|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pampers ili Libero...ili neke trece???
23.4.2010 8:14:15   
Bebys
Smatram to dvijema najboljim pelenama....naravno znam da ima i dobrih po kojekakvim trgovinama...drugih...ali ne ipak fala...pampers ili libero...
bas bih voljela ANKETU MODERATORI OD OVOGA GORE.. jer me jako zanima....od tih dvoje za sta bi roditelji glasali...ne neke druge nego samo ove dvije vrste...ako moze gore anketa...tnx...

inace ja sam obozavatelj LIBERO PELENA...u mnogim ali stvarno u mnogim stvarima su bolje...osim sto su malo deblje...ali jako malo pa to neznaci niti nista...ali snaga upijanja im je bolja....

Pampers su mi TANKE...i to mi se kod njih svidja...ali nisu mi nesto...super upijajuce....

dakle uvijek sam izmedju tih dvoje...iako sam libero u izboru nadje se i nekada koji pampers...


kako vi ....molim vas...ali naravno samo ONI RODITELJI KOJI OVE DVIJE VRSTE KORISTE....

fala....user posted image


< Poruku je uredio troubled -- 23.4.2010 8:24:51 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
23.4.2010 8:18:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:30:04   
Bebys
da ja isto mislim daje libero za 10 ...ali svi navalili na taj pampers....pa me bas zanima sta ce ko reci...a nisu mi nesto...pampers pelene...uopce...nikako cak sto vise...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:33:18   
troubled
meni su pampers ipak najbolje...i to ove nove bijele, premium - cotton like ili tako nekako...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:36:13   
Bebys
e tra...ovo sam cekala da neko napise....
ja jucer kupila jedan komad pampers pelena..ividim...UOPCE NISU KAO PRIJE...ja se onesvijestila...kazem ja muzu...OVO JE NEKA PODVALA...ajme...skroz neke bijele i sasvim drugacije...a to su znaci neke nove....hmmmmmmm
sad cu vidit bas ...razliku...tnx trabl...user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:39:11   
ZVRK
ja sam koristila samo pampers i bila zadovoljna i opet ću koristiti ga.
jedino što su pampers kupljene u italiji puuuuno bolje (deblje i duže)od onih kupljenih kod nas

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:39:29   
Bebys
e citam sada paket...pa covjece stvarno je ovo nesta novo...nisam o tome ni mislila...pise...bas PROTIV SVIH ALERGIJA I ASME..cak tako pise velikim slovima...na najlonu....ooooooo ovo me dobro iznenadilo...hmmmmmm  valjda su skuzili da nisu bile o.k..one stare...za svaku pohvalu pampers...sada cu bas viditi razliku....user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:40:10   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja sam koristila samo pampers i bila zadovoljna i opet ću koristiti ga.
jedino što su pampers kupljene u italiji puuuuno bolje (deblje i duže)od onih kupljenih kod nas
  zvrk zar u merkatoru...NEMA ORIGINAL...mora biti pa to je roba iz njeme..jel nije...jesi gledala...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:42:27   
Bebys
zvrk dali na hr. pamper pele...pise FISHER PRICE...dolje na paketu pri dnu....zanima me...tnx

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:42:32   
ZVRK
merkator je slovenski.........i isto je kao kod nas tu,a meni je vjenčani kum donosio iz italije jer tamo radi a te sam koristila za pšo noći

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:43:05   
xxl
Meni su iz Mullera zakon ak ih ne nađem onda Pampers

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:43:07   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Bebys

zvrk dali na hr. pamper pele...pise FISHER PRICE...dolje na paketu pri dnu....zanima me...tnx

nemogu ti viditi jer ih ne koristimo jer je veliki.to koristila prije

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:45:56   
mišica 666
moja je bila alergična i na pampers i na libero tako da smo bili prisiljeni tražiti pelene koje joj pašu i to su bile babylove i dm. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:47:15   
curice
kad su moje bile malae koristila sam pampers i stvarno sam bila zadovoljna

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 8:56:30   
gogillli
koristila pampers i bile su mi super na pocetku ali pocele su mi propustat i nekoristim ih vise... sada sam na pelenama huggies i super sam zadovoljna

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:07:03   
sig
Mi smo kao mali koristili pampersice... i uvijek sam bila njima više nego zadovoljna... i za drugo ću ih također koristiti!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:08:48   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ZVRK

merkator je slovenski.........i isto je kao kod nas tu,a meni je vjenčani kum donosio iz italije jer tamo radi a te sam koristila za pšo noći
  jesam tuka...e mislila sam na MULLER...ne na merkator....koji sam probusenjak...izvini....user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:10:05   
Bebys
IZVORNA PORUKA: gogillli

koristila pampers i bile su mi super na pocetku ali pocele su mi propustat i nekoristim ih vise... sada sam na pelenama huggies i super sam zadovoljna
  eda ovo sam jako zaboravila HUGGIES....su vise nego ODLICNE...da za svaku pohvalu...ali su mi nekako jako malene...recimo uzmem broj veci i opet su mi knap...nesta mi naikako nije stimalo sa velicinom....inace za 10 sto se tice upijanja...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:11:26   
Bebys
ako netko trentno ima novi paket pampersa moze li viditi dali dolje na njima pise FISHER PRICE...mislim da su to original...ako se nevaram...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:11:55   
ZVRK
muller nemas kod mene

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:18:41   
mariola
Koristimo pampers i super su mi. propustile su samo par puta i to kad su bile male tj. kad bi propustile kupila sam veće i bilo je sve ok.
A moja nećakinja ko A od cvrčka, alergična je bila pa su koristili libero.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:31:59   
Bebys
marijola jel pise FISHER PRICE na dnu pelena pampers...tnx

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:49:43   
MILLA
komzumove "bebe" ili merkatorove "lumpi"-ravne pampersu a 3 puta jeftinije

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 9:52:28   
maja
IZVORNA PORUKA: Bebys

marijola jel pise FISHER PRICE na dnu pelena pampers...tnx


ma mislim da nema veze šta piše, važno je ono gdje su proizvedene, a sve koje sam ja kod nas kupovala bile su Poljske, ali i dalje koristimo pampers (nemam vrećicu da ti baš provjerim)

Ali nemadugo sam gledala sve te pelene i samo sam za jedne vidjela da su iz Danske i nemam pojma koje su bile, ove sve Poljske, znam da su iz Mullera njemačke,ali ga nemamo tu. Kvaliteta se po meni uglavnom odnosi na tamo gdje su proizvedene, ako si me skužila user posted image
Od kuda su Libero i Huggies?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
23.4.2010 9:56:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!