|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porod u Stuttgartu
7.8.2010 20:19:42   
Suzn
Haaaj,

evo postoji mogućnost da se selimo u Stuttgart, tj. Esslingen :) u 3, 4 mjesecu trudnoće. Kakvi su Vaši savjeti? Da li tamo nastaviti voditi trudnoću, jel ima tko kakva iskustva sa bolnicama tamo? Jel netko zna koju kuću za porode u okolici?

Danke
user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porod u Stuttgartu
7.8.2010 20:50:58   
pincirotvajler
nemam pojmauser posted image
al morala sam komentirati da imaš presladak tickerić user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porod u Stuttgartu
7.8.2010 21:18:06   
adryosijek
nisam ni ja htijela u italiji vodit trudnocu zat sam tu ...tak da ni neznam sta vani i kako ide

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porod u Stuttgartu
7.8.2010 22:39:44   
mamacita
Velika je vjerovatnost da je vani to sve jos malo bolje izorganizirano. Vodi trudnocu tamo gdje ces se nalaziti, a za preporuku kojeg ginica izabrati upitaj mame sa bebama. Tako sam i ja kada sam bila trudna sa svojim trecim djetetom, u Puerto Ricu pronasla odlicnog ginica jer mi ga je susjeda koja je imala bebu toplo preporucila.
Sretno!!

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porod u Stuttgartu
8.8.2010 11:11:11   
CallamityJane
hmm da biram izmedju hrvatskog porodilista i njemackog, definitivno bih odabrala ovo drugo. Uopste tu ne vidim razloga za dilemu user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porod u Stuttgartu
8.8.2010 11:27:56   
lilia
Također, pa tamo su bolnice i rodilišta kao hoteli.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porod u Stuttgartu
8.8.2010 12:47:33   
mali_macic
ja bi se isto slozila sa curama da tamo nastavis vodit trudnoci i da tamo rodis. tamo imas puno bolji uvjeti i razno razne nacine za porođaj a i bolnice su puno bolje. mi se isto uskoro selimo u Njem no nesto sjevernije tako da ti nazalost taj dio Njem. ne poznajem.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porod u Stuttgartu
8.8.2010 13:38:50   
Gogule
ja znam primjer Nizozemske, koji mi se ne sviđa. Nema tamo previše pregleda a bogami ni poroda po bolnicama. Babica ti dođe doma i rađaj .
Moja kuma pobjegla iz Roterdama 3 mjeseca prije da lijepo obavi sve kod nas.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porod u Stuttgartu
8.8.2010 20:57:14   
Anoniman
ne znam za Stuttgart ali moje setrične su rađale u Münchenu i bilo im je super, same u sobi, muž može bit kod tebe, imaš tv, dr te obilazi... mislim da će ti bit super!
Raspitaj se malo kad dođeš tamo... sretno!

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porod u Stuttgartu
10.8.2010 21:22:05   
Suzn
Hvala na odgovorima. Bili tamo sad par dana, i nikad ne bi išla tam da standard nije toliko veći od ovog tu.... pogotovo rodit, al vjerojatno je istina da im je rodilište televizor u boji naspram naših, tako da jedva čekam :))))

Ako ima koja mamica iz Stuttgarta ili okolice nek mi se javi! Danke user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porod u Stuttgartu
11.8.2010 11:06:22   
ninolina
hej evo moja sestrična ti živi baš u Esslingenu, neznam točno gdje je rodila u kojoj bolnici ali onoj najbližojuser posted image ...Ima dva dečkiča i ne da je zadovoljna njihovim rodilištem nego ono nemre zamisliti kak je kod nas...Mogu ti je pitati ako hoćeš kod kojeg je dok vodila trudnoću i gdi je rodila...Uglavnom s tobom u sobi može biti suprug, mama, tata...ko hoće. Posjete nisu ograničene....Ne sjedi se po hodnicima ko kod nas, već imaju dnevbne boravke, foteljice, kauče...tv je obavezan i wc svaki ima svoj...ma samo za poželjeti...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porod u Stuttgartu
11.8.2010 13:14:18   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: Gogule

ja znam primjer Nizozemske, koji mi se ne sviđa. Nema tamo previše pregleda a bogami ni poroda po bolnicama. Babica ti dođe doma i rađaj .
Moja kuma pobjegla iz Roterdama 3 mjeseca prije da lijepo obavi sve kod nas.


sto se poroda u Nizozemskoj tice, moram te ispravit. ne mora se rodit doma, to ako zelis mozes napravit ali ako ne zelis ili ako imas imale komplikacije onda rađas u bolnici.
mmama je rodila moju 3. sestru u Nizozemskoj prije 12g. i ona jest rodila doma i sve je super proslo i rekla je da joj je to najbolji porod od svih 4. i onda joj je dosla patronazna ili nekakva kucna pomocnica koja joj je malo pomogla u kucanstvo, dosla bi na uru dvije, tako nesto ako se dobro sjecam.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porod u Stuttgartu
12.8.2010 13:54:13   
Suzn
JAo Ninolina ti si meni zakon!!! :))) user posted image user posted image user posted image
Ako se odlučimo na selidbu, a to ćemo znati kroz par dana, javim ti se, da mi das neki mail od sestrične. A možes je pitat gdje je išla vodit trudnoću i gdje je rodila. Čula sam danas da u Esslingenu ima rodilište, iako je to mali gradić na 15-20 km od Stuttgarta...
Ako još šta pametno saznaš, javi... Svaka info je zlata vrijedna.

Puuuno hvala
user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: ninolina

hej evo moja sestrična ti živi baš u Esslingenu, neznam točno gdje je rodila u kojoj bolnici ali onoj najbližojuser posted image ...Ima dva dečkiča i ne da je zadovoljna njihovim rodilištem nego ono nemre zamisliti kak je kod nas...Mogu ti je pitati ako hoćeš kod kojeg je dok vodila trudnoću i gdi je rodila...Uglavnom s tobom u sobi može biti suprug, mama, tata...ko hoće. Posjete nisu ograničene....Ne sjedi se po hodnicima ko kod nas, već imaju dnevbne boravke, foteljice, kauče...tv je obavezan i wc svaki ima svoj...ma samo za poželjeti...


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porod u Stuttgartu
12.8.2010 14:03:23   
ninolina
pošaljem ti poslije njenu mail adresu...pa se čujete, možda i kavicu popijete user posted image
ona je trenutno u hr tako da ću ti ju sve ispitatiuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porod u Stuttgartu
21.8.2010 22:33:28   
Suzn
Hej,

evo mene opet. Dakle sad je definitivno sigurno da idemo gore, pa Ninolina, ako imaš kakve info javljaaaaaaj :)))))

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!