecu povratka na posao što znači da bih nakon 3 mjeseca koplikacija i 12 mjeseci porodiljnog ja opet na bolovanje - čuvanja trudnoće. Može li se to nakon 3 mjeseca rada ili treba duže radili ili nešto slično. Zna li netko? Čula sam nešto da treba raditi 6 mjeseci, ali nigdje ne nalazim konkretni odgovor. Hvala.

_____________________________

Naš mali mišić R. dolazi 18. 9. 2010.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Primanje za 2. dijete
3.10.2011 10:12:11   
seraphyme
mislim da je 3 mj dovoljno da se može izračunati prosjek plaće za naknadu

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Zubica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Primanje za 2. dijete
3.10.2011 10:29:35   
baby_paris
slično se dogodilo i meni te sam pitala svoje u ljudskim resursima i rekli su da je dovoljno odraditi jedan mjesec...i taj iznos je onda i prosjek plaće.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Primanje za 2. dijete
3.10.2011 12:07:26   
troubled
ja sam imala istovjetnu situaciju...
trebala sam raditi 3 mjeseca...to jest moraš imati 3 puna mjeseca plaću...
ja sam imala mjesec dana godišnjeg i radila sam 2 mjeseca...


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu baby_paris)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Primanje za 2. dijete
3.10.2011 12:12:09   
zara13
ja sam radila mj i pol i otišla na komplikacije s tim da prije toga god dana sam nezaposlena bila a prijavili me sam zbog komplikacija tak da nisam dobivala cijeli iznos plače a ako si 6 mj onda dobivaš cijeli iznos tak su bar meni rekli

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Primanje za 2. dijete
3.10.2011 13:00:57   
Ninaa
Ja sam baš danas podigla papire za predati za koplikacije ja imam zadnjih 6 mjeseci pa valjda po tome računaju neki prosjek

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!