|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PETROVA se uređuje!Napokon!
3.5.2010 16:22:00   
martina33
Ne znam da li ste čule da se za cca 15 dana počinje preuređivati Petrova bolnica(drugi kat koji ja zovem štalom)...napokon...otvorenje će biti u najboljem slučaju negdje oko Nove godine...a do tad će babinjače biti raspoređene po svuda(prizemlje i tak..)...jedino ne znam da li će i oni imati baby room kad se urede...
Kaj god oni napravili bit će u svakom slučaju humanije nego do sad(mislim na smještaj rodilja)...Hvala Bogu!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
3.5.2010 16:47:13   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
3.5.2010 20:53:31   
Anoniman
hvala dragom Bogu, ipak su oni specijalizirana bolnica za porode i ženske bolesti i zbilja se priliči da bude i uređena kako treba! lijepa vijest!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
3.5.2010 21:07:22   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
3.5.2010 23:26:42   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
4.5.2010 8:45:30   
gljiva
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
4.5.2010 20:46:11   
Gogule
user posted image user posted image napokon.. čula sam sve loše o Petrovoj. nadam se da će se moći i roditi na prirodnije načine. Baš je bilo na vijestima NOVE TV da u cijelom Zg nema ništa osim stola. kao nema zainteresiranih a puno rodilja dolazi u Rijeku ili Varaždin zbog poroda u vodi ili stolčića

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
11.5.2010 10:05:11   
martina33
Mislim da nije stvar samo ružnog prostora,nego je žalosno kakva ekipa gore radi...Mislim da bi nekoga od njih tebalo dobro tužiti pod uvjetom da dobiješ tužbu(što je skoro pa nemoguće u ovoj državi),pa da vidiš kak bi bili pristojni i vagali kaj će im proći kroz usta...

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
11.5.2010 10:06:55   
ninolina
moja mama je gore rodila sestre daaaavnih dana i uvjek je imala samo loše o toj bolnici....kad sam ja trebala roditi pričala je idi u bilo koju samo ne petrovu....pa mislim kako nakon toliko vremena nema pomaka, ljudskosti....

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
19.9.2010 10:58:47   
ninaisasa
curke molim pomoć ja ću rodit u Petrovoj termin mi je 24.11 pa me zanima ako je netko tamo rodio da mi kaže kako je tamo,kakvi su doktori ,iskustva itd.Pliz cure

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
19.9.2010 11:35:26   
martina33
curke molim pomoć ja ću rodit u Petrovoj termin mi je 24.11 pa me zanima ako je netko tamo rodio da mi kaže kako je tamo,kakvi su doktori ,iskustva itd.Pliz cure


mene isto to zanima jer mi je termin 30.10. i isto idem u Petrovu..i da li se rađa u njihovoj ili svojoj spavačici?prije 11 godina dobila sam njihovu..

(Odgovor članu ninaisasa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
19.9.2010 12:40:39   
maminangel
Rodila prije četri godine i imala svoju spavaćicu,bojim se da se osoblje i nije baš promjenilo,a odjel babinjača kao što i sama znaš preuređuje se,možda budeš te sreće pa budeš u novom user posted image user posted image user posted image user posted image . kad rodim znat ćeš iz prve rukeuser posted image user posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
19.9.2010 13:11:22   
martina33
Thnx! Odmah nam sve javi user posted image da se znamo pripremit psiho-fizički user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
19.9.2010 13:27:33   
anonno17
IZVORNA PORUKA: curice

user posted image user posted image user posted image user posted image


bravo hvala Bogu


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
19.9.2010 13:36:21   
inna
IZVORNA PORUKA: ninaisasa

curke molim pomoć ja ću rodit u Petrovoj termin mi je 24.11 pa me zanima ako je netko tamo rodio da mi kaže kako je tamo,kakvi su doktori ,iskustva itd.Pliz cure


ja sam rodila u Petrovoj i imam samo riječi hvale. Prvi put sam išla na inducirani porod u 5.mj trudnoće jer je bebi prestalo kucati srce. Porod je trajao 24h i bilo je gadno, ali svi (prošla sam sve smjene) su bili divni prema meni. Drugi porod sam isto imala tamo. Samnom nije bio MM, ali sestra mi je davala vode, brisala mi znoj sa čela i hrabrila me. Nisam imala nikakvu vezu. Zgrada je koma, derutna, sanitarni čvor isto tako, ali ja sam imala stvarno divna iskustva sa osobljem. Istina ima par sestara koje su malo nabrijane, ali mislim da to postoji u svakoj bolnici.
E da i nosiš sve svoje (spavačice, ručnik, ulošci....) jedino za bebu ništa, to je sve njihovo

< Poruku je uredio inna -- 19.9.2010 13:37:38 >


_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ninaisasa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
15.10.2010 11:46:58   
nina2108
IZVORNA PORUKA: inna

IZVORNA PORUKA: ninaisasa

curke molim pomoć ja ću rodit u Petrovoj termin mi je 24.11 pa me zanima ako je netko tamo rodio da mi kaže kako je tamo,kakvi su doktori ,iskustva itd.Pliz cure


ja sam rodila u Petrovoj i imam samo riječi hvale. Prvi put sam išla na inducirani porod u 5.mj trudnoće jer je bebi prestalo kucati srce. Porod je trajao 24h i bilo je gadno, ali svi (prošla sam sve smjene) su bili divni prema meni. Drugi porod sam isto imala tamo. Samnom nije bio MM, ali sestra mi je davala vode, brisala mi znoj sa čela i hrabrila me. Nisam imala nikakvu vezu. Zgrada je koma, derutna, sanitarni čvor isto tako, ali ja sam imala stvarno divna iskustva sa osobljem. Istina ima par sestara koje su malo nabrijane, ali mislim da to postoji u svakoj bolnici.
E da i nosiš sve svoje (spavačice, ručnik, ulošci....) jedino za bebu ništa, to je sve njihovo
  

Znači ni pelene za bebu netrebam nosit?

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
15.10.2010 11:54:03   
.dada.
Za bebu trebaš pelenu jedino kad budeš išla kući i kada nosiš robicu za bebu poneseš i pelenu i to ti je to. Ja sam rodila tamo prije 8mj tak da mi je sve još friško...user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
15.10.2010 11:55:58   
.dada.
Eh,da...htjela sam napisati ovo za preuređenje hvala Bogu! A ako budem opet trudna idem roditi u Petrovu jer mi je unatoč svemu bilo dobro.

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
16.10.2010 9:45:33   
martina33
Što se smiije nosit sa sobom u box (npr.mobitel,flašica vode,maramice..)??

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
17.10.2010 10:47:27   
martina33
još nitko?HELP!user posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
1.11.2010 6:06:59   
nina2108
Curke jedno glupo pitanje al meni dosta važnouser posted image koliko ima wc-a u petrovoj tj. jel gužva  za wc i tuširanjeuser posted image user posted image user posted image .ja bi najradije da me porode u wc-u jer sam toliko ovisna o njemuuser posted image

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
15.5.2011 12:06:36   
martina33
Petrova prekrasno uređena!Bebe su s mamama u sobi od 6-23h(22h)...Dva puta dnevno ih dolaze premotati...Posjete su pola sata od 16.30-17.00 i to smije doći samo jedna osoba koju upišu na porti...

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
22.5.2011 19:22:06   
Emina mama
ajmee, napokon!! valjda će tako i ostati do 12.12. user posted image user posted image

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
9.7.2011 21:35:09   
Emina mama
evo lijepih novosti....dakle, ovo je link na jedan drugi forum na kojem je jedna korisnica podijelila sa svima novi kučni red u Petrovoj, upute babinjačama i što je sve potrebno za prijavu novorođenčeta rođenom u Petrovoj, nadam se da sam pomogla....

A sada klik na: http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=11079&start=60

p.s. - privitak je pri dnu stranice user posted image

< Poruku je uredio Emina mama -- 9.7.2011 21:36:08 >


_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
9.7.2011 23:05:10   
berny
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo  za preuređenje


(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!