|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pekač kruha
5.8.2009 7:59:24   
pufna*
Evo, lagano odbrojavam zadnje dane do svadbe, i u mnostvu poklona (ili prijedloga istih) se nasao i pekač kruha.
Jako sam se zagrijala za njega pa sam malo prosunjala po netu. Uglavnom samo pozitivne stvari procitah. Od toga kako je praktican, kako cu zaboraviti sto znaci kupovati kruh (koji je pun raznoraznih aditiva) i sl.

Sto vi kazete? Imate? Koristite? Sto mislite?


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pekač kruha
5.8.2009 8:14:20   
Thea
Evo tu su curke već nešto pisale o tome

http://www.ringeraja.hr/forum/peka%C4%8D_kruha/m_79033/tm.htm

http://www.ringeraja.hr/forum/m_152199/mpage_1/tm.htm#163516

http://www.ringeraja.hr/forum/m_29614/mpage_1/key_/tm.htm#29614


< Poruku je uredio Thea -- 5.8.2009 8:17:51 >


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pekač kruha
5.8.2009 8:45:13   
Ruža
Nemam ga pa ne znam što bi ti rekla, ali ako je poklon zašto ne?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pekač kruha
5.8.2009 11:27:28   
tikica_69
Preskup mi je da si ga sama kupim, ali ne bi se naljutila da mi ga netko pokloni user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pekač kruha
5.8.2009 11:42:13   
buduća mamica
ja sam isto dobila za svadbeni poklon, najskuplji koji se mogao kupiti, cure on je moja desna ruka za kruh i peciva svih vrsta, a šta da vam kažem on mi mijesi sve vrste tijesta, od pizza do kolača, moram priznati da ručno ne znam zamijesiti. kad budemo imali više novaca mm i ja čemo kupiti po jedan mami i svekrvi. ja obožavam svoj aparat.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pekač kruha
5.8.2009 12:12:15   
sina
ja imam pregovore sama sa sobom ovih dana da li ga kupiti ili ne kad je mm već dobio bonove za konzum umjesto novaca za regres. košta 800 kn pa mi se čini puno ,navodno ih ima i za 400

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pekač kruha
5.8.2009 12:34:01   
mariola
ja ga nemam ali ću si ga kupit jer kod koga god sam jela kruh iz tog pekača bio mi je super.
Ja bi prihvatila takav poklon user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pekač kruha
12.7.2015 22:01:34   
Ela28
Imam ga ali vise ga koristim da umijesim tijesto za pizzu ili kiflice ili za pravljenje marmelade .A kruh smo pekli par puta i bude nam fin onaj tren a drugi dan ne.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pekač kruha
12.7.2015 22:09:55   
FIGICA FIFINANKICA
voljela bi ga imat,na wish listi mi je

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pekač kruha
13.7.2015 8:13:15   
monstrum
Ja sam si ga kupila jer moram sama malenoj praviti kruh zbog alergije i iskreno preporodila sam se odkada ga imam....odlična stvar, ujutro čim ustanem samo ubacim sve unutra i pustim ga da odradi svoje user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pekač kruha
13.7.2015 15:32:00   
angellah

IZVORNA PORUKA: Ela28

Imam ga ali vise ga koristim da umijesim tijesto za pizzu ili kiflice ili za pravljenje marmelade .A kruh smo pekli par puta i bude nam fin onaj tren a drugi dan ne.


Mislim da ti je stvar recepta za kruh. Ja sam isprobala nekoliko i skužila koji nam je najbolji. Nadam se da ćeš se odvažiti staviti ga u funkciju i za kruh.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pekač kruha
13.7.2015 17:55:46   
zima1995
Takodjer već dugo čitam forume, recenzije i priželjkujem ga ali nikako da dodjem na red. Ne bih ni neki jeftini a ni neki preskupi, u svakom slučaju znam da ću ga jednog dana sigurno imati user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!