|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:07:09   
modesty blaise
Drage moje i meni se dogodilo....
1.08.imala sam spontani u 9. tjednu trudnoće...user posted image
Ostala sam trudna planirano, mada nismo mislili da će se iz prve uhvatiti....kada sam skužila da sam trudna bilo je to baš pred odlazak na more , prije odprilike mjesec dana....u meni su se mješali osjećaji sreće, iznenađenja i pomalo straha kako ću sve to izdurati ...S bi mi taman napunio 18 mjeseci kada mi je bio termin za roditi, muž mi je često na putu al nekako sam mislila - bumo to izgurali.... Ginica mi je odmah rekla da je trudnoća dosta rizična s obzirom na nedavni porod carskim , i to drugi ....i da će mirovanje biti neminovno
Mm  je bio presretan zbog ponovne trudnoće i već je napravi sve planove za budućnostuser posted image ...bilo mi ga je milo gledati kak se veseli kao malo dijete....
odlučili smo nikome ne objaviti sretnu vijest baš zbog cjelokupnog rizika, dok ne uđem barem u 13. tjedan....

Otišli smo na more, ja sam se čuvala što sam više mogla i mirovala koliko je to S dopuštao....No početkom 8. tjedna dobila sam lagani smeđi iscjedak. na pregledu su mi rekli da moram strogo mirovati, uzimati normabel i utrogestan i nadati se da će se sve dobro razvijati....i rekli mi da nema razloga da budem u Zg već da mogu mirovati i na Krku jer mi je Ri vrlo blizu u slučaju da se nešto desi....

Na žalost moje krvarenje je svakim danom bilo sve jače i krajem 9.tjedna sam jako prokrvarila.
Bila sam sama doma jer mi je mm bio na turniru u Umagu. S je spavao a oko 23h sam dobila nesnosne bolove i kao da sam se počela otvarati. Brijem da sam i trudove osjetila...tako mi se činilo... jedva sam uspjela dozvat moju stariju kćer koja je preuzela S na brigu a mene je susjed strpao u auto i prontno se uputio u KBC Rijeku.... Mm je istog trena sjeo u auto i također se zaputio tamo...
Čim sam stigla  rekli su mi da sam imala spontani, što sam i sama već znala i osjećala.... obradili su me i rekli da moram ostati da me iskiretiraju ...
01.08. izgubila sam svoje malenouser posted image
Sve je prošlo ok, bili su jako dragi prema meni i vrlo obazrivi...hvala im...jer niko nije spreman da mu se desi tako nešto...
Tuga u meni bila je golema , stisla sam se jedno dva dana ali život ide dalje....preživjela sam!
Imam dvoje krasne djece koja me trebaju i divnog muža koji je bio uz mene psihički i fizički i olakšao mi sve što mi se u trenu svalilo na leđa....a znam da niti njemu nije bilo lako niti svejedno....

Eto...čovjek nikad ne misli da će se to baš njemu desiti ...ali dešava nam se svašta... na žalost .....
htjela sam ovo podjeliti s vama jer imam osjećaj da će mi i to olakšati dušu...

pozz svima!

< Poruku je uredio modesty blaise -- 6.8.2011 13:12:53 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:09:11   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image
žao mi je jako modesty user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:14:18   
mariola
Jako mi je žao što si morala proći kroz to. Znam da jako boli ali kao što si i sama napisala, imaš prekrasnu dječicu koja te usrećuju svak idan. Budi hrabra radi njih. Lijepo se odmorite, napunite baterije na moru i u jesen u nove pobjede.Drži se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:15:41   
cuba
Kad si nekidan rekla da imaš neke vijesti zbilja ni u snu nisam pomislila da se radi o ovome...
Iskreno mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam ni što da ti kažem osim da vrijeme liječi rane i vjerujem da ti tm, M i S olakšavaju ovaj period. Nadam se da ćeš nas uskoro obradovati sa lijepim vijestimauser posted image user posted image user posted image user posted image
Drži se draga, puse i hugiće ti šaljem za šta brži oporavak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  :-*****

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:18:10   
modesty blaise
hvala cure , iskreno, od srca, ....znala sam da će mi biti lakše čim se čujemo...
thanks na hagićima!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:22:11   
JASNA33
ajoj draga žao mi jeuser posted image user posted image user posted image
ali kao što si i sama rekla život ide daljeuser posted image user posted image user posted image
imš krasnu obitelj pored sebe i malog user posted image  na nebu
koji će ti pomoći da lakše prebrodiš ovo teško razdoblje u svom životu...
drži seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:27:48   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image user posted image
žao mi je jako modesty user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:40:30   
ribica1
Draga moja a šta da ti pametno kažem?!
Teško je...drž se i bit će lakše!
Uživaj sa svojom dječicom i tm!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:41:40   
Ruža
Žao mi je, grozno iskustvo. user posted image
Glavu gore, imaš prekrasnu obitelj uz sebe, koja će ti dati snagu za dalje. Drži se.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:45:40   
uspavana
žao mi je, kao što si i sama rekla lijepo je kad imaš oko sebe djecu i muža koji je tu na pomoć!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:51:39   
ikica84
zao mi jeuser posted image sad sam tek procitala i zato te nije ni bilo na rr a i bila si na odmoru...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 13:52:55   
berny
baš mi je žao, draga susjeda. i suze su mi krenule kad sam čitala. želim ti svu sreću ovoga svijeta u sljedećem pokušaju. ljeto još traje a more liječi sve rane. odmori se i napuni baterije. hag user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:00:35   
modesty blaise
hvala vam svima, još jednom, na riječima utjehe....
divne ste!
vrijeme liječi sve rane, kao što ste i same rekle...a sutra je novi dan i sigurna sam da nam donosi nešto lijepo i novo...svima!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:07:38   
Ira_
Žao mi je što je tko moralo biti!user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:13:50   
mare00
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:15:54   
ema55
Žao  mi je što se tako završilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:19:52   
jagodicabobica
drzi se i kreni dalje..pored tebe je divna obitelj...pored takvi blagodati mozes lakse ici dalje..user posted image user posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:40:18   
malizia
žao mi je, dogodi se.....user posted image .......nadam se da ćeš nam se skoro javiti da nosiš user posted image  ali sa sretnim završetkom user posted image .

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:54:31   
Ninaa
Draga neopisivo mi je žao zbog tvog gubitka, drži se  i mislim na tebe. Nek ti tvoja mala obitelj bude utjeha!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:54:39   
Juanita
jako mi je žao... to je strašan gubitak za svaku ženuuser posted image

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 14:55:36   
danery
žao mi je...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 15:18:04   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zao mi je ...samo hrabrno bit ce bolje....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 15:54:11   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
6.8.2011 16:34:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moje tužno iskustvo...
6.8.2011 16:55:41   
Zvonki
user posted image   Žao mi je

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!