|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otpusno pismo
10.9.2009 20:55:42   
anne
Što su vam napisali u otpusno pismo?
Ako je bilo komplikacija jesu li ih napisali?

Ja sam oba puta strašno krvarila i jako sam popucala pa su me morali dosta šivati.
Nisu to napisali ni jednom, a sami su mi rekli.
Zar ne bi bilo bolje da su napisali pa da su za sljedeći porod malo pripazili i uveli neke zaštitne mjere?user posted image


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Otpusno pismo
10.9.2009 20:58:18   
BUMBIKA
Joj,ja nemam pojma morala bih pogledati...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Otpusno pismo
10.9.2009 20:59:21   
mirna
Anne da li nam ti to nesto zelis poruciti?user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Otpusno pismo
10.9.2009 21:00:04   
ZVRK
neznam više šta su napisali na pismu ali su mi ''naredili''kada su me otpustili iz bolnice (ležala 8 dana pred porod)da se OBAVEZNO vratim kod njih roditi jer je bila i pulsko rodilište kao opcija.
možda oni napišu u kompjuteruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Otpusno pismo
10.9.2009 21:01:39   
anne
user posted image  Bute me još malo pričekali babe moje.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Otpusno pismo
10.9.2009 21:02:49   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: anne

user posted image  Bute me još malo pričekali babe moje.

da do sljedeće godine kada će biti baby boomuser posted image na rr-u

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Otpusno pismo
11.9.2009 9:44:50   
Nika 24052006
Moje otpusno pismo kao da je tuđe,pogodili su samo moje ime i prezime i kilažu djeteta.Čk mi u načinu porođaja piše:operativniuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Otpusno pismo
11.9.2009 11:05:46   
Krky
Pa nisu ludi da to pišu (komplikacije i sl), što bi se iz toga vidjelo?! Baš sam se neki dan sjetila kako mi je na 1. porodu pukla arterija (ili su je možda oni sredili kod probijanja vodenjaka, nikad saznala), počelo jako krvarenje, odnjeli bebu, al nigdje nije bilo panike, samo su se čudno uozbiljili, stavili maske, dali mi lokalnu anesteziju i rekli da se desilo to i to i da ne brinem da će oni to sve sad zašiti itd. nisam uopće imala osijećaj da je nešto "hitno i bitno", a vjerojatno ni oni jer nigdje ni traga tome! A to kako je B2 imao hipoksiju, nigdje nije ni pisalo jer se nije otkrilo kod poroda, a vrlo je vjerojatno bilo upravo zbog toga što je bio krupna beba i sporije je izlazio....to sam im sve sama pričala prošli put pa su to i zapisali, a ovog događaja s poroda br1 nisam se ni sjetila (valjda zato što se ticalo mene, a ne bebe. Eh, da, a što se nje tiče, sjećam se da je imala dvije paralelne ogrebotinice na glavi, kad sam pitala što je to (bila mi je 1. beba pa sam mislila da je to od nekakvog uobičajenog "tretmana"). Sjećam se i da je neonatologica odmahnula rukom:"To nije ništa, to je od probijanja vodenjaka!". sjećam se i sebe zbunjene, s mislima kakve veze ima probijanje vodenjaka s bebinim tjemenom , dok se nisam sjetila škara user posted image . Naravno, to je bila prevelika sitnica da bi se zapisala. I da, u bolnici sam 3. put bila10 dana (pišu oni), a 5 dana sam im valjda bila nevidljiva, no za to me baš briga jer su me lijepo pazili zbog blizanačke t.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Otpusno pismo
11.9.2009 11:49:13   
Anoniman
Meni su napisali za 2. i 3. porod da je bila haemorrhagia postpartum i exploracija zbog sumnje na ostatak posteljice. Prvi put su me zeznuli pa sad paze... Otpusna pisma su mi kilometarska...

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!