|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pekač kruha
21.8.2008 12:39:12   
BruMa
Da li ga imate,i da li ga uopće koristite?user posted image Mi ga kupili prije par mjeseci i do neki dan je bio na čekanjuuser posted image .Sada ga koristim skoro svaki dan,i kruh je super,i bar znam šta sam stavila u njega(a ne ko u pekari,gdje je u kruhu puno aditiva raznih).Imam i jedan super recept,ako tko treba napišem ga.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 12:47:21   
koka
Ja sam si ga mislila kupit al nikako da se odlučimo. To što kažeš, barem znam šta stavljaš unutrauser posted image . MM jede dosta kruha , rijetko kad ne jede, uz tjesteninu ili palentu a uz ostalo uvijek ga jede. Zato smo ga mislili kupit. Kad se budemo odlučili , javim user posted image .Se može znati koji si ti kupila?

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 12:51:50   
ZVRK
pošto ja pećem svaki dan kruh zanima me koji ti je to recept da i ja probam

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 12:52:52   
BruMa
Marka je AKAI-japanska neka.Moj muž kaže da je to poznata marka iako nisam čula za nju.Uglavnom,jako sam zadovoljna.Cijena je oko 550kn u Metro-u.Super stvar!

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 12:55:27   
koka
Zvrk, još uvijek nisam probala tvoj kruh user posted image , vidiš da razmišljamo o pekaču user posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 12:56:16   
BruMa
Recept:Bijeli obični kruh-
600g brašna
1 suhi kvasac
400ml tople vode
1 žličica soli
1 žličica šećera
1 žlica ulja
Peče se na programu Quick ili rapid(to je oko 2h i 10 min),ovisi o pekaču.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 13:00:14   
ZVRK
kupiš pekač pa ga možeš koristiti i za zamiješati tjesto za npr.paštu.tako ja radim kada mi se neda ručno,a tek kada u pekaču zamijesiš tijesto za dizanje-slatko  mmmmmmmmmmmmm..a valjda bude došao i dan kada ćeš isprobati moj recept kokauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 13:01:41   
ZVRK
imaš neki recept sa dodacima od tamnog brašna i nekog zrnja-sjemenki???to još nisam probala

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 13:04:35   
koka
a valjda bude došao i dan kada ćeš isprobati moj recept koka
IZVORNA PORUKA: ZVRK
Ako ništa drugo doći ću kod tebe na kruhuser posted image user posted image .   Mene isto zanima kako se u pekaču može napraviti kruh sa sjemenkama ili s drugim brašnom a ne bijelim?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 13:07:03   
ZVRK
a sam isprobala sa tamnim i kukuruznim brašnom ali ja volim sa sjemenkama a neznam kakoooooooo.........
IZVORNA PORUKA: koka              ZVRK
Ako ništa drugo doći ću kod tebe na kruhuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 13:20:38   
BruMa
Ima na netu recepata za tamne i druge kruhove.Ja sam jednom radila sa neke njemačke strane,ali mi nije bio nešto.A u ovaj s bijelim se isto mogu ubaciti sjemenke suncokreta,lana i dr.Obično uz pekač se dobiju neki recepti a ja uz svoj nisam dobila.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pekač kruha
21.8.2008 13:24:03   
ZVRK
meni su bili recepti na njemačkom pa smo bacili,a sada isprobavamo.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!