|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokloni u rodilištu
3.12.2008 11:56:53   
Ruža
Moram priznati da sam se jako ugodno iznenadila kad su mi jutro poslje poroda donjeli paket "Sretna beba" i poklon Obiteljskog centra. Čija god inicijativa to bila stvarno im svaka čast!user posted image user posted image user posted image
Puno korisnih savijeta u knjižici, i znak pažnje za mamu stvarno su me razveselili.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 13:16:19   
troubled
ja sam taj paket "sretna beba" dobila još s paulom, mislim da su to tek tada i počeli dijeliti user posted image
jako me razveselilo user posted image
a kutija je živa i dan danas...u njoj su moja i njena narukvica iz rodilišta...prve čarapice, prva dudica, sve čestitke za rođenje i još svakakvih sitnica...
user posted image user posted image user posted image
paula je često gleda i razgledava user posted image

sad sam čula da je ne dijele u svim rodilištima, ali ako se u rodilištu ne dobije da se onda s otpusnim pismom pođe u apoteku i dobije se tamo user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 13:18:00   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: troubled

ali ako se u rodilištu ne dobije da se onda s otpusnim pismom pođe u apoteku i dobije se tamo user posted image


Ovo nisam znala....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 13:19:25   
troubled
zapamti user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 13:20:10   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: troubled

zapamti user posted image



Obavezno.... user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 13:23:47   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

IZVORNA PORUKA: troubled

ali ako se u rodilištu ne dobije da se onda s otpusnim pismom pođe u apoteku i dobije se tamo user posted image




ali samo u određenim rodilištima.raspitajte se

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 20:55:02   
tonkica
U Merkuru mi nismo dobile paket, nego sam morala ići u apoteku podići ga sama. Tak da imate informaciju vi buduće rodilje koje ćete put Merkura. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pokloni u rodilištu
3.12.2008 21:34:11   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled

sad sam čula da je ne dijele u svim rodilištima, ali ako se u rodilištu ne dobije da se onda s otpusnim pismom pođe u apoteku i dobije se tamo user posted image
 tako je...u bolnicama koje su prijatelj djece se ne dijele ti paketi, nego bonovi pa ga podigneš u ljekarni...razlog je jer su unutra promidžbeni materijali od HIPP-a, a oni reklamiraju formulu....ŠTO JE PO MENI TOLIKO GLUPO....ONAJ TKO ODLUČI DOJITI (A DA SE RAZUMIJEMO, JA I DALJE SMATRAM DA JE TO ODLUKA ŽENE, A NE NEKO NAMETNUTO ILI PODRAZUMIJEVANO STANJE), NE MOŽE GA POKOLEBATI NI 100 REKLAMA HIPPA...GOVORIM IZ OSOBNOG ISKUSTVA... AJME RASPALIM SE NA TAKVE GLUPOSTI (ŠTO MOŽETE PRIMJETITI, VELIKA SLOVA NISU SLUČAJNA)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!